Skocz do zawartości
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• OpenITbot
      Przez OpenITbot
      Witajcie,

Jak zapewne wielu Was już zauważyło wystartowaliśmy z nowym projektem - forum internetowym OpenITforum.pl

Celem tego przedsięwzięcia jest udostępnienie użytkownikom ciekawego miejsca do prowadzenia rozmów, szukania porad i ogólnie oswojenia się z tematyką przede wszystkim łączenia komputerów w sieć Chcemy również rozpocząć współpracę z podmiotami które będą umożliwiały nam przetestowanie i zaprezentowanie Wam ciekawego sprzętu z tej dziedziny.

Naszym głównym zadaniem jako ekipy jest przede wszystkim prowadzenie tego forum. Nie aspirujemy do zostania startup'em roku 2013 , nie liczymy na przetasowania użytkowników na innych portalach o podobnej lub bardzo zbliżonej tematyce - chcemy dać Wam Czytelnicy miejsce które zapewni swobodny,łatwy i przede wszystkim wygodny dostęp do publikowanej treści.

Pierwszym ułatwieniem jest skrypt forum który nie jest otwartym rozwiązaniem tylko produktem nacelowanym wyłącznie na tzw. treść i różne sposoby jej publikacji.
      Obsługuje on wiele ciekawych funkcji które mamy nadzieję będą dla Was przydatne -
      mobilna wersja serwisu ułatwiająca dostęp z tabletów i smartphone'ów, pełna obsługa aplikacji Tapatalk dla systemów Android (google) i iOS (apple), integracja z serwisami społecznościowymi (Facebook,Google+ itp), wygodne procesy logowania i rejestracji w oparciu o Wasze istniejące konta społecznościowe (Facebook, Microsoft ID wkrótce Twitter) system anty-spam i inne które zauważycie sami oraz życzliwego grona osób współpracujących - prowadzących m.in nasz fanpage na Facebook'u openitforum 
      Stworzyliśmy go po to abyście mogli być na bieżąco z aktualizacjami publikowanej przez nas treści

Zapraszamy Was do udziału w tym przedsięwzięciu i mamy nadzieję ,że się Wam u nas spodoba
      Wszelkie informacje dotyczące działania naszej strony, błędów, problemów i postulatów prosimy kierować :
      na forum do odpowiedniego działu @ na adres : kontakt ([email protected]) openitforum.pl poprzez formularz dostępny pod tym adresem : Kontakt z nami Pozdrawiamy
      Ekipa OpenItForum.pl
    • patryczekk
      Przez patryczekk
      Cześć jestem laikiem, ale z zamiłowaniami - abyś zrobić to samemu.
      Na ten moment potrzebuję stuningować mój router RT-AC51U, aby mieć między innymi sftp. Niestety oryginalne oprogramowanie na asusie mi tego
      nie umożliwia, stąd muszę coś zmienić. Konkretnie zależałoby mi na:
      1) sftp
      2) samba po usb z pendrive podłączonym (obsługa pendrive)
      3) open vpn wgrane i aby wypluwał mi plik konfiguracyjny
      4) wol - budzie komputera przez lan
      5) oczywiście wi-fi i 4 lany tzn, aby wszystkie lany działały, no i wan aby działał
      6) obsługa modemu 4g
      7) podgląd kto jest podłączony do sieci
      😎 możliwość włączania i wyłączania wps

Czy moglibyście wskazać koledzy i koleżanki, w jaki sposób najlepiej (optymalnie) wgrać nowe oprogramowanie i które jest
      prostsze do zarządzania,a  może też jest w języku polskim.
      Przeglądałem forum niemniej nie wszystko rozumiem, np. że trzeba coś przylutować - stąd zakładam temat
      bo może obecnie można coś w temacie uprościć.
    • shibby
      Przez shibby
      Fork Tomato-ARM by Shibby, obrazy kompilowane przez FreshTomato team
      Kompilujemy obrazy dla wybranych routerów ARM: 
      Asus N18U, AC56S, AC56U/AC56R, AC68U(A1,A2,B1)/R/P, AC3200,  Netgear R6250, R6300v2, R6400, R7000, R8000,  Linksys EA6300v1/EA6400, EA6500v2, EA6700, EA6900,  TendaAC15,  Huawei WS880

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Powiadomienie o plikach cookie

Używamy plików cookie do celów związanych z reklamami, mediami społecznościowymi i statystykami. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Wszystkie wymagane w tej kwestii informacje zawierają: Polityka prywatności, Regulamin oraz Warunki użytkowania.