Jump to content
OpenITbot

Synology wprowadza trzy pakiety do ochrony danych - Active Backup Suite

Rate this topic

Recommended Posts

OpenITbot

Dzisiaj Synology Inc. oficjalnie wprowadza na rynek pakiety do tworzenia kopii zapasowych: Active Backup for Business, Active Backup for G Suite oraz nową wersję Active Backup for Office 365. Synology oficjalnie wkracza na rynek aplikacji do tworzenia kopii zapasowych dla firm, a użytkownicy mogą teraz w pełni chronić swoje dane rozproszone na serwerach fizycznych, maszynach wirtualnych, komputerach i serwerach działających w chmurze w ramach Synology NAS bez konieczności zakupu dodatkowych licencji.

SynologyActbck.thumb.jpg.ccc95f5a4477a1bad33710feef13b92b.jpg

Cytat

Ze względu na kontrolę budżetową lub ograniczone zasoby ludzkie małe i średnie przedsiębiorstwa często nie mogły skonstruować uniwersalnego rozwiązania do tworzenia kopii zapasowych." Wyjaśnia Jia-Yu Liu, dyrektor grupy ds. aplikacji w firmie Synology Inc. "W Synology uważamy, że tworzenie kopii zapasowych jest niezbędne do utrzymania ciągłości działania firmy. Dzięki pakietom Active Backup, mamy nadzieję na obniżenie bariery tworzenia kopii zapasowych dla firm i chcemy zapewnić pełną ochronę obciążeń roboczych na serwerach fizycznych, maszynach wirtualnych i serwerach działających w chmurze, chroniąc firmę przed skutkami awarii

Ta oficjalna wersja Active Backup for Business jest pierwszą, która obsługuje przywracanie bare-metal komputerów i serwerów fizycznych, zabezpieczanie obciążeń roboczych w systemie Windows lub Windows Server oraz ochronę lokalnych danych firmy.

 

Główne funkcje Active Backup for Business to między innymi:

 

 • Ochrona komputera osobistego i serwera: Po zainstalowaniu agenta Active Backup użytkownicy mogą chronić dane w komputerach z systemem Windows i Windows Server, wykonując kopie zapasowe przy użyciu technologii migawek. Aplikacja obsługuje przywracanie bare-metal całego komputera lub serwera fizycznego.
 • Ochrona maszyn wirtualnych: Dane z maszyn wirtualnych będą chronione bez konieczności używania dodatkowych agentów.

 

Zwiększona wydajność tworzenia kopii zapasowych:

 

 • Technologia globalnego usuwania duplikatów: Zoptymalizowane wykorzystanie pamięci masowej dzięki usuwaniu duplikatów z urządzeń, platform i wersji historycznych.
 • Śledzenie zmienionych bloków (CBT): Możliwość tworzenia przyrostowych kopii zapasowych w celu zaoszczędzenia czasu i pamięci.
 • Elastyczne przywracanie: Przywracanie pojedynczych plików oraz pełne przywracanie maszyn wirtualnych do hostów fizycznych lub P2V za pomocą Synology Virtual Machine Manager (VMM).
 • Błyskawiczne przywracanie do Synology VMM: Możliwość wykorzystania istniejącej infrastruktury Synology jako rozwiązanie do przywracania po awarii lub środowisko testowe do wdrażania nowych rozwiązań.
 •  

 

Pakiety Active Backup zawierają Active Backup for Office 365 – odpowiedź na potrzebę tworzenia kopii zapasowej w publicznej chmurze – oraz Active Backup for G Suite, wprowadzone po raz pierwszy na rynek rozwiązanie do ochrony ważnych danych dla firm. Jednocześnie administratorzy będą mogli zarządzać zadaniami tworzenia kopii zapasowych na scentralizowanym panelu. Oprócz tego po otrzymaniu i analizie cennych opinii naszych klientów otrzymanych w ciągu sześciu miesięcy w ramach prywatnej i publicznej wersji udało nam się poznać wiele historii dotyczących sukcesu firm z branży medycznej i logistycznej oraz wydawnictw.

 

Więcej informacji :

 • Wprowadzenie i obsługiwane modele Active Backup for Business:

https://www.synology.com/pl-pl/dsm/feature/active_backup_business

 • Wprowadzenie i obsługiwane modele Active Backup for G Suite

https://www.synology.com/pl-pl/dsm/feature/active_backup_g_suite

 • Wprowadzenie i obsługiwane modele Active Backup for Office

https://www.synology.com/pl-pl/dsm/feature/active_backup_office365

 • Przegląd pakietu Active Backup Active Backup Suite

https://www.synology.com/pl-pl/dsm/feature/active_backup_suite


Zobacz cały artykuł

Share this post


Link to post
Share on other sites
house
Sorry, only registered users can display spoilers :(

 

 • Like it 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mariusz_Sz

Używam i polecam

 

Już jednego kompa odzyskiwałem za pomocą bootowalnego pendrive. Znalazł Synka i przywrócił całość :)

 

Świetnie działa deduplikacja! 

