Skocz do zawartości
uszko33

Wifi karta sieciowa USB - Ubiquiti WifiStation-EXT

Rekomendowane odpowiedzi

uszko33

Co sadzicie o tym modelu karty?  Ubiquiti WifiStation-EXT.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

mini-USB 2.0, IEEE 802.11n - można by powiedzieć, że czasy świetności ma już dawno za sobą a jedyny atut do antena 6dBi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• arsal
      Przez arsal
      Witam

Proszę o pomoc w celu rozwiązania wątpliwości. Przy specyfikacji kart sieciowych często można spotkać zapis typu 3x3:3 lub 4x4:4 i nie do końca jestem pewien interpretacji tego zapisu. Z tego co przeczytałem przy zapisie 3x3:3 oznacza to trzy strumienie odpowiedzialne za nadawanie i trzy strumienie odpowiedzialne za odbieranie. I tu pytanie pierwsze - Czy jest to równoznaczne z liczbą użytych anten?
      Drugie pytanie - co oznacza ta liczba po dwukropku? Byłbym bardzo wdzięczny za wytłumaczenie.
    • cesio
      Przez cesio
      Możesz mi powiedzieć co to jest że mam kanał 2.4 ghz i jest 9 a w nawiasie (11) tak było a teraz jest np. 11 samo bez nawiasow już po przywróceniu ustawień fabrycznych 

Ostatnio zauważyłem że router działa 4 dni i się restartuje widać po tym ile dni już pracuje pracuje w logach. Router za tyle kasy i się restartuje i tak kilka dni i dalej restart 

Wskazania pobieraniana głównej stronie są nieprawdziwe ściągam 300mb/s a pokazuje 40mb/s i tak samo w game host.

Co oznacza Initialize obok ustawień fabrycznych 

• gabrychu
      Przez gabrychu
      House z racji że znasz się na wszystkim   na co wymienić karty wifi w tych laptopach Samsung RF710 i Asus R500VJ-SX121H. Karty są beznadziejne i przydałoby się je wymienić na coś szybszego.

Do RF710 nie mam jak zajrzeć, trzeba go całego rozebrać. Do R500VJ już się jakoś dostanę, ale pewnie będziesz wiedział jakie mają złącza i co sensownie kupić.

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Powiadomienie o plikach cookie

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej wyjaśni nasza Polityka prywatności.