Jump to content
Sign in to follow this  
Pakot

ASUS RT-AC1200G+ w trybie AP wariuje z wifi, zwłaszcza 2,4 GHz

Rate this topic

Recommended Posts

Pakot

Czesc,

informacja dla potomnych. Problem: router w trybie AP wariuje z wifi, zwlaszcza 2,4ghz. Na tyle to upierdliwe, ze dziala jakies 2-3 min. po restarcie, potem calkowicie przestaje, siec pojawia sie i znika co kilka minut, urzadzenia (rozne) nie moga sie polaczyc albo lacza i rozlaczaja. Co ciekawe, po przestawieniu w tryb router wszystko wraca do normy.

Problem pojawil sie po uaktualnieniu FW do najnowszego 3.0.0.4.382.51610 , ale pozostaje rozniez po cofnieciu do wczesniejszych dostepnych na stronie Asusa: 3.0.0.4.382.51129 oraz 3.0.0.4.382.50624.

Rozwiazanie:

zapodac wczesniejszy FW: 3.0.0.4_382_15525, do znaleznienia w sieci.

house
1 godzinę temu, Pakot napisał:

do znaleznienia w sieci

dodaj jako załącznik do posta i rozwiązanie będzie kompletne ;) 

Pakot
W dniu 3.05.2019 o 20:41, house napisał:

dodaj jako załącznik do posta i rozwiązanie będzie kompletne ;) 

podpowiedz jak dodac zalacznik. Nie za bardzo sie orientuje jak to dziala (albo tez mam za maly staz aby cos uploadowac).

house

Sorry, only registered users can download attachments :(

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• kdg33459
      By kdg33459
      Witam,
      planuję remont w domu, razem 3 kondygnacje, każda po ok. 45 m2. Przy okazji mógłbym rozprowadzić internet przewodowo. Czy warto w obecnych czasach instalować skrętkę w ścianach czy jednak postawić już tylko na WiFi? Z tego co widzę, to sieci bezprzewodowe cały czas się rozwijają, więc pytanie czy jest sens montować kabel 1Gb (myślałem o UTP cat6), skoro za rok czy 2 po WiFi będę miał już szybsze prędkości. Jak w praktyce sprawdzają się rozwiązania typu "mesh"? Obecnie internet to Orange światłowód 600/100 Mbps.
      Pozdrawiam
    • OpenITbot
      By  OpenITbot
      Zobacz plik Intel PROSet/Wireless Software
      The Intel® PROSet/Wireless Software or Intel® PROSet/Wireless WiFi Software is the name of the package that includes the Wi-Fi drivers and some other software components for Intel Wireless Adapters.
      Dodający &nbspOpenITbot Dodano 08.02.2019 Kategoria Karty sieciowe  
    • neon
      By neon
      Dziś dodałem do Ac2600ac Mesha i ustawiłem wszystko na auto. niestety często Mesh informuje o: "Synology mesh niestabilne połączenie z punktami wifi." Co można zmienić w ustawieniach, żeby poprawić na lepsze połączenie z punktami wifi? Próbowałem co nieco zmieniać, ale jest tak samo. Może macie jakieś sprawdzone ustawienia ? 

Pozdrawiam

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci.
Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.
  • Create New...

Important Information

We use cookies for purposes related to advertising, social media and statistics. By continuing to browse this site, you agree to our use of cookies. All information required in this matter includes: Privacy Policy, Guidelines and Terms of Use.