Skocz do zawartości
cesio

Asus GT-AC5300 połączenie wifi

Oceń temat:

Rekomendowane odpowiedzi

cesio

Możesz mi powiedzieć co to jest że mam kanał 2.4 ghz i jest 9 a w nawiasie (11) tak było a teraz jest np. 11 samo bez nawiasow już po przywróceniu ustawień fabrycznych 

Ostatnio zauważyłem że router działa 4 dni i się restartuje widać po tym ile dni już pracuje pracuje w logach. Router za tyle kasy i się restartuje i tak kilka dni i dalej restart 

Wskazania pobieraniana głównej stronie są nieprawdziwe ściągam 300mb/s a pokazuje 40mb/s i tak samo w game host.

Co oznacza Initialize obok ustawień fabrycznych 

Edytowane przez cesio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

na początek mam prośbę - popraw tytuł tematu :/ 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gatki

Initialize to chyba reset nvram. :D

Click [Restore] to restore the router to its default settings,  or click [Initialize] to reset settings and erase all data log for each functions. Wait for a while until the router reboots.

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house
13 godzin temu, cesio napisał:

Wskazania pobieraniana głównej stronie są nieprawdziwe ściągam 300mb/s a pokazuje 40mb/s i tak samo w game host.

użyj "sprzężenia zwrotnego" w firmware i zgłoś ten błąd ;)

13 godzin temu, cesio napisał:

Ostatnio zauważyłem że router działa 4 dni i się restartuje widać po tym ile dni już pracuje pracuje w logach. Router za tyle kasy i się restartuje i tak kilka dni i dalej restart 

jw

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
cesio

Możesz mi powiedzieć co to jest że mam kanał 2.4 ghz i jest 9 a w nawiasie (11) tak było a teraz jest np. 11 samo bez nawiasow już po przywróceniu ustawień fabrycznych 

Edytowane przez cesio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• gabrychu
      Przez gabrychu
      House z racji że znasz się na wszystkim   na co wymienić karty wifi w tych laptopach Samsung RF710 i Asus R500VJ-SX121H. Karty są beznadziejne i przydałoby się je wymienić na coś szybszego.

Do RF710 nie mam jak zajrzeć, trzeba go całego rozebrać. Do R500VJ już się jakoś dostanę, ale pewnie będziesz wiedział jakie mają złącza i co sensownie kupić.
    • cesio
      Przez cesio
      Witam
      Co to za logi u mnie sieć działa tylko po wifi
      Feb  6 19:53:41 roamast: eth6: add client [dc:85:de:ff:ba:ef] to monitor list Feb  6 19:55:11 roamast: eth8: add client [dc:85:de:ff:ba:ef] to monitor list Feb  6 20:15:26 roamast: eth6: add client [dc:85:de:ff:ba:ef] to monitor list Feb  6 20:20:46 roamast: eth8: add client [dc:85:de:ff:ba:ef] to monitor list Feb  6 20:33:16 roamast: eth6: add client [30:07:4d:0e:c0:b7] to monitor list Feb  6 20:34:41 roamast: eth7: add client [30:07:4d:0e:c0:b7] to monitor list Feb  6 21:35:31 roamast: eth7: add client [ec:1f:72:ec:3c:51] to monitor list Feb  6 19:53:41 roamast: eth6: add client [dc:85:de:ff:ba:ef] to monitor list Feb  6 19:55:11 roamast: eth8: add client [dc:85:de:ff:ba:ef] to monitor list Feb  6 20:15:26 roamast: eth6: add client [dc:85:de:ff:ba:ef] to monitor list Feb  6 20:20:46 roamast: eth8: add client [dc:85:de:ff:ba:ef] to monitor list Feb  6 20:33:16 roamast: eth6: add client [30:07:4d:0e:c0:b7] to monitor list Feb  6 20:34:41 roamast: eth7: add client [30:07:4d:0e:c0:b7] to monitor list Feb  6 21:35:31 roamast: eth7: add client [ec:1f:72:ec:3c:51] to monitor list Dlaczego tam gdzie jest lista podłączonych klientów jak się wchodzi to od razu nie pokazuje podłączonych osób po wifi tylko ou jakimś czasie samo się odświeża
    • cesio
      Przez cesio
      Może ktoś doradzić co to jest
      Jan 24 19:07:31 rc_service: httpd 859:notify_rc start_lltdc Jan 24 20:56:03 rc_service: httpd 859:notify_rc start_lltdc Jan 24 22:04:40 kernel: br0: received packet on eth7 with own address as source address Jan 24 22:06:31 kernel: br0: received packet on eth6 with own address as source address Nic nie mam podpiete kablem tylko wifi 

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Powiadomienie o plikach cookie

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej wyjaśni nasza Polityka prywatności.