Jump to content
Sign in to follow this  
muzykcb

Dysk HDD 2,5" do RT-AC68U

Rate this topic

Recommended Posts

muzykcb

Cześć.

Jakiej firmy dysk 2,5" o pojemności 3TB lub 4TB polecacie (zalecacie) do RT-AC68U ?

Zależy mi na długości pracy - obecny ADATA wytrzymał 3 lata

Edited by muzykcb

house

Właśnie miałem napisać że ADATA

Sorry, only registered users can display images :(
, ale WD Mypassport również będzie ok... Ostatni wytrzymał mi 5 lat.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

muzykcb

A co powiedz o dysk zewnętrzny HDD Seagate 4TB STDR4000303 2,5'' ? - masz jakąś wiedzę odnośnie tych dysków, działają ciszej, głośniej niż ADATA, są trwalsze czy może nie ?

Pozatym pamiętasz może czy RT-AC68U obsłuży dysk 4TB ?

house

Nigdy nie brałem pod uwagę mobilnych Seagate'ów, sporadycznie (w zasadzie tylko raz) zdecydowałem się do Nas'a. Nie mam zdania i nie wypowiem się. Co do rozmiaru dysku to 4TB to jest max co ten model obsłuży.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

muzykcb

ok, dzięki zdecyduję się na WD lub ADATA.

możesz zamykać temat.

pozdrawiam.

• Like it 1

house
Temat został zamknięty jako rozwiązany.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości proszę użyć funkcji "Zgłoś odpowiedź". 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• wds
      By wds
      Witam,

Posiadam router Asus RT-AC68U i zastanawiam się, jak zrobić to, żeby była widoczna tylko jedna sieć Wifi, bo obecnie mam dostępne dwie sieci w wyszukiwaniu, ta która ma 2.4 Ghz i ta, która ma 5 GHz. 
    • glorifyday
      By glorifyday
      Czy starsze płyty wykryją taki dysk jako dysk, wystarczy, że płyta ma gniazda PCIe (czyli jak rozumiem - PCI Express)?
    • gulashos
      By gulashos
      Cześć proszę o pomoc, zakupiłem router Asusa RT-AC68U i zdziwiony jestem poziomem sygnału wi-fi jest on niesamowicie słaby, rozumiem wiele rzeczy, że nie samym Wi-Fi człowiek żyje ale ... zrobiłem test ustawiłem obok routera Samsunga Galaxy S10+ jako router i zasięg niesamowity praktycznie w każdym miejscu w domku gdzie router już totalnie nie dawał rady. Proszę o pomoc bo może to kwestia ustawień. Zabawę kanałami i zmianą softa mam za sobą nie pomogło to w żaden sposób. Dziwni mnie, ze poziom sygnały jest tak słaby a prawie każdy router bez anten działa lepiej. Mam 137metrów domek i zasięg nie przebija się przez piętro. Nie jest to kamienica ani żadne żelbetonowe konstrukcje (S10 w trybie routera radzi sobie idealnie). Wg producenta Router ten ma świetne Wi-Fi a tutaj nie wydaje mi się. Tutaj przykład: http://prntscr.com/ol73h7 jak ktoś ma jakiś pomysł proszę doradźcie. Bo nie wiem czy ten router tak ma czy coś mam zwalone w konfigu. 

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci.
Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.
  • Create New...

Important Information

We use cookies for purposes related to advertising, social media and statistics. By continuing to browse this site, you agree to our use of cookies. All information required in this matter includes: Privacy Policy, Guidelines and Terms of Use.