 

Jest to dobra alternatywa dla Aomei Backuper Pro, którego stosowałem - Aomei po prostu jest płatny (chociaż i tak polecam kto nie ma Synology), a tu mamy wszystko za free 

 

Kolejny + dla Synology ;)

 

 

Sorry, only registered users can download attachments :(

 • Like it 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
house

Używam ABfB do zabezpieczania maszyn wirtualnych Vmware (przesiadając się z Veeam Backup & Replication gdzie płaciłem za CPU socket'y) oraz backup 80 stacji roboczych w jednej lokalizacji.

Sorry, only registered users can download attachments :(

Odzyskiwałem nim przynajmniej 10 stacji na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy i wszystko szło gładko - dojście do maszyny, wymiana dysku, boot pena, restore - "poszedł i zapomniał" a użyszkodnik przeszczęśliwy ;) Na razie nie znalazłem lepszego rozwiązania, zwłaszcza w kwestii TCOO. 

 • Like it 2
 • Yay! 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Content

  • abramq
   By abramq
   Załączam zrzut ekranu. Czy gdzieś można sprawdzić gdzie podziało się moje 200GB? Rozumiem, że część zajmuje system, ale chyba nie aż tyle? Być może to funkcja indeksowania plików i jej baza - chociaż niby wyłączyłem t6o całe indeksowanie. W zasadzie to tylko zapauzowałem oraz odptaszkowałem foldery, bo tych z Drive nie da się usunąć z indeksowania, można tylko odptaszkować. Jest w ogóle jakiś sposób, żeby wyłączyć to dziadowskie indeksowanie plików na dobre i odzyskać powierzchnię?
   p.s. mam tylko jeden zasób - homes.

  • OpenITbot
   By  OpenITbot
   Firma Synology wprowadziła dziś na rynek serwer RackStation RS820+/RS820RP+, 4-kieszeniowy serwer NAS do montażu stelażowego w obudowie 1U, zaprojektowany z myślą o wysokiej wydajności transmisji danych i skalowalności pamięci masowej na potrzeby średnich biur.

   Kluczowe funkcje serwera RS820+/RS820RP+:
   4-rdzeniowy procesor 2,1 GHz z obsługą interfejsem AES-NI 2 GB pamięci DDR4 z możliwością rozszerzenia do 18 GB Możliwość skalowania do 8 napędów przy użyciu jednostki Synology Expansion Unit RX418 Jedno gniazdo PCIe 3.0 na opcjonalną dodatkową kartę sieciową 10GbE lub kartę M2D18 M.2 SSD Zaawansowany system plików Btrfs oferujący 65 000 migawek dla całego systemu i 1 024 migawki na folder współdzielony Funkcja Synology High Availability (SHA) umożliwiająca nieprzerwane działanie i płynne przechodzenie między serwerami w klastrach Obsługa przez system Synology DiskStation Manager  
   Serwer RS820+/RS820RP+ pracuje pod kontrolą DiskStation Manager, zaawansowanego i intuicyjnego systemu operacyjnego dla urządzeń Synology NAS oraz zapewnia różne aplikacje zwiększające produktywność. Firma Synology otrzymała wiele przychylnych opinii mediów, trafiając na szczyty rankingów serwerów NAS do średnich obszarów roboczych w ankiecie dotyczącej rozwiązań pamięciowych TechTarget oraz zdobywając nagrodę czytelników PCMag przez dziewięć lat z rzędu.
    
   Dowiedz się więcej:
   Szczegóły dotyczące modelu RS820+/ RS820RP+
   https://www.synology.com/pl-pl/products/RS820+
   Szczegóły dotyczące modelu RS820+/ RS820RP+
   https://www.synology.com/pl-pl/products/RS820+#specs
   Szczegóły dotyczące rozszerzonej gwarancji EW202
   https://www.synology.com/pl-pl/products/Extended_Warranty

   Zobacz cały artykuł
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.
×
×
 • Create New...

Important Information

We use cookies for purposes related to advertising, social media and statistics. By continuing to browse this site, you agree to our use of cookies. All information required in this matter includes: Privacy Policy, Guidelines and Terms of Use.