Jump to content
Sign in to follow this  
pike28

Przekierowanie portów na dwa urzadzenia

Rate this topic

Recommended Posts

pike28

Witajcie. udało się komuś przekierować ten sam port na dwa urządzenia w sieci na Synology 2600 ? Mam dwa ps4 i muszę im otworzyć te same porty. Widziałem na sofcie DumaOS ,ze taki bajer jest możliwy.Pozdrawiam Was serdecznie.

house

porty TCP nie (chyba że pierwszy host ustawi https://lwn.net/Articles/542629/), za to UDP tak.

pike28

Dzieki @house. Jak zawsze jesteś nieoceniony . Zależy mi na TCP. Może kiedyś poprawią .

house
Temat został zamknięty jako rozwiązany.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości proszę użyć funkcji "Zgłoś odpowiedź". 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• gutek
      By gutek
      Witam.
      Czas na modernizację IT. Obecnie mam raspberry PI 3 z dyskiem 2TB na USB jako domowy serwer robiący za storage, server ftp, klient torrent i do tego jeszcze zainstalowane pi-hole. Działało to wszystko zadziwiająco dobrze, dopóki nie zmieniłem pakietu u ISP z 100mb na 300mb. Teraz jak się torrent rozhula to SMB zaczyna mulić, kodi laguje, vnc do raspberry zresztą też - wszystko przez archaiczne usb2 w RP3. Jak robić to robić porządnie, więc może na początek to czego potrzebuję:
      1. NAS jako domowy magazyn danych czyli backupy z laptopów + repozytorium pod kodi + klient torrent działający 24/7
      2. DVR pod monitoring 4-5 kamer 4k zapisujący na 2 dużych dyskach

I teraz pytanie - mając budżet na same urządzenia ok 2.5k czy kupić domowego NASa za 1500, a DVR za 1000, niech każde urządzenie robi to do czego zostało stworzone, czy wydać 2500 na kombajn pokroju DS918+ / TS-453B* i zrobić w nich RAID5? Co byście radzili?
      DVR za tysiaka pewnie będzie bardziej dziurawy niż NASy od WD i nigdy nie dostanie żadnej aktualizacji, ale nie będzie obciążał NASa. Wtedy zostaje mi NAS za 1500 z którego też będę pewnie średnio zadowolony bo jako pracownik i pasjonat IT strasznie lubię dłubać w takich rzeczach.

* wiem, że QNAP ma 4 licencje na kamery, a Synology 2, tutaj jeszcze muszę się pobawić ich systemami i zadecydować w co pójdę, przedmiotem tej dyskusji jest rozterka pomiędzy NASem za 2,5 a DVR za 1k + NAS za 1.5k
    • Guest
      By  Guest
      Pojawił się nowy malware wymierzony w urządzenia QNAP  - QSnatch malware

https://sekurak.pl/odpoczywasz-a-byc-moze-w-tym-momencie-atakowany-jest-twoj-qnap-tworza-nowy-tajemniczy-botnet/

https://www.zdnet.com/article/thousands-of-qnap-nas-devices-have-been-infected-with-the-qsnatch-malware/

https://www.qnap.com/pl-pl/security-advisory/nas-201911-01

• sickmofo
      By sickmofo
      Witam, od zakupu routera nie mogę skonfigurować poprawnie przekierowania portów. Na forach anglojęzycznych czytałem, że to jakiś problem od razu z firewallem. Próbowałem wielu rzeczy już nawet całkiem zresetowałem ustawienia routera myśląc, że coś zepsułem po drodze. Ale po kilku godzinach ponownej konfiguracji dalej to samo. Żadne przekierowania portów nie działają.
      Centrum sieciowe -> przekierowanie portów -> Utwórz
      tam rozumiem jak to wypełnić, daję zapisz i nic nie działa.
      RT2600ac,  SRM 1.2.3-8017 Update 3 
      będę wdzięczny za sugestię co mogę robić źle lub  co w opcjach pozaznaczać.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.
  • Create New...

Important Information

We use cookies for purposes related to advertising, social media and statistics. By continuing to browse this site, you agree to our use of cookies. All information required in this matter includes: Privacy Policy, Guidelines and Terms of Use.