Jump to content
  • Similar Content

• Lutek
      By Lutek
      Dzień dobry,
      Mam Lenovo Y700-15ISK z wymienioną kartą wifi na Intel AC9260. W domu ma router Asus AC86U, który nadaje równocześnie w dwóch pasmach tj 2,4 i 5Ghz.
      I tu mam może dziwne pytanie: czy możliwe jest by być zalogowanym do obu pasm w tym routerze równocześnie?

Pozdrawiam
    • marmod
      By marmod
      Witam
      Czas nadszedł wymienić stary router TP-LINK 1043v1 na coś nowego, który obsłuży połączenie internetowe1Gb/1Gb, VPN, VALN, ochronę dla dzieci  oraz NAS Synology 214 play (który będzie obsługiwany w 100% ). Koszt do 1000 zł może trochę więcej
    • ronifcb
      By ronifcb
      Witam.Włąsnie stałem się szczęśliwym posiadaczem tego routera.Mam pytanie .Posiadam internet radiowy 30/3 i dostawca mówi mi że musze miec w routerze pppoe (to chyba jest) i vlan żebym mogł wpisać jakieś rzeczy i wtedy bede miał publiczne ip .Jest tu taka opcja?
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.
  • Create New...

Important Information

We use cookies for purposes related to advertising, social media and statistics. By continuing to browse this site, you agree to our use of cookies. All information required in this matter includes: Privacy Policy, Guidelines and Terms of Use.