Skocz do zawartości
OpenITbot

Tenda nova - cały dom w zasięgu Wi-Fi

Oceń temat:

Rekomendowane odpowiedzi

OpenITbot

Nova MW6 to zestaw trzech urządzeń zasilanych technologią Mesh, które obejmują sygnałem WiFi dom o powierzchni do 6000 stóp kwadratowych. Technologia inteligentnego, automatycznego wyboru ścieżki zapewnia niezawodną sieć bezprzewodową i maksymalizuje szybszy domowy internet.

1.thumb.jpg.61836b11d8beeca0886e5b108b050531.jpg

Bez względu na strukturę budynku, zestaw trzech urządzeń nova może w pełni pokryć do 6000 stóp kwadratowych. Nie ma miejsca dla martwych punktów, dzięki czemu możesz cieszyć się szybkim i stałym dostępem do sieci Wi-Fi gdziekolwiek jesteś.

2.thumb.jpg.644a002f46caa1d20e2610f2098f9440.jpg

• Technologia Wave2 MU-MIMO i Beamforming

Wyposażona w najnowocześniejszą technologię Wave2 MU-MIMO nova może komunikować się z wieloma urządzeniami bezprzewodowymi w tym samym czasie i tym samym znacznie przewyższa tradycyjne routery pod względem wydajności komunikacji. System jest również wyposażony w technologię Beamforming, która skupia moc nadawczą na urządzeniach bezprzewodowych w celu zwiększenia siły sygnału.

• Plug and play - łatwy sposób na tworzenie sieci w całym domu

Bezpośrednio po wyjęciu z pudełka moduły nova parują się ze sobą nawzajem. Wystarczy podłączyć kable, a resztę pozostawić urządzeniu.

• Automatyczna optymalizacja sieci, aby zapewnić Ci dostęp do internetu

Tradycyjna sieć nie jest w stanie nawiązać połączenia po utracie sygnału. To nie będzie stanowiło problemu z novą, ponieważ ta automatycznie utrzymuje status sieci. Jeśli więc nova zostanie odłączona, połączy się ponownie z dostępną novą, abyś mógł być online.

• Bezproblemowy roaming do korzystania z internetu bez opóźnień

Dzięki płynnej funkcji roamingu możesz przejść z pokoju do pokoju bez utraty połączenia. Rozmowy video i gry online są teraz wolne od opóźnień, nawet gdy jesteś w ruchu.

• Zobacz, co się dzieje z aplikacją Tenda Wi-Fi

Miej wszystko pod kontrolą. Możesz monitorować swoją novę podczas nieobecności za pomocą aplikacji Tenda Wi-Fi. Aplikacja pomaga dostosowywać i zarządzać siecią, na przykład dostępem użytkowników czy kontrolą rodzicielską.

• Centrum Twojego inteligentnego domu

Nova może obsługiwać jednocześnie połączenia z wielu urządzeń, a także współpracuje z systemem Alexa w celu sterowania kompatybilnymi urządzeniami.

Więcej informacji : http://www.tendacn.com/en/product/nova MW6.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• IGOSNIPE
      Przez IGOSNIPE
      Cześć!

Kupuję lepszy internet do domu który będzie wyciągać 500/50. Moje pytanie brzmi. Jaki router który ma w standardzie 10/100/100 na lan z taką przepustowością będzie git? Oraz jaką kartę sieciową najlepiej na pci-express do tego zestawu kupić? Nie mogę niestety podłączyć kabla.
    • Jaconovac
      Przez Jaconovac
      Mam problem z moją Kartą sieciową (Qualcomm Atheros AR9485 Wireless Network Adapter) w laptopie Toshiba satellite C55t=B5110.
      Nigdy nie miałem problemów z tą kartą aż pewnego dnia obudziłem się rano i patrzę, że nie mam dostępu do internetu. Pomyślałem że pewnie mnie coś rozłączyło. Okazało się jednak że karta przestała widzieć mój router. Ciekawą rzeczą jest to, że wi-fi działa prawidłowo na 2 komputerach, w moim tv jest ok, PlayStation 4 tak samo i w smartfonach też nie ma problemów, nie ma problemów. Jak zdążyłem się zorientować po prostu moja karta sieciowa przestała wykrywać połączenia wi-fi w technologii 5Ghz. Pomyślałem także że może być coś nie tak z moim systemem Windows 10, jednak po sformatowaniu partycji i ponownym zainstalowaniu systemu, nadal moja karta nie widzi wi-fi 5Ghz. 
      I teraz pytanie, da się jakoś zrobić tak, żeby karta znów wykrywała połączenia wi-fi 5Ghz ? 
    • Wedonzo74
      Przez Wedonzo74
      Dzień dobry,

