Skocz do zawartości
Andrewan

Wydajność WD My Cloud na Marvell'u

Oceń temat:

Rekomendowane odpowiedzi

Andrewan

Nie wiem gdzie winna i czy powinna się znaleźć linia wd my cloud jesli tak to admin znajdzie dobre miejsce :-) W kazdym razie... czytajac o transferach do serwera bylem nieco zaskoczony ze wartosc 40mb uważamy za dobrą, na my cloud w duzym pliku czasem przekraczam 60mb a standartem sa wartości powyżej 50mb i zastanawialem sie czy aby nie powinno być szybciej. Sieć obsługuje asus ac68u. Jaka jest wasza opinia ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

O.T.

Nie wiem gdzie winna i czy powinna się znaleźć linia wd my cloud jesli tak to admin znajdzie dobre miejsce :-)

znalazłem :)

ważniejsze od tego jaki router "obsługuje" LAN jest jaki procesor siedzi w serwerze NAS.
Nie posiadasz wymaganych uprawnień, aby wyświetlać zawartość linków.
ma marvel 1.2 GHz, wd my cloud (?) również ale ARMADA 300 2.0GHz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Andrewan

Czyli moge przyjac że transfery na poziomie 55/65 mb/s sa zadowalające ?

Poprawka w moim poprzednim poscie naniesiona :-)

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

tak, jak najbardziej  B)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• HcBoria
      Przez HcBoria
      Dzień dobry,
      Dzięki, miedzy innymi, recenzji na tym forum zdecydowałem się na zakup routera asus rt-ac86u z gearbest (taniej o jakieś trzy stówki niż z pl). Wysłany z Hiszpanii wczoraj dotarł. Konfiguracja w zasadzie bezproblemowa poza jednym wyjątkiem ....
      Otóż posiadam wd mycloud, który jak dotąd bezproblemowo (podłącz i zapomnij) chodził najpierw na neostradzie (stary router dgt) a po przeprowadzce od jakiegoś 1,5 miesiąca na netgarze r6220 (właściwie nic do niego nie mam poza zasięgiem wifi, a ten po instalacji asusa zwiększył się zauważalnie). Niestety po podłączeniu go do asusa dysk przestał być widziany w sieci. Podejrzewam, że  problem tkwi w nie przydzielaniu przez router adresu ip mycloudowi. Dysk zachowuje się jakby był normalnie podłączony - świecą się wszystkie diody - zarówno przednia jak obie przy gnieździe lan a mimo to nie jest widoczny. Próbowałem wyłączać firewall, zmieniać kabel, podłączyć przez switch i nic - jedyny trop jaki mam to apka na andorida - asus router, która widzi coś takiego - tak jakby w którymś momencie wd pojawił się w sieci ?????

na cloudzie mam dość istotne dane, które muszą być online no i nie wiem co zrobić ...

• ryyyiu
      Przez ryyyiu
      Witam, wcześniej ustawiałem vlany pod tomato, ale nie wiem jak ustawić to tutaj na ubiquiti,  czy mógłby ktoś pomóc jak ustawić vlany na bazie?
      Potrzebuję zrobić 3 vlany klienckie(z włączonym serwerem dhcp) na ubiquiti loco m2 , a potem mieć do nich dostęp z routera głównego(tomato), do którego jest podpięty ubiquiti.

• house
      Przez house
      Dzięki jednemu z użytkowników nhl.pl wkrótce będę miał jedną kartę Intela model Intel® Dual Band Wireless-AC 7260
      Model o tyle ciekawy, że w formacie half mini-pcie.

Więcej info tutaj :
      http://www.intel.com/content/www/us/en/wireless-products/dual-band-wireless-ac-7260-bluetooth.html

teraz pozostaje mi czekać na przesyłkę zza wielkiej wody i zdjąć whitelistę kart wifi w bios
      zobaczymy czy karta Intel polubi się z rt-ac68u i r7000

edit- jednak z pomocą przyszedł kolega @tamtosiamto i dzięki niemu będę miał możliwość przetestowania tej karty

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Powiadomienie o plikach cookie

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Wszystkie wymagane w tej kwestii informacje zawierają: Polityka prywatności, Regulamin oraz Warunki użytkowania.