Skocz do zawartości
neon

Intel Centrino ultimate -N 6300 AGN

Rekomendowane odpowiedzi

neon

Witam, 

ostatnio musiałem wymienić kartę sieciową w niezniszczalnym T420. Czy moglibyście mi doradzić jakie sterowniki wgrać do tej starej karty :  Intel Centrino Ultimate -N 6300 AGN.  System Windows 10 i chodzi mi również o całe dobrodziejstwo Intel. 

Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

proszę bardzo :

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, aby wyświetlać zawartość linków.

miłej zabawy :)

• Dzięki! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house
Temat został zamknięty jako rozwiązany.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości proszę użyć funkcji "Zgłoś odpowiedź". 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• TomaszH
      Przez TomaszH
      Mam pytanie do osób posiadających kartę Intel 9260. Czy ktoś z was używał jej z bezprzewodowymi słuchawkami i kodekiem aptX? Podobno Windows 10 obsługuje aptX, karta Intel 9260 też podobno obsługuje aptX. Czytałem jednak, że są z tym problemy. Intel zwala winę na Microsoft, a Microsoft na Intel. Chodzi mi o ten wątek na stronie Microsoft: https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows_10-hardware/bluetooth-apt-x-not-as-priority-profile-for-apt-x/f3615ba2-ff0a-4460-9303-717d266fd197 
    • OpenITbot
      Przez OpenITbot
      Intel® PROSet/Wireless WiFi Software is recommended for end users, including home users and business customers who do not need advanced IT administrator tools.
      Software and drivers
      Intel PROSet/Wireless WiFi Software (includes drivers) for Windows® 10:
      WiFi_20.60.0_PROSet64_Win10.exe
      WiFi_20.60.0_PROSet32_Win10.exe
      Intel PROSet/Wireless WiFi Software version = 20.60.0
      Driver version = 20.60.0.7 for Windows 10 for 9461,9462, 9560, 9260, 18265, 8265, 18260, 8260 adapters.
      Driver version = 19.51.13.2 for Windows 10 for 3168, 3165, 7265 (Rev. D), and 17265 adapters.
      Driver version = 18.33.13.4 for Windows 10 for 7265 (Rev. C), 7260 and 3160 adapters.
    • mollu
      Przez mollu
      Właśnie dostałem:

We czwartek będę instalować - to dam znać jak to działa ;-)

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Powiadomienie o plikach cookie

Używamy plików cookie do celów związanych z reklamami, mediami społecznościowymi i statystykami. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Wszystkie wymagane w tej kwestii informacje zawierają: Polityka prywatności, Regulamin oraz Warunki użytkowania.