Chciałbym doradzić się w sprawie karty Wi-Fi dla mojego nowego laptopa "MSI GS63VR 7RG Stealth Pro".

Oryginalnie jest tu zamontowana karta sieciowa Killer Ethernet E2500 + karta Wi-Fi Killer Wireless-AC 1535.
      Widziałem w Internecie opinie o tej karcie Wi-Fi Killer 1535, że potrafi w dowolnych momentach tracić połączenie z routerem oraz powodować niebieskie ekrany śmierci. Podobno odinstalowanie ich fabrycznego programu "Killer Networking Manager" rozwiązuje problem, ale tylko na Windowsie, bo na Linuksie nie da się tego naprawić.
      Ludzie dość tłumnie wymieniają tę kartę w różnych laptopach (m.in. MSI i Dellach), na kartę Intel 8265. Doszedłem więc do wniosku, że ten Killer to musi być jakieś badziewie, i prędzej czy później na pewno i mnie spotkałyby poważne problemy z Wi-Fi (mimo, że będę używał Windowsa)

- Czy rzeczywiście powinienem wymienić kartę Wi-Fi Killer na inną?
      - Czy jeśli wstawię zamiast niej kartę Intela, to czy trzeba wymieniać również kartę sieciową Killer Ethernet (czy nie "pogryzie się" z kartą Wi-Fi innego producenta)?

- Jeśli muszę wstawić inną kartę Wi-Fi, to rozumiem, że wybór karty to w praktyce będzie najlepszego modelu spośród kart Intela? A może istnieją jeszcze jakieś inne karty warte uwagi?

Spośród kart Wi-Fi Intela wyróżniają się 4 modele, więc podejrzewam, że najlepsza dla mojego laptopa będzie któraś z nich. Jestem jednak zbyt zielony w tym temacie, aby samodzielnie dokonać wyboru.
      Te karty to:
      1) Intel Dual Band Wireless-AC 8265 - widziałem, że wiele osób wymienia na nią swoje Killery - ale to już stara karta, bo Q1'16;
      2) Intel Wireless-AC 9260 - nowość, Q4'17. Nie wiem co oznacza w praktyce, że posiada pasma "2.4Ghz, 5Ghz (160Mhz)", czyli to 160 Mhz w nawiasie;
      3) Intel Wireless-AC 9560 - nowość, Q4'17. Tak samo jak wyżej, posiada 160 Mhz w nawiasie;
      4) Intel Tri-Band Wireless-AC 18265 - w miarę nowość, Q1'17. Nie wiem co oznacza "802.11ac/d", i tutaj różni się też model płyty głównej od powyższych 3 kart, bo jest "M.2 3030".

Tutaj porównanie pierwszych 3 w tabeli: https://ark.intel.com/pl/compare/94150,99445,99446
      A tutaj specyfikacja czwartej karty: https://ark.intel.com/pl/products/95080/Intel-Tri-Band-Wireless-AC-18265

Najważniejsze w tabeli wydają się dane: "Model płyty głównej", "Wymiary obudowy", "Typ interfejsu systemu".
      - Czy byłby ktoś tak uprzejmy doradzić mi, która karta jest najlepsza (da mi najlepsze efekty teraz i największy potencjał na przyszłość), i jednocześnie pasująca do mojego laptopa?

Z góry wielkie dzięki!
      Łączę pozdrowienia.

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Powiadomienie o plikach cookie

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Wszystkie wymagane w tej kwestii informacje zawierają: Polityka prywatności, Regulamin oraz Warunki użytkowania.