Skocz do zawartości
VIDEO

TRANSFER na dyski dramatycznie niski z 413j

Oceń temat:

Rekomendowane odpowiedzi

VIDEO    0
VIDEO

Witam serdecznie, mam problem z transferem na serwer. Z Komputera wynosi zaledwie ok 4 -  8 MB/s wewnątrz pomiędzy dyskami około 40MB/s W czym może być problem? Zainstalowane są 3 identyczne dyski jako niezależne woluminy sieć spięta 1GIGAowymi SWITCHami, już mi brakuje pomysłów na przyspieszenie sprzętu. Proszę o pomoc i pozdrawiam Mar.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
house    1380
house

problem dotyczy wyłącznie zapisu na DS413j ? jakim protokołem - smb/cifs/ftp ? wg producenta powinno wyjść jakieś 50MB/s

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
house    1380
house

Automatyczna wiadomość:

Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: brak odpowiedzi.

Jeśli nie zgadzasz się z podanym powodem, prosimy o zgłoszenie tego posta do personelu forum.

Pozdrawiamy,

Ekipa OpenITForum.pl

:zgoda:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Daniel zaw
      Przez Daniel zaw
      pytanie ?   dlaczego synology ma tylko jedną paczkę w centrum pakietów  instalacji Wordpressa ?
      jest możliwość instalacji np: 2 albo 5 Wordpress/ów (blogów) na synology
      skoro jest możliwość to jak mam to zrobić ?

• moniki
      Przez moniki
      Witam wszystkich to mój pierwszy post ..
      Jest tu ktoś co doradzi lub pomoże  wybrać UPS -a dla moich wymagań ? zastanawiam się nad takim modelem  Zasilacz Awaryjny UPS ONLINE 1000VA 900W RACK LCD   
      Dodaj reakcję lub odpowiedz w tym temacie, aby zobaczyć ukrytą zawartość.     Mieszkam w remontowanym obiekcie remont będzie  trwał przez następny rok w związku z tym mam wyłączany prąd minimum 1 w tygodniu na około 2-do 3 godzin zależy mi na stabilności z sieci ..
      obsługiwane gerety to ,Synology DS716+ komputer, imac 27, router asus  pobór prądu dla urządzeń to około 80 watt 
       więc zasilacz awaryjny UPS online 900w będzie odpowiedni?  i będzie kompabitny z moim sprzętem ?

• miko
      Przez miko
      @house Pisałeś, że masz DS916+. Jak się spisuje w porównaniu do DS1517+?
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Openitforum

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Powiadomienie o plikach cookie

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji zawiera nasza Polityka prywatności