Skocz do zawartości
house

Zapowiedź Linksys WRT1900AC

Oceń temat:

Rekomendowane odpowiedzi

max-bit

testowane na intelowskich 7260AC 6205 itd.

Udusili ?

Zamordowali bez znieczulenia

To zresztą trwa już od roku mniej więcej jak Cisco sprzedało temat Belkinowi

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

testowane na intelowskich 7260AC 6205 itd.

więc może kwestia intel-marvell pozostaje otwarta i do zbadania. nie dysponujesz niczym innym ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
max-bit

No bez przesady jeśli intel nie działa to co działa

Nie będę tez robiła magazynu i strzelał ze może coś zadziała i tak już wystarczy wywalone 1150 w błoto

Za drogie te eksperymenty i tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

Nie będę tez robiła magazynu i strzelał ze może coś zadziała i tak już wystarczy wywalone 1150 w błoto

zobaczę w takim razie jak polubi się z broadcom'em :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
max-bit

A masz go ? jednak u siebie ?

Jest jakiś BComm z AC bo nie wiem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

A masz go ? jednak u siebie ?

czekam, czekam i doczekać się nie mogę ;) 3 sklepy mają "exclusive" na niego więc muszę czekać jak się embargo skończy i szerzej zagości w dystrybucji :)

Jest jakiś BComm z AC bo nie wiem

tak, w dwojakiej postaci: http://openitforum.pl/topic/544-por%C3%B3wnanie-kart-ac/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
max-bit

Jak nikt go nie ma :) ja go kupiłem bez problemu

No chyba ze słowo klucz kupiłem :)

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

nie napisałem, że nikt ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
max-bit

Kupić i oddać jest jakies rozwiązanie :)

Ja niestety kupiłem badziewie "widziały gały o brały" a na gały nie widziały jaki jest soft nie ma paragrafu.

I jak to mówią dupa zbita.

Ja ci to jak co chętnie sprzedać powiedzmy za 1000 pln, miesiąc się jeszcze nie skończył wiec fakturę mogę przepisać chyba jeszcze :)

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

Ja ci to jak co chętnie sprzedać powiedzmy za 1000 pln, miesiąc się jeszcze nie skończył wiec fakturę mogę przepisać chyba jeszcze

nie chcę zmieniać swojego asusa tylko obejrzeć linksysa :D ale dzięki za ofertę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
max-bit

Sprawa jest tak rozdmuchana że Linksys tudzież Belkin zaczyna się interesować

I oto chodziło niech poczują ....

Ludzie powinni pisać jak coś jest nie tak a nie chować się w kąt ...

I liczyć na CUD

Zobaczymy jak się sprawa rozwinie

W sumie to powinni być wdzięczni mi za to że pomimo psioczę to moim celem jest to aby LINKSYS był dalej marką a nie jakimś Paściem

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

Sprawa jest tak rozdmuchana że Linksys tudzież Belkin zaczyna się interesować

I oto chodziło niech poczują ....

a co i gdzie "poczuli" ? o czym mówisz ?

podebrane :) - można robić "performance" z tym urządzeniem 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
max-bit

Podobno się ktoś interesuje nie korzystnymi opiniami :)

Podobno ...

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
max-bit

Na razie cisza

Skontaktowałem się z Panem z Belkina (bo on nie raczył) popytałem on wykazał zdziwienie że taki problem jest (Euro-RTV-AGD w zasadzie ten temat wali). Miał się skontaktować dziś oczywiście tego nie zrobił czyli ich też temat wali :)

Milusio widać czym jest obecnie Linksys - czyli Belkin ....

Sprzedaj i zapomnij

A ten rozwrzeszczane dziecko przedstawia dziś "jakość" made in belkin

Syf do Belkinowej 1900 potęgi

Ciekawe czy na jesień będą chcieli wcisnąć jakieś nowe ultra drogie (1500 ?) badziewie co się Może zwać WRT-2100AC Ultra :)  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

@max-bit widzę, że Cię mocno sprawa zirytowała :)  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
max-bit

Tak delikatnie mówiąc zirytowała.

