Skocz do zawartości
maciektbg

Synchronizacja dysku synlogy z odtwarzaczem strumieniowym ?

Oceń temat:

Rekomendowane odpowiedzi

maciektbg    2
maciektbg

Witam , 

Ostatnio zakupiłem dysk Synology DS 214 i chciałem z nim połączyć odtwarzacz strumieniowy.Obydwa te urządzenia są w sieci .  Czy wie ktoś jak mogę połączyć te dwa urządzenia razem ? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
house    1272
house

Jaki producent/model "odtwarzacza strumieniowego" ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
house    1272
house

musisz zainstalować serwer multimediów, skonfigurować w nim folder muzyki i wystawić jako DLNA. yamaha to przeczyta dzięki zgodności z DLNA 1.5

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
maciektbg    2
maciektbg

A mógłbyś mi napisac gdzie to mogę znaleźć, ponieważ kompletnie zielony w tym jestem .

• Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
house    1272
house
A mógłbyś mi napisac gdzie to mogę znaleźć, ponieważ kompletnie zielony w tym jestem .

tutaj masz poradnik : 

Dodaj reakcję lub odpowiedz w tym temacie, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• cyberbob32
      Przez cyberbob32
      Witam wpadł mi dziś w ręce NETGEAR ReadyNAS 516 RN51600 uszkodzony. Urządzenie przestało działać, tj. włącza się, wyłącza kilka razy, później jest 'włączone', ale nie ma dostępu do niego przez sieć, reset do domyślnych ustawień nie pomaga wiatraki cały czas chodzą na pełnych obrotach Mial ktoś taki problem. Wygląda  najprawdopodobniej uszkodzenie firmware/biosu. 
    • neon
      Przez neon
      House mógłbyś napisać jak się ma filtr kontroli rodzicielskiej z Synology RT 2600 ac do tego co oferuje Netgear ? 
      Pozdrawiam 
    • house
      Przez house
       Miło mi poinformować, że zwycięzcami w konkursie organizowanym wspólnie z firmą Synology zostają: 

- użytkownik @miko - wygrywa nagrodę w postaci serwera NAS Synology DiskStation DS216play za poradnik:
       - użytkownik @limak - wygrywa nagrodę w postaci serwera NAS Synology DiskStation DS216j za poradnik:
       Zwycięzcom gratuluję i czekam na kontakt w celu ustalenia spraw dotyczących wysyłki nagród  
       Pozostałym uczestnikom dziękuję za udział w konkursie 

Openitforum

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.