Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• lycone
      By lycone
      Cześć. Posiadam 2x AP-AC-LR podłączone do routera ASUS. Całą sieć stawiałem ponad rok temu. Wszystko działa bezproblemowo, ale od jakiegoś czasu wyskakuje mi powiadomienie gdy zaloguje się do panelu ustawień za pomocą UniFi Controller, że moje 2x AP-AC-LR są odłączone. Wcześniej wszystko było ok, a same urządzenia są podłączone i jak najbardziej działają. Ma ktoś jakiś pomysł dlaczego tak się dzieje?

• strusmig
      By strusmig
      Witam,
      mam w firmie dysk sieciowy Synology DS1815+ i router Ubiquiti EdgeMAX. Na dysku sieciowym w DiskStation Manager pobrałem pakiet VPN Server i skonfigurowałem sobie PPTP. Gdy próbuję połączyć się z zewnątrz (np. z domu) to dostaję taki komunikat jak na poniższym obrazku.

Czy trzeba jeszcze przekierować jakieś porty na routerze EdgeMAX, dodać reguły do firewalla czy coś?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

//edit:
      Po odblokowaniu portu 1723 (TCP) i protokołu GRE na firewallu wciąż była kicha i nie dało się połączyć z zewnątrz. Odpuściłem temat VPN na dysku sieciowym Synology i ostatecznie postawiłem VPN na tym routerze Ubiquiti EdgeMAX i wszystko działa tak jak chciałem :).
    • neon
      By neon
      Dziś dodałem do Ac2600ac Mesha i ustawiłem wszystko na auto. niestety często Mesh informuje o: "Synology mesh niestabilne połączenie z punktami wifi." Co można zmienić w ustawieniach, żeby poprawić na lepsze połączenie z punktami wifi? Próbowałem co nieco zmieniać, ale jest tak samo. Może macie jakieś sprawdzone ustawienia ? 

Pozdrawiam

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci.
Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.
  • Create New...

Important Information

We use cookies for purposes related to advertising, social media and statistics. By continuing to browse this site, you agree to our use of cookies. All information required in this matter includes: Privacy Policy, Guidelines and Terms of Use.