Poczułem się zrobiony w konia (i to już drugi raz pierwszy to był model EA6700)

A nie lubię być robiony w konia.

Mówiąc szczerze zastanawiam się co robić ?

Oczywiście można czekać miesiąc dwa trzy a może cztery licząc na CUD że się poprawi ...

Albo kupić sobie coś innego.

Szczerze mocno zastanawiałem się nad ASUSem właśnie ale jakoś (jak widać błędnie asus) mi się nie podobał wizualnie (no cóż może stre zamiłowanie do WRT54 :) ) i siup wkopałem i zrobiłem się jak małe dziecko. 

Pamiętałem oczywiście o problemach jakie miałem z EA6700 ale (i znofu) błędnie potraktowałem je jako "Ot wpadkę" najlepszemu się może zdarzyć. Choć problemy jakie miałem z EA były lekko mówiąc błache.

Zobaczymy co będzie dalej ... Jak nie będzie poprawy to dostaną to coś z powrotem i będzie to cześć pieśni z marką linksys.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Idanit

Jak nie będzie poprawy to dostaną to coś z powrotem i będzie to cześć pieśni z marką linksys

teoretycznie mógłbyś wykorzystać przepis mówiący o niezgodności towaru z umową (choćby OpenWRT, choć zdaje się, że przestali się tym chwalić) i zażądać zwrotu gotówki 90% szans na powodzenie.

Możesz też reklamować, liczyć, że dostaniesz nowy, zafoliowany egzemplarz, zawsze łatwiej sprzedać ...ale to było by dość brzydkie zagranie w stosunku do potencjalnego kupującego... :devil:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
max-bit

zwrot kasy i nie ma co kombinować

Nie będę się prosił .

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

zwrot kasy i nie ma co kombinować

może poczekaj jeszcze trochę, coś się powoli rusza w kwestii openwrt :) za kilka miesięcy jeśli pokaże się alternatywa będzie to zacny router.

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, aby wyświetlać zawartość linków.

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, aby wyświetlać zawartość linków.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
max-bit

to mam tak kilka mieś czekać az MOZE coś sie poprawi ? chcesz abym wyladował w domu bez klamek ?

na stronie ddwrt też pisza że mają problemy bo nie za bardzo chcą im pomoc ze strony Belkina ( co mnie nie dziwi)

Mi sie kontakt z belkinem urwal

Pieprze taką firme

• Lubię to 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

WRT1900AC dojechał w końcu :12_slight_smile: zobaczymy co jest wart :12_slight_smile:

openit_1402069558__2014-06-06_174145.jpgopenit_1402069564__2014-06-06_174155.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

dodałem nową galerię zdjęć :

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
max-bit

Napisz jak zaliczysz pierwsza zwiechę :)

I na czym to testujesz :)

Ja sie 2 tyg temu przesiadłem na asusa :)

I na razie aż miło

Owszem ma swoje ojtam ojtam ale w porówaniu z WRT1900AC to wyspa stabilności

I konfiguracja duzo przyjemniejsza

ogolnie 2 razy taniej i kilka razy lepiej

I jakoś nie mam zadnych problemow z pingami zwiechaniem sie radia a platforma ta sama

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

I na czym to testujesz

wszystko będzie opisane w recenzji :D to co nielogiczne też - a jest tego całą masa poczynając od pierwszego wizarda konfiguracji :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
max-bit

Dawaj tą recenzje :)

Nie no poważnie potestuj ale rzetelnie

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

Nie no poważnie potestuj ale rzetelnie

czy ja wiem czy rzetelnie ... na pewno subiektywnie :) ale jperf i smb pozwala wyrobić sobie zdanie nt konkretnego modelu...  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
max-bit

co tak niemo ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

co tak niemo ?

chcesz muzyczkę ? :) łatwiej się skupić na oglądaniu a darowałem sobie komentarz ze względu na dużą ilość "pipania" epitetów :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
max-bit

No nie trzeba było bluzgać mówic tak jak jest....

