Skocz do zawartości
Anon

Backup z zewnętrznego serwera (VPS) na Qnap

Oceń temat:

Rekomendowane odpowiedzi

Anon

Witam, aktualnie głowie się w jaki sposób mogę wykonać backup z zewnętrznego serwera VPS (najlepiej po sftp/ftp) bezpośrednio na NAS QNAP. Czy jest jakieś gotowe rozwiązanie? Próbowałem przebrnąć przez Hybrid Backup Sync jednak z tego co widzę to jest taka możliwość, ale tylko w odwrotną stronę (z QNAP na zewnętrzny serwer). Czy jest jakaś opcja w systemie QNAPA, która daje taką możliwość, czy trzeba "kombinować" po swojemu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

Może takie zadanie w cron :

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, aby wyświetlać zawartość pola kod.

?

Oczywiście odpowiednio dopasowując ścieżki...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Anon

Tak też myślałem, żeby wykorzystać crona i bezpośrednio wydać mu rozkazy- jak rozumiem nie ma gotowego rozwiązania od QNAPa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

Była kiedyś taka funkcja w starej wersji QTS 3.8.x. W QTS 4.x nie zgłębiałem jej z powodu porzucenia produktów Qnap.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

Temat został zamknięty jako rozwiązany.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości proszę użyć funkcji "Zgłoś odpowiedź". 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Powiadomienie o plikach cookie

Używamy plików cookie do celów związanych z reklamami, mediami społecznościowymi i statystykami. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Wszystkie wymagane w tej kwestii informacje zawierają: Polityka prywatności, Regulamin oraz Warunki użytkowania.