Jump to content
neon

Sprawdzenie sieci

Recommended Posts

neon

Witam,

moglibyście doradzić czym można sprawdzić sieć - dokładnie czy kable, gniazda Rj45 w ścianach i zakończenia gniazdami Rj45 w skrzynce działają prawidłowo ? 

czy sam tester kabli sieciowych najtańszy z aledrogo wystarczy ?

Pozdrawiam

house

do sprawdzenia połączeń sieciowych wystarczy, ale co dokładnie chcesz zdiagnozować ?

neon

czy kable w ścianach są np. całe i czy sygnał przez nie przechodzi ? czy prawidłowo zostało wszystko wykonane.

House a mógłbyś mi podać firmę tego testera, bo te najtańsze to mam obawę, że się po wyjęciu z pudełka rozpadną. :)

Edited by neon
dodatek

Bodzio

Same polaczenia to multimetrem sprawdzisz nawet.

Sent from my KFDOWI using Tapatalk

• Like it 2

neon

kupię ten najtańszy - to może będzie bardziej wygodne w użyciu. :)

neon

Sorry, only registered users can display links :(

kupiłem taki. Sprawdziłem wszystkie kable i na szczęście działają. Może komuś się przyda.

Pozdrawiam

house
Temat został zamknięty jako rozwiązany.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości proszę użyć funkcji "Zgłoś odpowiedź". 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• wds
      By wds
      Witam,

Posiadam router Asus RT-AC68U i zastanawiam się, jak zrobić to, żeby była widoczna tylko jedna sieć Wifi, bo obecnie mam dostępne dwie sieci w wyszukiwaniu, ta która ma 2.4 Ghz i ta, która ma 5 GHz. 
    • mihaszek
      By mihaszek
      Prosze o pomoc, kupilem ac86u - mam juz trzeci(wymienialem)... W zadnym przy odsobnych sieciach w sieci 5ghz nie moge ustawic na stale kanalu. Np. Ustawiam 112 i nastepnego dnia jest juz na 48. Dzwonilem do asusa nie umieli mi pomoc. Dodam ze jak jest na tym 48 kanale to w asuswrt/merlin(tez testowalem) pokazuje dalej ze jest kanal 112... - sprawdzane w wifi analizer. Chcialbym zostac przy tym routerze bo mysle o drugiej sztuce i aimash, ale koncza mi sie pomysly co z tym zrobic. Mysle coraz bardziej o r7800... Pozdrawiam

Wysłane z mojego LG-H870DS przy użyciu Tapatalka

• jw68
      By jw68
      Witam.
      Mój problem polega na tym, że po podłączeniu do routera modemu usb z kartą od orange i uzyskaniu od nich publicznego adresu ip
      nie mogę dostać się z zewnątrz do swojej sieci. Wcześniej RT2600ac był ustawiony z WAN od netii i wszystko śmigało. 
      Myślałem że podepnę modem usb z siecią komórkową i wszystkie konfiguracje przekierowania portów przełączą się na IP z orange.
      Niestety tak to nie zadziałało.
      Nie wiem gdzie mam zmienić jakieś ustawienia. 
      Proszę o pomoc. Z góry dzięki 

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci.
Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.
  • Create New...

Important Information

We use cookies for purposes related to advertising, social media and statistics. By continuing to browse this site, you agree to our use of cookies. All information required in this matter includes: Privacy Policy, Guidelines and Terms of Use.