Ja wiem że tyłka nie urywa ....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

No nie trzeba było bluzgać mówic tak jak jest....

Napiszę jak jest :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Lukasz1986
      Przez Lukasz1986
      Witam wszystkich na wstępie. 

Posiadam ten router od pół roku i teraz chciałbym się bardziej zagłębić w jego funkcje. Podłączając dysk USB nie mogę przez komputer PC w tej samej sieci kopiować, usuwać ani modyfikować plików na urządzeniu USB. Próbowałem już chyba wszystkiego. Czy instalacja DD-WRT coś zmieni ? Przyznam, że jeśli chodzi o sieci to jestem noga.

Dziękuję za pomoc !
      Łukasz,  
    • house
      Przez house
      to już wiadomo chyba wszystko  : http://www.tzuyang555.com/2018/09/synology-2019.html,
      Nadchodzi DSM 7.0

a w nim logowanie kodem QR, szybszy rebuild raid, retusze zdjęć w Moments, nowy Directory Server i vlany w SRM.

• OpenITbot
      Przez OpenITbot
      Witajcie,

Jak zapewne wielu Was już zauważyło wystartowaliśmy z nowym projektem - forum internetowym OpenITforum.pl

Celem tego przedsięwzięcia jest udostępnienie użytkownikom ciekawego miejsca do prowadzenia rozmów, szukania porad i ogólnie oswojenia się z tematyką przede wszystkim łączenia komputerów w sieć Chcemy również rozpocząć współpracę z podmiotami które będą umożliwiały nam przetestowanie i zaprezentowanie Wam ciekawego sprzętu z tej dziedziny.

Naszym głównym zadaniem jako ekipy jest przede wszystkim prowadzenie tego forum. Nie aspirujemy do zostania startup'em roku 2013 , nie liczymy na przetasowania użytkowników na innych portalach o podobnej lub bardzo zbliżonej tematyce - chcemy dać Wam Czytelnicy miejsce które zapewni swobodny,łatwy i przede wszystkim wygodny dostęp do publikowanej treści.

Pierwszym ułatwieniem jest skrypt forum który nie jest otwartym rozwiązaniem tylko produktem nacelowanym wyłącznie na tzw. treść i różne sposoby jej publikacji.
      Obsługuje on wiele ciekawych funkcji które mamy nadzieję będą dla Was przydatne -
      mobilna wersja serwisu ułatwiająca dostęp z tabletów i smartphone'ów, pełna obsługa aplikacji Tapatalk dla systemów Android (google) i iOS (apple), integracja z serwisami społecznościowymi (Facebook,Google+ itp), wygodne procesy logowania i rejestracji w oparciu o Wasze istniejące konta społecznościowe (Facebook, Microsoft ID wkrótce Twitter) system anty-spam i inne które zauważycie sami oraz życzliwego grona osób współpracujących - prowadzących m.in nasz fanpage na Facebook'u openitforum 
      Stworzyliśmy go po to abyście mogli być na bieżąco z aktualizacjami publikowanej przez nas treści

Zapraszamy Was do udziału w tym przedsięwzięciu i mamy nadzieję ,że się Wam u nas spodoba
      Wszelkie informacje dotyczące działania naszej strony, błędów, problemów i postulatów prosimy kierować :
      na forum do odpowiedniego działu @ na adres : kontakt ([email protected]) openitforum.pl poprzez formularz dostępny pod tym adresem : Kontakt z nami Pozdrawiamy
      Ekipa OpenItForum.pl

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Obserwuj nas:

Powiadomienie o plikach cookie

Używamy plików cookie do celów związanych z reklamami, mediami społecznościowymi i statystykami. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Wszystkie wymagane w tej kwestii informacje zawierają: Polityka prywatności, Regulamin oraz Warunki użytkowania.