Jump to content
house

Zapowiedź Linksys WRT1900AC

Rate this topic

Recommended Posts

house

właśnie zaczynam :) kilka problemów po drodze - szerokości kanałów które mnie interesują działają jedynie w trybie auto :/

max-bit

No w org oprogramowaniu wiele nie usawisz

• Like it 1

house

No w org oprogramowaniu wiele nie usawisz

właśnie zauważyłem :/ podłączałeś do niego dysk usb ? nie działa mi WD MyPassport NTFS :/

//edit : spędziłem 2 godziny zakładając kolejne case ID na chatcie wsparcia linksys'a i jestem zdegustowany - tak samo poziomem wsparcia jak i durnotami które kazano mi wyczyniać aby poprawnie uruchomić dysk w routerze. po 2 pełnych dniach mogę powiedzieć że WRT1900AC to moim zdaniem "pikej krul" a nie "tech power" :/ Ładnie i elegancko podany, z ładną stylistyką i "rzekomą" tradycją - ale samo urządzenie :lebwmur:  

• Like it 1

max-bit

Mi WD działają i na NTFS

Mi zalozyli bana za bluzganie :) i to aż Po IP (choć to nie problem)

house

WD działają i na NTFS

w każdym innym urządzeniu ten dysk działa poprawnie, sformatuję go od nowa i zobaczę co i jak...

Mi zalozyli bana za bluzganie i to aż Po IP (choć to nie problem)

byłem grzeczny i od razu powiedziałem, że piszę recenzję więc to im ma zależeć nie mnie :) zależało im ale głupoty jakie wypisywali to przechodzi pojęcie :radosny:  

max-bit

To pewnie zliczyłes pierwszego zonka

Tak co wypisują ma tym forum ... no cóż ....

Ja tez byłem grzeczny ale nerwy puściły po kilku dniach własnie ....

house

To pewnie zliczyłes pierwszego zonka

jest jeszcze jeden - w wireless bridge 2,4GHz marvell średnio gada z broadcom'em :)

openit_1402589538__wrt1900ac_wirelessbri

• Like it 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• Lukasz1986
      By Lukasz1986
      Witam wszystkich na wstępie. 

Posiadam ten router od pół roku i teraz chciałbym się bardziej zagłębić w jego funkcje. Podłączając dysk USB nie mogę przez komputer PC w tej samej sieci kopiować, usuwać ani modyfikować plików na urządzeniu USB. Próbowałem już chyba wszystkiego. Czy instalacja DD-WRT coś zmieni ? Przyznam, że jeśli chodzi o sieci to jestem noga.

Dziękuję za pomoc !
      Łukasz,  
    • house
      By house
      to już wiadomo chyba wszystko  : http://www.tzuyang555.com/2018/09/synology-2019.html,
      Nadchodzi DSM 7.0

a w nim logowanie kodem QR, szybszy rebuild raid, retusze zdjęć w Moments, nowy Directory Server i vlany w SRM.

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Obserwuj nas:

• Create New...

Important Information

We use cookies for purposes related to advertising, social media and statistics. By continuing to browse this site, you agree to our use of cookies. All information required in this matter includes: Privacy Policy, Guidelines and Terms of Use.