Skocz do zawartości
neon

Netgear WGR614v7

Oceń temat:

Rekomendowane odpowiedzi

neon

Witam, 

ostatnio robię trochę porządków i w związku z tym chciałem zapytać czy Router Netgear WGR614v7 nadaje się jeszcze do czegoś ? czy jakieś AP można z niego jeszcze zrobić ? Jaki alternatywny soft można by było do niego wgrać ? 

Pozdrawiam 

ps. jak się nie nadaje to czy do utylizacji ? :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

CPU1: Atheros AR2317 184 MHz, flash 2 MB, RAM 8 MB - wyrzuć  i zapomnij ;) 

• Lubię to 1
  • :-) 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

Temat został zamknięty jako rozwiązany.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości proszę użyć funkcji "Zgłoś odpowiedź". 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Mosfet
      Przez Mosfet
      Witam,

Zwracam się do Was z prośbą byście pomogli mi podjąć decyzję. Poszukuję dobrego routera do mojego mieszkania ok. 60m2. Zależy mi na bardzo mocnym i stabilnym sygnale w całym mieszkaniu. Ostatnio zakupiłem kamerę internetową która łączy sie za pomcą wifi 2,4 oraz 5GHz z moim dotychczasowym routerem Netgear WNR3500L V2 (niestety tylko po 2,4GHz), przy fullhd opóźnienia ma straszne i do tego przycina obraz:/ Do pokoju w którym kamera jest zainstalowana w linii prostej jest jakieś 6-7m, na przeszkodzie stoją dwie ścianki z gazobetonu i szafa:). Zależałoby mi również na stremowaniu 4k na TV ale to już z bliskiej odległości.  I tu pytanie do Was ponieważ mam rozterkę pomiędzy ASUS RT-AC86U a R7800 Nighthawk X4S co byście bardziej polecali (zakładając że oba są w tej samej cenie)?
    • NivezNo1
      Przez NivezNo1
      Cześć, gdy zresetuję albo wyłączę i włączę ponownie router NetGear R7000. Nie trzyma on w ogóle ustawień. To znaczy ciągle prosi o wpisanie użytkownika i hasła administratora. Owszem, założyłem temat na Forum DD wrt, ponieważ taki firmware wgrałem po xwrt ale nie wiem czy nie ma faktycznie innej drogi i muszę wgrać cfe bin przez specjalny kabel?

Link do mojego tematu:
      Nie posiadasz wymaganych uprawnień, aby wyświetlać zawartość linków.  
      Dzięki za pomoc w rozjaśnieniu sprawy.
    • HonKoLL
      Przez HonKoLL
      Cześć, proszę o pomoc, poradę, ponieważ od kilku dni czytam specyfikacje różnych routerów, oraz szukam opinii i testów i przyznam szczerze, że można zgłupieć... 😊 

W końcu dzisiaj trafiłem tutaj i widzę, że jest konkretny test, konkretne opinie... Proszę o pomoc w podjęciu decyzji:

ASUS RT-AC86U

czy

Netgear R7800 Nighthawk X4S

Krótko przedstawię swoje oczekiwania:

Dom jednorodzinny, router na parterze, ale spora część multimediów na piętrze.

Na parterze (mogę podłączyć po LAN):

- iMac
      - drukarka z AirPrint
      - Mini wierza Panasonic (AirPlay)

Piętro (tylko Wi-Fi):

- TV Sony 
      - PS4 Pro
      - PS3 Super Slim
      - Mini wierza Denon (AirPlay)
      - Apple TV

W całym domu w ruchu iPhony, iPady, Apple Watche, MacBook Air

Nie wiem, czy to ma znaczenie, ale w zasadzie wszystkie sprzęty od Apple (żaden android, żaden Windows) - nie interesuje mnie jakiekolwiek grzebanie w sofcie routera, poza aktualizacjami producenta 😊 

Dostawcą internetu jest lokalny operator, po światłowodzie, z gwarantowanym 100/20Mbps (po LAN na iMac zdarza mi się wyciągnąć nawet 300Mbps). Obecny router od operatora (Huawei HG8347R) jest tak kiepski, że za dwiema ścianami już gubię Wi-Fi, w pokoju nad routerem jest w miarę OK, ale już w pokoju obok tego pokoju nad routerem gubi Wi-Fi... Nowy router chcę w niego wpiąć po WAN i używać jako główny, a w tym starym wyłączę Wi-Fi, żeby nie zakłócało... 

Będę wdzięczny za każdą merytoryczna opinię. 😊 

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Powiadomienie o plikach cookie

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Wszystkie wymagane w tej kwestii informacje zawierają: Polityka prywatności, Regulamin oraz Warunki użytkowania.