Skocz do zawartości
OpenITbot

Securifi Almond N Router

Rekomendowane odpowiedzi

OpenITbot

Securifi Almond to uniwersalny router obsługujący sieć WLAN 300Mbps i WAN/LAN 100Mbit posiadający wbudowany, dotykowy ekran LCD 2.8" pozwalający na pełną konfigurację sprzętu bez konieczności korzystania z komputera PC i przeglądarki WWW. Urządzenie może pracować w trybie standardowego routera internetowego, w trybie punktu dostępowego oraz wzmacniacza sygnału WiFi (tzw. range extender). Poza podstawowymi ustawieniami, dostępem do haseł i adresów IP, ekran LCD pozwala na wprowadzanie reguł filtrowania treści, blokowanie użytkowników, ustawienie strefy DMZ, zmiany aktywności i hasła sieci bezprzewodowej czy aktywację dostępu dla gości. Opcje szybkiej konfiguracji bez korzystania z dodatkowego sprzętu pozwalają na łatwą instalację urządzenia w domu lub w podróży, w miejscach gdzie brak jest pełnej infrastruktury sieciowej, gdzie łączność z siecią trzeba zmienić z kablowej na bezprzewodową lub odwrotnie, czy też zaistnieje konieczność zwiększenia zasięgu istniejącej sieci WiFi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• betelgeza
      Przez betelgeza
      Witajcie Koledzy,
      Stanowisko Supportu Asus Polska na dziś 22.05.2014 jest takie, że aktualne oprogramowanie RT-AC68u nie wspiera żadnego modemu działającego o transmisję LTE.
      Tak się jednak składa, że przynajmniej jeden modem LTE działa i to bardzo sprawnie. Dlatego chciałbym w tym temacie zachęcić użytkowników, którym udało się odpalić LTE na wspomnianym routerze do podzielenia się informacją na temat modelu modemu oraz wersji oprogramowania routera.
      Z pewnością te dane ułatwią poszukującym informacji skompletowanie działającego zestawu.
      Na pierwszy ogień przetestowany przeze mnie oraz użytkownika @The Dino modem Huawei:
      Huawei E3272 HILINK   (wersja firmware routera: 3.0.0.4.374_5656-g8d0a991) Huawei E1820 (3G)   (wersja firmware routera: ?) Huawei E3276 (LTE)   (wersja firmware routera: ?) pozdrawiam b.
    • jiri1955
      Przez jiri1955
      Sprzedam w/w router (wgrany najnowszy soft Merlina), wraz z kartę WiFi do laptopa Intel Dual Band Wireless-AC 7260 HMW
      stan obu przedmiotów bdb, gwarancja minęła
      cena 430+kw
    • Wlodek_242
      Przez Wlodek_242
      Hejka, Świetnie, że tu trafiłem bo chociaż już wiem czemu nigdzie nie mogę znaleźć AC55U. Mam takie pytanie dotyczącego tego nowego modelu. Czy istnieje możliwość podłączenia do niego anteny zewnętrznej, gdyby się okazało że te standardowe nie wystarczyły? Skoro w końcu wyszło, że są odkręcane to domniemywam, że tak. Nie wiem jednak jak takie anteny się podłącza stąd moje pytanie. Mieszkam na peryferiach i martwię się jak to będzie z zasięgiem LTE wewnątrz domu.

(edit) Właśnie na jednej stronie dojrzałem cenę 1600 złotych 😞 .Jeśli to się potwierdzi to będzie to poza moim budżetem, który wynosi do 800/ max 900 złotych. Możesz podpowiedzieć jakiś inny dobry router LTE z USB do sieci domowej?

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Powiadomienie o plikach cookie

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji zawiera nasza Polityka prywatności