Skocz do zawartości
house

Zapowiedź Linksys WRT1900AC

Oceń temat:

Rekomendowane odpowiedzi

max-bit

I jak tam testy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

właśnie zaczynam :) kilka problemów po drodze - szerokości kanałów które mnie interesują działają jedynie w trybie auto :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
max-bit

No w org oprogramowaniu wiele nie usawisz

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

No w org oprogramowaniu wiele nie usawisz

właśnie zauważyłem :/ podłączałeś do niego dysk usb ? nie działa mi WD MyPassport NTFS :/

//edit : spędziłem 2 godziny zakładając kolejne case ID na chatcie wsparcia linksys'a i jestem zdegustowany - tak samo poziomem wsparcia jak i durnotami które kazano mi wyczyniać aby poprawnie uruchomić dysk w routerze. po 2 pełnych dniach mogę powiedzieć że WRT1900AC to moim zdaniem "pikej krul" a nie "tech power" :/ Ładnie i elegancko podany, z ładną stylistyką i "rzekomą" tradycją - ale samo urządzenie :lebwmur:  

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
max-bit

Mi WD działają i na NTFS

Mi zalozyli bana za bluzganie :) i to aż Po IP (choć to nie problem)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

WD działają i na NTFS

w każdym innym urządzeniu ten dysk działa poprawnie, sformatuję go od nowa i zobaczę co i jak...

Mi zalozyli bana za bluzganie i to aż Po IP (choć to nie problem)

byłem grzeczny i od razu powiedziałem, że piszę recenzję więc to im ma zależeć nie mnie :) zależało im ale głupoty jakie wypisywali to przechodzi pojęcie :radosny:  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
max-bit

To pewnie zliczyłes pierwszego zonka

Tak co wypisują ma tym forum ... no cóż ....

Ja tez byłem grzeczny ale nerwy puściły po kilku dniach własnie ....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

To pewnie zliczyłes pierwszego zonka

jest jeszcze jeden - w wireless bridge 2,4GHz marvell średnio gada z broadcom'em :)

openit_1402589538__wrt1900ac_wirelessbri

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
max-bit

:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Lukasz1986
      Przez Lukasz1986
      Witam wszystkich na wstępie. 

Posiadam ten router od pół roku i teraz chciałbym się bardziej zagłębić w jego funkcje. Podłączając dysk USB nie mogę przez komputer PC w tej samej sieci kopiować, usuwać ani modyfikować plików na urządzeniu USB. Próbowałem już chyba wszystkiego. Czy instalacja DD-WRT coś zmieni ? Przyznam, że jeśli chodzi o sieci to jestem noga.

Dziękuję za pomoc !
      Łukasz,  
    • house
      Przez house
      to już wiadomo chyba wszystko  : http://www.tzuyang555.com/2018/09/synology-2019.html,
      Nadchodzi DSM 7.0

a w nim logowanie kodem QR, szybszy rebuild raid, retusze zdjęć w Moments, nowy Directory Server i vlany w SRM.

• OpenITbot
      Przez OpenITbot
      Witajcie,

Jak zapewne wielu Was już zauważyło wystartowaliśmy z nowym projektem - forum internetowym OpenITforum.pl

Celem tego przedsięwzięcia jest udostępnienie użytkownikom ciekawego miejsca do prowadzenia rozmów, szukania porad i ogólnie oswojenia się z tematyką przede wszystkim łączenia komputerów w sieć Chcemy również rozpocząć współpracę z podmiotami które będą umożliwiały nam przetestowanie i zaprezentowanie Wam ciekawego sprzętu z tej dziedziny.

Naszym głównym zadaniem jako ekipy jest przede wszystkim prowadzenie tego forum. Nie aspirujemy do zostania startup'em roku 2013 , nie liczymy na przetasowania użytkowników na innych portalach o podobnej lub bardzo zbliżonej tematyce - chcemy dać Wam Czytelnicy miejsce które zapewni swobodny,łatwy i przede wszystkim wygodny dostęp do publikowanej treści.

Pierwszym ułatwieniem jest skrypt forum który nie jest otwartym rozwiązaniem tylko produktem nacelowanym wyłącznie na tzw. treść i różne sposoby jej publikacji.
      Obsługuje on wiele ciekawych funkcji które mamy nadzieję będą dla Was przydatne -
      mobilna wersja serwisu ułatwiająca dostęp z tabletów i smartphone'ów, pełna obsługa aplikacji Tapatalk dla systemów Android (google) i iOS (apple), integracja z serwisami społecznościowymi (Facebook,Google+ itp), wygodne procesy logowania i rejestracji w oparciu o Wasze istniejące konta społecznościowe (Facebook, Microsoft ID wkrótce Twitter) system anty-spam i inne które zauważycie sami oraz życzliwego grona osób współpracujących - prowadzących m.in nasz fanpage na Facebook'u openitforum 
      Stworzyliśmy go po to abyście mogli być na bieżąco z aktualizacjami publikowanej przez nas treści

Zapraszamy Was do udziału w tym przedsięwzięciu i mamy nadzieję ,że się Wam u nas spodoba
      Wszelkie informacje dotyczące działania naszej strony, błędów, problemów i postulatów prosimy kierować :
      na forum do odpowiedniego działu @ na adres : kontakt ([email protected]) openitforum.pl poprzez formularz dostępny pod tym adresem : Kontakt z nami Pozdrawiamy
      Ekipa OpenItForum.pl

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Obserwuj nas:

Powiadomienie o plikach cookie

Używamy plików cookie do celów związanych z reklamami, mediami społecznościowymi i statystykami. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Wszystkie wymagane w tej kwestii informacje zawierają: Polityka prywatności, Regulamin oraz Warunki użytkowania.