Jump to content
Sign in to follow this  
neon

[FIRMWARE] 3.9.36.9008 for UAP/USW has been released

Rate this topic

Recommended Posts

neon

[FIRMWARE] 3.9.36.9008 for UAP/USW has been released

Wyszło, ale jeszcze nie widać w USG :) pewnie kwestia kilku dni 

house

UAP/USW to co innego od USG ;)

neon

Oczywiście House, przepraszam mógłbyś przenieść we właściwy topic. 

• Haha 1

house
Temat został zamknięty.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości proszę użyć funkcji "Zgłoś odpowiedź". 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• intense
      By intense
      Witam forumowiczów!

Zakupiłem właśnie do domu Router USG + UAP AC LITE.
      Mieszkanie 51m2 więc powinno wystarczyć. Mam kilka pytań jeśli chodzi o konfiguracje UAP wifi.

Czy kanały ustawić ręcznie, czy zostawić na AUTO? Gdzieś czytałem, że lepiej sprawdzić RF i ustawić ręcznie.
      Dla 2.4Ghz ustawić pasmo na 40Mhz czy 20Mhz? Tak samo dla 5Ghz 40Mhz czy 80Mhz?
      Jaką moc sygnału ustawić? niski, wysoki czy średni... czy zostawić na auto?

Czy coś typu offload ustawia się w USG czy tylko dotyczy to ER-X? Co jeszcze warto wiedzieć o konfiguracji USG względem ustawień fabrycznych?

• lycone
      By lycone
      Cześć. Posiadam 2x AP-AC-LR podłączone do routera ASUS. Całą sieć stawiałem ponad rok temu. Wszystko działa bezproblemowo, ale od jakiegoś czasu wyskakuje mi powiadomienie gdy zaloguje się do panelu ustawień za pomocą UniFi Controller, że moje 2x AP-AC-LR są odłączone. Wcześniej wszystko było ok, a same urządzenia są podłączone i jak najbardziej działają. Ma ktoś jakiś pomysł dlaczego tak się dzieje?

• waldi1888
      By waldi1888
      Miałem zrobione backupy na dysku 2 przez Active Backup fgor Business. Na dysku 1 miałem zainstalowane wszystkie aplikacje (w tym Active Backup for Business). Coś mi się stało z dyskiem 1 i musiałem go sformatować. Teraz gdy ustawiam na nowo backupy i podaję znowu Miejsce docelowe kopii zapasowych na dysku 2 to wyskakuje mi komunikat "nie można wybrać folderu współdzielonego, ponieważ folder zawiera już dane kopii zapasowej. W pierwszej kolejności należy ponownie połączyć folder".
      Moje pytanie jest jak się ponownie łączy folder abym mógł dalej robić kopię na dysku 2, na którym były wcześniej wykonane inne kopie?

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.
  • Create New...

Important Information

We use cookies for purposes related to advertising, social media and statistics. By continuing to browse this site, you agree to our use of cookies. All information required in this matter includes: Privacy Policy, Guidelines and Terms of Use.