Jump to content
AsDur

Szukam gigabitowego routera do szafy rack do 500pln netto

Recommended Posts

AsDur

Gbitowe WAN/LAN porty oferują wydajność na poziomie 150 Mbits/s przy prostym podlaczeniu 2 kompow? Cos chyba tu nie gra?

house

@AsDur a co ma grać na CPU 600 MHz i teście sprzed 5 lat, zwłaszcza u TP-Link'a ? :) 

AsDur

Nieznam sie az tak bardzo. Szukam gigabitowego routera do szafy rack do 500pln netto. Ten wygladał rozsądnie ale ten test szybkości, ktory pokazuje zamiast gibgabit ledwo troche wiecej niz fast ethernet mnie zaskoczyl ;/

house

Lekko przekraczający budżet, ale wyjątkowo warty zainteresowania będzie taki zestaw :

Sorry, only registered users can display links :(

w komplecie z :

AsDur
15 hours ago, house said:

Lekko przekraczający budżet, ale wyjątkowo warty zainteresowania będzie taki zestaw :

w komplecie z :

Dzięki za poradę :) Patrzyłem na niego. Rzeczywiście drożej ale ten ER-4 to rzeczywiście będzie jedyna rozsądna opcja dla mnie w tej chwili.

• Like it 1

house
Temat został zamknięty jako rozwiązany.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości proszę użyć funkcji "Zgłoś odpowiedź". 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• neon
      By neon
      Witam,
      moglibyście doradzić w wyborze patchcordów do małej skrzynki 10. Wszystkie co mam a jest tego trochę nie mieści się . Chodzi też o rozmiar wtyczki, żeby była w długości jak najmniejsza. Widzę, że Logilink wypuścił ostatnio kabeli ecoline . co myślicie o tym ?

Dodatkowo szukam patchorda ftth SC/APC najkrótszego i z najkrótszą wtyczką (ta co dostałem jest bardzo mocno sztywna dodatkowo nie można jej wyginać
      Pozdrawiam
    • neon
      By neon
      Witam,
      czy moglibyście napisać jakiegoś dobrego producenta szafek rack. Dzięki czemu mógłbym się zapoznać z ofertą. Muszę dowiesić szafkę i musi być w miarę ładna
      Pozdrawiam
    • Tokepit
      By Tokepit
      Witam,

Mam pytanie do Was bo mam nadzieję, że znacie się lepiej niż ja ::)

Otóż mam kilka urządzeń sieciowych w domu, które co prawda działają ale nie wiem czy ich ustawienia są najbardziej optymalne.

Ale do rzeczy.  Internet po kablu dostarczany jest do routera Asus RT-AC750, do niego zaś po kablu podłączony jest jeden z nadajników systemu mesh - Tenda Nova MW3 oraz również po kablu nadajnik do przesłania internetu z domu do budynków gospodarskich - NanoStation 5AC loco.

Pytanie 1 - czy mam włączyć sieć bezprzewodową również w Asusie czy zostawić rozsyłanie bezprzewodowe tylko urządzeniom Tenda? Teraz mam w Asusie wyłączone "rozsiewanie" internetu po Wi-Fi - tylko Tenda.

Pytanie 2 - ustawienia adresów IP - Router Asus przydziela adresy z puli 192.168.2, zaś Tenda z puli - 192.168.5. Oznacza to, że z urządzeń podłączonych do Tendy (bezprzewodowo) nie widzę urządzeń podłączanych do sieci w tym drugim budynku gospodarskim, gdzie poprzez NanoStation urządzenia mają również adresy z zakresu 192.168.2. Czy powinienem ujednolicić zakres adresów IP i ustawić jeden z zakresów zarówno dla Asusa jak i dla Tendy?

Wiem, że speców mogą śmieszyć te pytania ale ja nie jestem expertem od urządzeń sieciowych, zatem proszę Was o pomoc :)

Pozdrawiam

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci.
Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.
  • Create New...

Important Information

We use cookies for purposes related to advertising, social media and statistics. By continuing to browse this site, you agree to our use of cookies. All information required in this matter includes: Privacy Policy, Guidelines and Terms of Use.