Skocz do zawartości
siemka

DS 710+ update

Oceń temat:

Rekomendowane odpowiedzi

siemka

Przepraszam za być może lamerskie pytanie, ale nie potrafie sobie poradzić sam stąd moja prośba o podpowiedź.

Mam od 9 lat DS710+ 2x2TB DSM 5.2 update 9 Survellance station 7.1, traktuje głównie go jako Dysk sieciowy dla danych i multimediów w domu oraz jako stacja monitoringu dla 2 kamer Hikvision.

Niestety jedna z kamer padła nieodwołalnie i chciałem zakupić nowy model 2CD2642FWD-I......i tutaj zonk, Device Pack nie ma oprogramowania dla tej i wielu innych nowych kamer.

Wszystkie pakiety i DSM mam zaktualizowane i nie wiem czy istnieje jakaś szansa, żeby wgrać update dla tych kamer ??

Bardzo proszę o sugestie, dodam, że mój Synek chodzi wyśmienicie i szkoda mi pieniędzy na nowy.

Pozdrawiam wszystkich

Siemka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

Ostatni Device Pack dla Twojego modelu to 3.8-0898. Najnowsza dostępna wersja :

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, aby wyświetlać zawartość linków.

może mieć ograniczenie do instalacji na DSM 6.x i wyżej i nie zainstalujesz jej na DSM 5.2. Być może dałoby się zdjąć to ograniczenie, ale nie wiem jak zachowa się Surveillance Station.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
siemka

Mam ten Device Pack 3.8-0898, niestety nie ma tam praktycznie żadnej nowej kamery Hikvision. Problem jest poważny albowiem kupienie starszego modelu jest bardzo trudne, wyczerpały się zapasy magazynowe. Nie znam się na IT, ale trochę głupio ze strony Synology, ze proste sterowniki do kamery IP są uzależnione od aktualizacji całego systemu. Przecież wiadomo,że nowe modele kamer IP pojawiają się co chwila i nie chodzi tu tylko o firmę Hikvision.

57 minut temu, house napisał:

Ostatni Device Pack dla Twojego modelu to 3.8-0898. Najnowsza dostępna wersja :

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, aby wyświetlać zawartość linków.

może mieć ograniczenie do instalacji na DSM 6.x i wyżej i nie zainstalujesz jej na DSM 5.2. Być może dałoby się zdjąć to ograniczenie, ale nie wiem jak zachowa się Surveillance Station.

Pobrałem Device pack z Twojego linka, ale wyskakuje mi komunikat, ze ten DP nie jest obsługiwany na platformie x86 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• neon
      Przez neon
      Ja zapytam z innej beczki sterowników do Windows 10 CU. Czy wszyscy macie maszyny Windows 10 ready czy tak jak moja wyszła z Window 8.1 Pro. Ja ma wgrane stery z Win 8.1 takie producent podał do Windows 10. Jakie rozwiązania stosujecie ? 
      pozdrawiam 
    • glorifyday
      Przez glorifyday
      Witam ;-).
      Dzisiaj w nocy system wyprodukowal taka notyfikacje:
      DSM updates will be installed on S713 before the scheduled shutdown  
      Z rana, jak ide do roboty, urzadzenie sie automatycznie wylacza, wiec w logach tuz przed wylaczeniem mam takie wpisy:
      Start install [DSM 6.0-7321 Update 3] automatically. System successfully stopped [Windows file service]. System successfully stopped [NFS service]. Update was complete. Update was complete.  
      Problem jest taki, ze wieczorem wracam z roboty, a 'Synek' wciaz sie uparcie probuje wylaczyc bez widocznego sukcesu - mruga swiatelkami jak glupi i ani wte ani wewte.
      Nie ma dostepu przez siec (ani przez interfejs ani przez ssh), guzik 'Power' nieskuteczny, 'reset' (ale nacisniety krotko, bo nie chcialem od razu rozpoczynac restore) tez bez skutku...

Odpialem LAN. Nie widac roznicy.
      W koncu odpialem zasilanie. No coz... tu juz roznica byla ;-).

Po podpieciu pradu urzadzenie wstalo normalnie, wydaje sie dzialac poprawnie.

Pytanie brzmi: co z tym fantem dalej?
      1. jak sie upewnic, ze mam dobrze zainstalowany DSM?
      2. Jak wymusic fsck na dyskach (ponoc juz jest w DSM, ale wciaz nie wiem, jak sie go wymusza)?
      3. Jakies inne pomysly?

• guma77
      Przez guma77
      [Fork] Update for 374.43 available LATEST RELEASE: Update-05
      02-November-2014
      Merlin fork 374.43_2-05j9527
      Download http://1drv.ms/1uChm3J     History

-------

374.43_2-05j9527 (02-November-2014)
      - Source: https://github.com/john9527/asuswrt-merlin : branch 374.43_2-update
      - Desc: Incremental update to remap key fixes through 376.48 beta3, update-05

- CHANGED: OpenSSL: Upgraded to 1.0.0o
      - CHANGED: SSL: disable SSLv2 and SSLv3 support - we now only support TLS 1.0 for https access (IE6 browser is no longer supported)
      - CHANGED: Updated miniupnpd to 1.9 (plus upstream PCP fix)
      - CHANGED: Updated dropbear to 2014.66
      - FIXED: init-broadcom: fix typo preventing wireless mac filter from working on guest network
      * FIXED: Password obscured on Wireless/General tab unless has focus (user request)
      * NEW: ssh: Add nvram option to listen on single address (user request) 

Changes/fixes marked as (*) are unique to this fork, but do not affect the basic/default function of the firmware.

----------------------------------------------------------------------------------
      * NEW: ssh: Add ability to restrict to single address (user request)
      You can restrict the ssh (dropbear) client to listen on only a single address, 
      usually your router lan IP address (i.e. 192.168.1.1). Warning, an invalid or 
      unused address will prevent SSH access - use telnet to fix. I do not expect this
      option will be required for most environments.

nvram set sshd_addr=xxx.xxx.xxx.xxx (substitute the desired IP address)
      nvram commit 
      (reboot is required)
      ----------------------------------------------------------------------------------   README-merlin-fork.txt
      RT-AC56U_3.0.0.4_374.43_2-05j9527.trx........MD5: E2669C0A59803B4ACC904A87A43819BC 
      RT-AC66U_3.0.0.4_374.43_2-05j9527.trx........MD5: 7497F283F8BCF07DCF12A9BC363AA1C2 
      RT-AC68U_3.0.0.4_374.43_2-05j9527.trx........MD5: F2CCD5D8C85118E71854767AEE28B891 
      RT-N16_3.0.0.4_374.43_2-05j9527.trx..........MD5: 26C5FD897B09837FB7A2F06BA80B6687 
      RT-N66U_3.0.0.4_374.43_2-05j9527.trx.........MD5: 812ACC2B4618D842508F9C55D59D1B6A

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Obserwuj nas:

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używamy plików cookie do celów związanych z reklamami, mediami społecznościowymi i statystykami. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Wszystkie wymagane w tej kwestii informacje zawierają: Polityka prywatności, Regulamin oraz Warunki użytkowania.