Skocz do zawartości
Łukasz Socha

ASUS RT-AC86U i Link Aggregation ?

Rekomendowane odpowiedzi

Łukasz Socha

Czy ten router obsługuje Link Aggregation?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

@Łukasz Socha bezpośrednio w asuswrt z webgui niestety nie, jedynie rt-ac88u i brt-ac828 mają tę funkcję. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Łukasz Socha

Bezpośrednio nie, a pośrednio jakoś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house
19 minut temu, Łukasz Socha napisał:

a pośrednio jakoś?

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, aby wyświetlać zawartość linków.

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Łukasz Socha

nie idzie. jeszcze nie do ruszenia na 86u

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house
Temat został zamknięty jako rozwiązany.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości proszę użyć funkcji "Zgłoś odpowiedź". 

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Wlodek_242
      Przez Wlodek_242
      Hejka. Znów potrzebuję pomocy. Jak pisałem mój router stoi na poddaszu i chciałem połączyć go z routerem na dole kablem ethernet. Mam kable porozciągane ale niezarobione. Wziąłem się za to. Zarobiłem końcówki na górze w standardzie B I na dole do gniazd to samo. Pokazuje mi jednak jakby szukał ale finalnie nie łączy. Generalnie jak na krótkim kablu łącze bezpośrednio do routera to śmiga. Z tego co wiem to długość takiego kabla może być dość dluga. I już nie wiem... Może ktoś jakiś pomysł? Może być, że router "nie ma siły"?
    • muzykcb
      Przez muzykcb
      Cześć.
      Dajcie znać czy tylko u mnie od dobrego tygodnia zarówno na najnowszym sofcie Merlina jak i najnowszym od ASUS-a nie działa narzędzie Download Master
      posiadam: RT-AC68U ale sądzę że w innych może być podobnie.

• kaczan81
      Przez kaczan81
      Witam
      W związku z przesiadką z VDSL na FTTH zmeiniłem router z DSL AC68U na RT AC88U. Mam problem z uruchomieniem IPTV od Orange (na DSL AC68U działało) ponieważ nie jestem w stanie przypisać 2 VLAN do jednego portu (w DSL AC68U) byla taka nożliwość. 
      Czy wie ktoś jak to zrobić?

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Powiadomienie o plikach cookie

Używamy plików cookie do celów związanych z reklamami, mediami społecznościowymi i statystykami. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Wszystkie wymagane w tej kwestii informacje zawierają: Polityka prywatności, Regulamin oraz Warunki użytkowania.