Jump to content
Sign in to follow this  
Tom.O

Poszukuję czegoś MIMO 3x3 tak, żeby z Macbooka wyciągnąć pełną prędkość

Recommended Posts

Tom.O

House - czy nadal podtrzymujesz swoją rekomendację dla modeli Asus RT-AC68U lub Netgear R7000 w przypadku routera klasy 1900 ?

Poszukuję czegoś MIMO 3x3 tak, żeby z Macbooka wyciągnąć pełną prędkość po WiFi :) (teraz mam ASUS AC1200G+ z MIMO 2x2 i z Synology DS218+ max który wyciągam to 69MB/s).

Ja wygląda wydajność WAN po włączeniu QOS ?

Chciałbym to sparować z łączem 500mbit/s.

house

@Tom.O - tak, zdecydowanie., ale z naciskiem na Asus RT-AC68U C1/RT-AC1900. 

7 godzin temu, Tom.O napisał:

Ja wygląda wydajność WAN po włączeniu QOS ? Chciałbym to sparować z łączem 500mbit/s.

Nie mam zielonego pojęcia, testowałem ten sprzęt kilka lat temu kiedy nie było tego rozwiązania w Asuswrt, ale 500 Mbits obsłuży spokojnie. DPI Trend micro nie jest jakimś wyjątkowo zasobożernym rozwiązaniem.

• Thanks! 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• nowy57
      By nowy57
      witam 
      posiadam dell precision 5530 
      Intel Wireless-AC 9260 2x2 802.11ac + BT5.0 (vPro)

przy ustawieniu szerokosci kanalu na 160Mhz osiagam fizycznie 700/200 
      router Netgear Nighthawk X4S D7800

dla przyklady na mackbooku pro osiagam 800/400 
      czyli predkosci mojego łącza internetowego 

prosze o porade na jaka karte moglbym wymienic by osiagac predkosci te z macbooka 
      thx . 
    • zadzik
      By zadzik
      Witam wszystkich jestem tutaj nowy i chciałem wszystkich serdecznie pozdrowić.
      Mam takie pytanie odnośnie routera i serwera multimedialnego plex.
      Mianowicie posiadam router wndr4000 / prędkość łącza 300 mb i jakiś czas temu kupiłem sobie wd mycloud 8t.
      Zainstalowałem Plexa, żeby odtwarzać filmy, zdjęcia na tv Lg przez dlna ale prędkość tego pozostawia wiele do życzenia.
      Moje pytanie jest takie, czy to wina ruotera bo mój już trochę lat ma? Czy to tak działa i nie ma możliwości tego przyspieszyć.
      Ewentualnie jaki router do plexa? Netgear r9000 czy Router xDSL Netgear Nighthawk AX8? Ewentualnie jakiś inny.

Będę wdzięczny za pomoc :).

• Lutek
      By Lutek
      Dzień dobry,
      Spotkałem się z dziwnym zjawiskiem i to już drugi raz w ciągu 10 dni. Telewizor Samsung UE40ES8000 podłączony przez WiFi. Opcja IP w TV ustawiona na automatyczny, podobnie w routerze włączone DHCP, brak skojarzenia MAC z IP, a mimo to w urządzeniach podłączonych dla routera pokazuje Static, a nie DHCP. Reset routera nic nie pomaga wyłączenie i włączenie TV także nic nie daje i za każdym razem mam to samo. Sytuacja znika dopiero po wyłączeniu opcji "Odblokuj ręczny przydział" i ponownym jej włączeniu. 
      Jak dotąd taka sytuacja zdarzyła się 2x i za każdym razem w przypadku tego TV.
      Czy spotkał się ktoś z taką sytuacją?

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci.
Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.
  • Create New...

Important Information

We use cookies for purposes related to advertising, social media and statistics. By continuing to browse this site, you agree to our use of cookies. All information required in this matter includes: Privacy Policy, Guidelines and Terms of Use.