Skocz do zawartości
neon

Orange Funbox 3.0 jak wzmocnić sygnał

Rekomendowane odpowiedzi

neon

Witam, 

chciałem zapytać ponieważ ostatnio mierzyłem się z usługą Orange Światłowód Love. Do tej usługi Orange daje taką skrzynkę, która też ma dawać sygnał wifi. Jak można zwiększyć obszar tego wifi ? Wszelkie rady mile widziane :) 

Z tego co mi się wydaje to tan Funbox 3.0 nie pozwala na połączenia bridge . Co o tym myślicie ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house
21 godzin temu, neon napisał:

Jak można zwiększyć obszar tego wifi ?

extender ?

21 godzin temu, neon napisał:

Z tego co mi się wydaje to tan Funbox 3.0 nie pozwala na połączenia bridge . Co o tym myślicie ? 

wireless bridge ? 

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
neon

udało się z pomocą Edimax BR-6208AC V2 w trybie extender :) 

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

Temat został zamknięty jako rozwiązany.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości proszę użyć funkcji "Zgłoś odpowiedź". 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• gozdek
      Przez gozdek
      Witam,

zakupiłem sobie DS218+, używam go często do ściągania plików z różnych serwerów internetowych.
      Problem polega na tym, że Download Manager nie pozwala ustawić ogólnego limitu prędkości ściągania.
      Czyli np. ustawiam limit prędkości 3000 KB/s i oznacza on jedynie tyle, że żaden z jednocześnie ściąganych plików nie będzie ściągany z prędkością większą niż 3000 KB/s.
      Chciałbym ograniczyć sumaryczną prędkość ściągania, gdyż w momencie kiedy zapuszczę np 5 plików na raz to NAS zabija mi łącze.

Próbowałem ustawiać limity w Traffic Control oraz bezpośrednio na koncie użytkownika - nie działa.

Macie jakieś pomysły?
      Jeśli nie da się wprowadzić ograniczenia tylko dla aplikacji ściągającej pliki to może jakoś się da ustawić ograniczenie na cały NAS?

pozdr,
      gozdek
    • tom2600
      Przez tom2600
      Witam! Czy ktoś mi powie jak w tym routerze zmienić język na polski? Mam angielski.
    • tony_bcc
      Przez tony_bcc
      Witam, czy może mi ktoś podpowiedzieć jak ustawić VPN aby się trochę "ukryć" w sieci. Mój dostawca internetu poprosił mnie o użycie VPN lub zaprzestanie korzystania z toreentow 😭

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Powiadomienie o plikach cookie

Używamy plików cookie do celów związanych z reklamami, mediami społecznościowymi i statystykami. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Wszystkie wymagane w tej kwestii informacje zawierają: Polityka prywatności, Regulamin oraz Warunki użytkowania.