Skocz do zawartości
mlssn

Asus 4G-AC68U słaby zasięg T-mobile

Rekomendowane odpowiedzi

mlssn

wczoraj kupiłem ten router. dzisiaj kurier dostarczył go do mych drzwi. "bawie się" internetem od tobile i do tej pory używałem huawei b315, który w szczycie formy wyciągał DL na poziomie 20Mbit (Warszawa okolice ulicy Bartyckiej), chociaż przez ostatnie dni jak miałem 10Mbit to było święto. chciałem ten wynik poprawić chociaż trochę. po uruchomieniu Asus nie jest w stanie złapać pełnego zasięgu, mam cały czas dwie kreski, raz pojawiła się trzecia. moje aktualje osiągi to DL:5Mbit, UL:3Mbit. ping na poziomie 50 do 100 ms. wszystkie parametry gorsze od b315. totalny mindfuck

Jestem srogo zawiedziony, zgłosiłem sprawę do operatora, ten twierdzi, ze w mojej okolicy była awaria ale już podobno została naprawiona, chociaż faktycznie zasięg powinienem mieć pełen w mojej okolicy.

próbuje obejrzeć mecz na NC+go, przycina, zacina.

rozważam zwrot, ale może macie jakieś pomysły co z tym zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house
31 minut temu, mlssn napisał:

rozważam zwrot, ale może macie jakieś pomysły co z tym zrobić?

a możesz sprawdzić jakiś starter innego operatora? będziesz wiedział na pewno czy to wina operatora czy routera... Ja po drugiej stronie miasta np z tmobile miałem najsłabszy zasięg i marną wydajność, orange tak sobie a play extra.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mlssn

sprawdze starter play ale jak wytlumaczyc to, ze mam słabsze osiągi na asusie od tego huwawei b315 bez anteny?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

Tego nie wiem, nie miałem styczności z huwawei b315. Zastanawiające jest, że operator przyznał się do awarii i twierdzi, że problem został rozwiązany - drążyłbym ten temat, bo może się okazać, że po prostu łże :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mlssn

po 24 godzinach z nowym asusem zwrocilem sie do sprzedawcy o wymiane na inny model. 

żenujące osiągi, żenujący zasięg, non stop rozłącza.

po moim telefonie do t-mobile ich mydelniczka (huwawei b315) wyciaga dzisiaj 5 razy lepszy wynik od 4G-AC68U.

wszystkim zainteresowanym tym modelem proponuje wstrzymać się z zakupem.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house
Temat został zamknięty jako rozwiązany.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości proszę użyć funkcji "Zgłoś odpowiedź". 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Powiadomienie o plikach cookie

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji zawiera nasza Polityka prywatności