Jump to content
tamtosiamto

I znow DH61AG-komp nie startuje

Recommended Posts

tamtosiamto

WItam ponownie, posiadam plyte  intela dh61ag i wczoraj zdarzyl sie cos dziwnego-zrobilem restart i komp nie chce wstac, po nacisnieciu Power pokazuje sie tylko plansza z logo intela i koniec. Po setkach prob odlaczylem na noc baterie od biosu i podlaczylem rano,ale nic to nie dało. Ma ktos pojecie co sie moglo stac? Bios jest w najnowszej wersji.

post-25-0-31017400-1383847343_thumb.jpg

house

wg tego info :

You do not have the required permissions to view the link content.

jeśli nie zadziała sposób z wyjęciem baterii to pozostaje procedura bios recovery:

tamtosiamto

wg tego info :

jeśli nie zadziała sposób z wyjęciem baterii to pozostaje procedura bios recovery:

tylko ze bios update robilem dosc dawno temu:/. Dobrze ze mam awaryjnego grata do sporzadzenia usb sticka.

edit;  nic z tego, od razu po wlaczniu pokazuje sie logo intela  jak w zalaczniku, robilem kiedys recovery i powinno sie pokazac okno tekstowe, wiec cos jest nie tak:/.

Edited by tamtosiamto

house

robilem kiedys recovery i powinno sie pokazac okno tekstowe, wiec cos jest nie tak:/.

zdecydowane nie tak :/ masz rację, w recovery nie startuje sam bios tylko manager odzyskiwania szukający nośnika.

tamtosiamto

zdecydowane nie tak :/ masz rację, w recovery nie startuje sam bios tylko manager odzyskiwania szukający nośnika.

jest trop-odlaczylem kable danych od sams 830 128gb i bios sie odpalil-odlaczylem dysk i podlaczylem do lapka po usb-dysk jest widoczny. Robie na razie chkdsk a potem zrobie cos, czego jeszcze nie wiem :) . Szukam programu do sprawdzania dysku ssd-jest cos takiego? Chkdsk x: /r/f nie ma sensu, bo ssd nie ma badów.

edit: podpialem drugi dysk , tez sams 830 i komp startuje, chyba czeka mnie instalacja systemu, a co jest nie tak z poprzednim dyskiem-nie mam wciaz pojecia.

Edited by tamtosiamto
  • Like it 1

house

dziwne, że dysk zawiesza fazę "post".

grz3si3k

@

jaki masz zasilacz ?

Milem podobny problem na Pico Psu..

Chyba że faktycznie dysk ma problem.

Edited by grz3si3k
  • Like it 1

tamtosiamto

@

jaki masz zasilacz ?

Milem podobny problem na Pico Psu..

Chyba że faktycznie dysk ma problem.

zasilacz della,dokladnie taki sam zestaw dzialau znajomego i jest ok

• Like it 1

house
zasilacz della,dokladnie taki sam zestaw dzialau znajomego i jest ok

i u mnie taki zestaw działa poprawnie : dh61ag, samsung 830 128GB, DELL PA-3E 19,5V 4,62A slim :/

tamtosiamto

i u mnie taki zestaw działa poprawnie : dh61ag, samsung 830 128GB, DELL PA-3E 19,5V 4,62A slim :/

ja stawiam na walnieta plyte,odpoczatku bylo cos nie halo z nia:/,musze ja doprowadzic do takiego stanu, zeby nie wstawala wogole ;) i na gwarancje ;).

• Like it 1

tamtosiamto

skąd ja to znam :) @Jabol macha sprzęt paralizatorem :D

hehe :) akurat tego to ja nie mam, ale slyszalem, ze wystarczy iskra z zapalniczki, ale na razie nie testowalem :)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• gabrychu
      By gabrychu
      Mam problem z konfiguracją MR2200ac, próbuje już trzeci raz i za każdym razem mam informację "Nie można nawiązać połączenia".
      W logach - Wi-Fi point [salon] failed to join mesh network.

Oba sprzęty stoją koło siebie. Na RT2600ac włączona tylko sieć 5GHz, włączony poziom zabezpieczeń WPA2-Personal, filtr adresów MAC wyłączony.
      Telefony bez problemu łączą się z siecią.

• Stefano007
      By Stefano007
      Witam,
      mam kartę sieciową ASUS USB-AC51 i wszystko działało poprawnie, ale nagle coś się zepsuło. Nie mogę podłączyć się do sieci domowej. Inne urządzenia, telefony, tablet, laptopy mogą się podłączyć, ale mój komputer stacjonarny nie. Mogę połączyć się z innymi sieciami np. z hotspotu z telefonu, ale nie z tą jedną moją domową. Co dziwne jak podepnę ją do laptopa to mogę się połączyć z siecią bez problemu. Przeinstalowałem sterowniki, ale nic nie pomogło.
      Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję
    • waldi1888
      By waldi1888
      Mam problem ze zrobieniem backupu za pomocą Active Backup for Business. Chodzi o to, że w firmie mamy Synology DS1618+ i 15 komputerów. Na 10 komputerach normalnie można utworzyć zadanie backupu a na 5 po przejściu wszystkich opcji "Kreatora tworzenia kopii zapasowej agenta" wyskakuje na końcu komunikat  "ten folder współdzielony zawiera dane, których nie można skopiować. Wybierz inny folder". Takie coś dzieje się wtedy gdy wybieram robienie backupu na 2 dysku w Synology. Kiedy ustawię aby backup zapisywał się 1 dysku głównym to nie wyskakuje komunikat i robi harmonogram backupu.

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci.
Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.
  • Create New...

Important Information

We use cookies for purposes related to advertising, social media and statistics. By continuing to browse this site, you agree to our use of cookies. All information required in this matter includes: Privacy Policy, Guidelines and Terms of Use.