Jump to content
Sign in to follow this  
KURT

ASUS RT-AC88U czy ASUS RT-AC86U ?

Rate this topic

Recommended Posts

KURT

Witam wszystkich jestem nowy i chętnie poczytam opinii ludzi którzy wiedza o czym piszą chciałem kupić ASUS AC 3100 RT-AC88U cena ok. 1230zł. i pojawił się nowy temat ASUS RT-AC86U jest tańszy cena ok 950zł. i podobno to nowszy model. Dodam biorę pod uwagę tylko te modele. Powinien obsługiwać 2 pietra. Pozdrawiam i dziękuje za opinie.

house

@KURT zdecydowanie ac86u - nowsza konstrukcja, nowszy i szybszy CPU, bardziej przystępny cenowo, nie wiadomo jednak jak sprawdzi się w kwestii zasięgu. 

house
Temat został zamknięty jako rozwiązany.
ze względu na tymczasowy adres @ użyty do rejestracji konta.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości proszę użyć funkcji "Zgłoś odpowiedź". 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• kdg33459
      By kdg33459
      Witam,
      planuję remont w domu, razem 3 kondygnacje, każda po ok. 45 m2. Przy okazji mógłbym rozprowadzić internet przewodowo. Czy warto w obecnych czasach instalować skrętkę w ścianach czy jednak postawić już tylko na WiFi? Z tego co widzę, to sieci bezprzewodowe cały czas się rozwijają, więc pytanie czy jest sens montować kabel 1Gb (myślałem o UTP cat6), skoro za rok czy 2 po WiFi będę miał już szybsze prędkości. Jak w praktyce sprawdzają się rozwiązania typu "mesh"? Obecnie internet to Orange światłowód 600/100 Mbps.
      Pozdrawiam
    • neon
      By neon
      Panowie obecnie używacie Photo Station czy zmieniliście na Moments ? W DSM7 będzie tylko Photo Station ? Właśnie zacząłem się zastanawiać czy nie przejść na Moments
    • wds
      By wds
      Witam,

Posiadam router Asus RT-AC68U i zastanawiam się, jak zrobić to, żeby była widoczna tylko jedna sieć Wifi, bo obecnie mam dostępne dwie sieci w wyszukiwaniu, ta która ma 2.4 Ghz i ta, która ma 5 GHz. 

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci.
Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.
  • Create New...

Important Information

We use cookies for purposes related to advertising, social media and statistics. By continuing to browse this site, you agree to our use of cookies. All information required in this matter includes: Privacy Policy, Guidelines and Terms of Use.