Skocz do zawartości
OpenITbot

NETGEAR R7000 - sprzedaż rozpoczęta.

Oceń temat:

Rekomendowane odpowiedzi

OpenITbot

Jak poinformował nas nasz partner, firma fipro_small.png, router NETGEAR R7000 jest:

openit_1390221834__unnamed.jpg

openit_1389890328__cam00126.jpgopenit_1389890333__cam00129.jpg

Niestety w mocno ograniczonej ilości :(

Jak zawsze, powołując się na nasze forum, możecie skorzystać ze specjalnego rabatu dla naszych Czytelników :12_slight_smile:
Materiał promocyjny producenta:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nerkus

Właśnie go zamówiłem - sprawdzimy, zapowiada się pozytywnie. Siedzę od lat na ich sprzęcie i cały czas jest ok.

W jaki sposób można skorzystać z tego rabatu? Jakiś kod, czy wystarczy podać adres forum. Jaki rabat?

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house
.W jaki sposób można skorzystać z tego rabatu? Jakiś kod, czy wystarczy podać adres forum. Jaki rabat?

Skontaktuj się ze sklepem i podaj Nick z forum. Wysokości rabatu nie znam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zbyszek82

Hmmmm

a kupiłem rt-ca68 

może warto wymienić ? :)

Edytowane przez zbyszek82

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

@

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, aby wyświetlać zawartość linków.
nie warto, sprzedasz asusa za ile ? 600zł ? dołożysz 200-250zł ? moim zdaniem gra nie warta świeczki. poza tym, że dd-wrt działa tak sobie a OFW rozwijany jest w cyklach kwartalnych :) a widząc jak rozwija się asuswrt/ mod merlina nie zrezygnuję z tego nawet na rzecz tomato (o ile kiedyś się pojawi).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zbyszek82

@

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, aby wyświetlać zawartość linków.
nie warto, sprzedasz asusa za ile ? 600zł ? dołożysz 200-250zł ? moim zdaniem gra nie warta świeczki. poza tym, że dd-wrt działa tak sobie a OFW rozwijany jest w cyklach kwartalnych :) a widząc jak rozwija się asuswrt/ mod merlina nie zrezygnuję z tego nawet na rzecz tomato (o ile kiedyś się pojawi).

Dzięki za radę :)

To zostaje. W sumie to masz raczej transmission smiga az miło na merlinku :)

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
emer

a ja jednak kupiłem ... 679 PLZ

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Mosfet
      Przez Mosfet
      Witam,

Zwracam się do Was z prośbą byście pomogli mi podjąć decyzję. Poszukuję dobrego routera do mojego mieszkania ok. 60m2. Zależy mi na bardzo mocnym i stabilnym sygnale w całym mieszkaniu. Ostatnio zakupiłem kamerę internetową która łączy sie za pomcą wifi 2,4 oraz 5GHz z moim dotychczasowym routerem Netgear WNR3500L V2 (niestety tylko po 2,4GHz), przy fullhd opóźnienia ma straszne i do tego przycina obraz:/ Do pokoju w którym kamera jest zainstalowana w linii prostej jest jakieś 6-7m, na przeszkodzie stoją dwie ścianki z gazobetonu i szafa:). Zależałoby mi również na stremowaniu 4k na TV ale to już z bliskiej odległości.  I tu pytanie do Was ponieważ mam rozterkę pomiędzy ASUS RT-AC86U a R7800 Nighthawk X4S co byście bardziej polecali (zakładając że oba są w tej samej cenie)?

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Powiadomienie o plikach cookie

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Wszystkie wymagane w tej kwestii informacje zawierają: Polityka prywatności, Regulamin oraz Warunki użytkowania.