Jump to content
grz3si3k

Brak polskich znaków w Operze

Rate this topic

Recommended Posts

grz3si3k

Nie będę się rozpisywał ogonkami bo nie działają:

teraz to samo bez ogonow:

Nie bede sie rozpisywal ogonkami bo nie dzialaja: jedyne dzialajace to O z kreska, ale juz Si, Ci, Zi nie widze ich wogóle.

Tak: czyscilem cache przegladarki.

Internet Explorer-dziala poprawnie.

• Like it 1

house

@Jabol ty używasz opery, jak jest u Ciebie ? 

@grz3si3k - która wersja przeglądarki ?

grz3si3k

Opera/9.80 (Windows NT 6.1; Win64; x64) Presto/2.12.388 Version/12.16

house
Dnia 10.11.2013 o 14:29, grz3si3k napisał:

Opera/9.80 (Windows NT 6.1; Win64; x64) Presto/2.12.388 Version/12.16

to chyba czas na jej aktualizację... :///*

You do not have the required permissions to display the content of the code field.

problem polega na tym, że ta wersja nie potrafi poprawnie załadować czcionki forum (która jest serwowana nie od nas tylko z google web fonts w kodowaniu 

You do not have the required permissions to view the link content.
).

opera 17 nie ma takich problemów...

openit_1384091346__2013-11-10_144844.png

grz3si3k

soryy ale opera  17 to niezły syf, chyba wole IE 

• Like it 1

house

soryy ale opera  17 to niezły syf, chyba wole IE

no cóż, każdy ma swoje indywidualne potrzeby więc wybór jako taki istnieje - byle by był nowszy engine przeglądarki. temat zamykam jako rozwiązany. 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• hjgvcygv
      By hjgvcygv
      Kupiłem ostatnio router Netgear WNR3500L v2 z Advanced Tomato, za główny w tej chwili robi mi D-Link DWR-116(nie ufać marketingowcom, przepłacicie za szmelc 2x). Z internetem łączę się przez modem Huawei E3372 Hilink. Router miał resetowane ustawienia do stanu fabrycznego. Problem polega na tym że po wpięciu do niego modemu i wybraniu go w WAN, router pokazuje że dostęp do sieci ma, jednak ani PC po kablu, ani smartfon po WiFi tego internetu nie widzą.
      W planach mam zrobienie z netgeara głównego routera + NAS(dorzucę hub i dysk 2 TB na USB), a z D-Linka(wgram tomato, jak netgear się okaże stabilny) odbiornika WiFi, by przekazywał dalej sieć po kablu do PC na innym piętrze.
      Będę wdzięczny jak ktoś podrzuci pomysł czemu router nie daje neta dalej...
    • Tom.O
      By Tom.O
      Od dłuższego czasu brakuje nowych recenzji sprzętu.
      Czy coś ma się zmienić w najbliższej przyszłości ?

• Wlodek_242
      By Wlodek_242
      Hejka. Znów potrzebuję pomocy. Jak pisałem mój router stoi na poddaszu i chciałem połączyć go z routerem na dole kablem ethernet. Mam kable porozciągane ale niezarobione. Wziąłem się za to. Zarobiłem końcówki na górze w standardzie B I na dole do gniazd to samo. Pokazuje mi jednak jakby szukał ale finalnie nie łączy. Generalnie jak na krótkim kablu łącze bezpośrednio do routera to śmiga. Z tego co wiem to długość takiego kabla może być dość dluga. I już nie wiem... Może ktoś jakiś pomysł? Może być, że router "nie ma siły"?

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci.
Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.
  • Create New...

Important Information

We use cookies for purposes related to advertising, social media and statistics. By continuing to browse this site, you agree to our use of cookies. All information required in this matter includes: Privacy Policy, Guidelines and Terms of Use.