Skocz do zawartości
j4801

Xwrt-Vortex i Orange FTTH

Oceń temat:

Rekomendowane odpowiedzi

j4801

czy w tym Xwrt-Vortex da się ustawić VLANy pod światłowód orange, bo nie chce mi się tego sprawdzać doświadczalnie i w razie problemów powrót do tomato

z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

@j4801 tak, da się :

LAN, IPTV, set the ISP profile to manual. Then you can set the internet VID to **

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
j4801

dzięki
w takim razie jest się czym pobawić :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
j4801

Niestety.

Walczę że światłowodem Orange

i za nic nie mogę się połączyć

Ktoś używa xwrt z VLAN ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

WAN w jakim trybie - PPPoE ? jak ustawiłeś IPTV ?

2017-10-20_200345.thumb.png.bdae03abd37b053ffa9831e730096e46.png

-> VLAN035 -> Internet (poprzez PPPoE)

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• maine_coon
      Przez maine_coon
      Witam.Czy ktoś jest w stanie mi powiedzieć który z procesorów Synology obsłuży światłowód o prędkość 600Mb/s. Obecnie posiadam DS216 PLAY i pobieranie jest na maksymalnym poziomie 250Mb/s. Dodam tylko, że źródłami są  shelle wiec dostępność jest ok. NAS ma zainstalowany WD RED.

• neon
      Przez neon
      Witam, 
      mam pytanie czy w Swoich Asusach lub innych urządzeniach na Merlin zmieniacie DNS w WAN ? Czy używacie Aiprotection i jak najlepiej to ustawić? Czy zmiana w WAN DNS np. nie koliduje z Aiprotection ? 

byłbym wdzięczny za wszelkie wskazówki. Potestowałem sam trochę na Swoim R7000 z XWrt i wstawiłem w WAN DNS adguard używając jednocześnie Aiprotection, jednak nie wszystko dobrze zaczęło działać.

Pozdrawiam 

• neon
      Przez neon
      Witam, 
      chciałem zapytać ponieważ ostatnio mierzyłem się z usługą Orange Światłowód Love. Do tej usługi Orange daje taką skrzynkę, która też ma dawać sygnał wifi. Jak można zwiększyć obszar tego wifi ? Wszelkie rady mile widziane  
      Z tego co mi się wydaje to tan Funbox 3.0 nie pozwala na połączenia bridge . Co o tym myślicie ? 

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Powiadomienie o plikach cookie

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Wszystkie wymagane w tej kwestii informacje zawierają: Polityka prywatności, Regulamin oraz Warunki użytkowania.