Skocz do zawartości
neon

Orange Funbox 3.0 jak wzmocnić sygnał

Rekomendowane odpowiedzi

neon

Witam, 

chciałem zapytać ponieważ ostatnio mierzyłem się z usługą Orange Światłowód Love. Do tej usługi Orange daje taką skrzynkę, która też ma dawać sygnał wifi. Jak można zwiększyć obszar tego wifi ? Wszelkie rady mile widziane :) 

Z tego co mi się wydaje to tan Funbox 3.0 nie pozwala na połączenia bridge . Co o tym myślicie ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house
21 godzin temu, neon napisał:

Jak można zwiększyć obszar tego wifi ?

extender ?

21 godzin temu, neon napisał:

Z tego co mi się wydaje to tan Funbox 3.0 nie pozwala na połączenia bridge . Co o tym myślicie ? 

wireless bridge ? 

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
neon

udało się z pomocą Edimax BR-6208AC V2 w trybie extender :) 

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

Temat został zamknięty jako rozwiązany.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości proszę użyć funkcji "Zgłoś odpowiedź". 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Mr.Ed
      Przez Mr.Ed
      Rzadko zasięgam porad, niestety, dzisiaj jestem zmuszony. Orange "uszczęśliwiło" mnie dzisiaj urządzeniem Funbox 2.0 z racji przesiadki z adsl2 na vdsl, i poległem przy próbie połączenia tego złomu z moim routerem. Do tej pory korzystałem z własnego modemo-routera linksysa w którym miałem wyłaczone radio (służył mi jako modem adsl), połączonego kablem z routerem xiaomi router 3 poprzez ppoe. Chciałbym tak samo zrobić z funboxem, tzn. wykorzystać go jako modem w połączeniu z routerem, i nie daję rady. Zna ktoś skuteczny sposób konfiguracji ?
    • mollu
      Przez mollu
      Witam, robię porządki w swoich zabawkach i mam m.in. dyski których chciałbym się pozbyć.
      Wiadomo, że może trafić w różne ręce i raczej wolał bym by dane skasowane nie dało się "odczytać".
      Przy okazji chciałbym dysk sprawdzić - czy jest w 100% sprawny - czy nie ma np. bb.
      Jaki soft pod windowsa polecacie? Najlepiej darmowy lub ew płatny 
    • sebasvp
      Przez sebasvp
      Witam
      Jak usunąć z routera asus rt-ac68u wszystkie dane, ponieważ mam teraz inny internet przez kablówke i nie mogę sie zalogowac do strony konfiguracji routera. idzie to jkoś pominąc by móc sie zalogować i usunąć dane?

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Powiadomienie o plikach cookie

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Wszystkie wymagane w tej kwestii informacje zawierają: Polityka prywatności, Regulamin oraz Warunki użytkowania.