Jump to content
Sign in to follow this  
muzykcb

RT-AC68U - OpenVPN - konfiguracja

Rate this topic

Recommended Posts

muzykcb

Cześć.

Koleżanki i Koledzy, co należy zmienić aby połączyć się przez OpenVPN z zasobami sieciowymi.

Windows 10 HOME

RT-AC68U (najnowsze oprogramowanie ASUSA)+ dysk 4GB

Błędy które OpenVPN wyświetla na czerwono (wersja OpenVPN najnowsza):

WARNING: --ns-cert-type is DEPRECATED.  Use --remote-cert-tls instead.

WARNING: this configuration may cache passwords in memory -- use the auth-nocache option to prevent this

There are no TAP-Windows adapters on this system.  You should be able to create a TAP-Windows adapter by going to Start -> All Programs -> TAP-Windows -> Utilities -> Add a new TAP-Windows virtual ethernet adapter.
Exiting due to fatal error

1.JPG

Edited by muzykcb

house
22 godziny temu, muzykcb napisał:

co należy zmienić aby połączyć się przez OpenVPN z zasobami sieciowymi.

np

You do not have the required permissions to view the link content.

muzykcb
59 minut temu, house napisał:

np

You do not have the required permissions to view the link content.

Tak widziałem to na stronie ASUS ale niestety problem jest gdzieś indziej nie wspomnę o oprogramowaniu które ma częściowo inne opcje.

house
W dniu 28.04.2019 o 00:45, muzykcb napisał:

There are no TAP-Windows adapters on this system

oznacza, że nie zainstalował się poprawnie klient opnvpn (a tak naprawdę to wirtualna karta sieciowa używana do zestawiania połączenia). Uruchom instalator jako administrator.

muzykcb
4 godziny temu, house napisał:

oznacza, że nie zainstalował się poprawnie klient opnvpn (a tak naprawdę to wirtualna karta sieciowa używana do zestawiania połączenia). Uruchom instalator jako administrator.

Miałeś racje, po ponownej instalacji OpenVpn wszystko ruszyło.

• Like it 1

house
Temat został zamknięty jako rozwiązany.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości proszę użyć funkcji "Zgłoś odpowiedź". 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• wds
      By wds
      Witam,

Posiadam router Asus RT-AC68U i zastanawiam się, jak zrobić to, żeby była widoczna tylko jedna sieć Wifi, bo obecnie mam dostępne dwie sieci w wyszukiwaniu, ta która ma 2.4 Ghz i ta, która ma 5 GHz. 
    • gulashos
      By gulashos
      Cześć proszę o pomoc, zakupiłem router Asusa RT-AC68U i zdziwiony jestem poziomem sygnału wi-fi jest on niesamowicie słaby, rozumiem wiele rzeczy, że nie samym Wi-Fi człowiek żyje ale ... zrobiłem test ustawiłem obok routera Samsunga Galaxy S10+ jako router i zasięg niesamowity praktycznie w każdym miejscu w domku gdzie router już totalnie nie dawał rady. Proszę o pomoc bo może to kwestia ustawień. Zabawę kanałami i zmianą softa mam za sobą nie pomogło to w żaden sposób. Dziwni mnie, ze poziom sygnały jest tak słaby a prawie każdy router bez anten działa lepiej. Mam 137metrów domek i zasięg nie przebija się przez piętro. Nie jest to kamienica ani żadne żelbetonowe konstrukcje (S10 w trybie routera radzi sobie idealnie). Wg producenta Router ten ma świetne Wi-Fi a tutaj nie wydaje mi się. Tutaj przykład: http://prntscr.com/ol73h7 jak ktoś ma jakiś pomysł proszę doradźcie. Bo nie wiem czy ten router tak ma czy coś mam zwalone w konfigu. 
    • gabrychu
      By gabrychu
      Mam problem z konfiguracją MR2200ac, próbuje już trzeci raz i za każdym razem mam informację "Nie można nawiązać połączenia".
      W logach - Wi-Fi point [salon] failed to join mesh network.

Oba sprzęty stoją koło siebie. Na RT2600ac włączona tylko sieć 5GHz, włączony poziom zabezpieczeń WPA2-Personal, filtr adresów MAC wyłączony.
      Telefony bez problemu łączą się z siecią.

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci.
Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.
  • Create New...

Important Information

We use cookies for purposes related to advertising, social media and statistics. By continuing to browse this site, you agree to our use of cookies. All information required in this matter includes: Privacy Policy, Guidelines and Terms of Use.