Skocz do zawartości
Athl0n

Asuswrt-Merlin a CyberGhost VPN

Rekomendowane odpowiedzi

house
Temat został zamknięty jako rozwiązany.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości proszę użyć funkcji "Zgłoś odpowiedź". 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• vpnminto
      Przez vpnminto
      Jaki polecacie router z VPN(nordvpn z Kill Switch) do 300zł(jeżeli będzie wymóg dorzucenia kilku zł to dorzucimy). Zależy mi na elastyczności firmware, więc może być router z możliwością wgrania alternatywnego oprogramowania. W sieci są dwa komputery i kilka telefonów. Router będzie podłączony pod modem z kablówki. Metraż 50m2.

nord poleca coś takiego(wysokie ceny):
      Asus: RT-AC88U, RT-AC3100, RT-AC5300
      D-Link (requires flashing with DD-WRT): DIR-885L, DIR-895L
      Linksys (requires flashing DD-WRT): EA8500, EA9500 (no DD-WRT available yet), WRT1900ACS, WRT3200ACM
      Netgear (requires flashing DD-WRT): R7500, R7800, R8500, R9000
    • neon
      Przez neon
      W końcu naprawili pracę Safe Access z Pihole w sieci lokalnej. 
      Czy VPN plus można połączyć z innym VPN ? 
    • marbo5
      Przez marbo5
      Witam. Mam problem z vpn na tym router.Odpaliłem serwer poustawiałem wsio jak w opisie.Na fonie dopaliłem tez łączy się wszytko ładnie mogę drukować ale  nie widz im plików żadnych w sieci w sieci,aplikacja asusa do rutera nie działa(po wifi lata )na vpn nie .Ma ktoś pomysł na to co źle robię.Nie wiem czy w tym jednym miejscu co zaznaczyłem cos trzeba wpisac?

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Obserwuj nas:

Powiadomienie o plikach cookie

Używamy plików cookie do celów związanych z reklamami, mediami społecznościowymi i statystykami. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Wszystkie wymagane w tej kwestii informacje zawierają: Polityka prywatności, Regulamin oraz Warunki użytkowania.