Jump to content
  • ×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• hjgvcygv
      By hjgvcygv
      Kupiłem ostatnio router Netgear WNR3500L v2 z Advanced Tomato, za główny w tej chwili robi mi D-Link DWR-116(nie ufać marketingowcom, przepłacicie za szmelc 2x). Z internetem łączę się przez modem Huawei E3372 Hilink. Router miał resetowane ustawienia do stanu fabrycznego. Problem polega na tym że po wpięciu do niego modemu i wybraniu go w WAN, router pokazuje że dostęp do sieci ma, jednak ani PC po kablu, ani smartfon po WiFi tego internetu nie widzą.
      W planach mam zrobienie z netgeara głównego routera + NAS(dorzucę hub i dysk 2 TB na USB), a z D-Linka(wgram tomato, jak netgear się okaże stabilny) odbiornika WiFi, by przekazywał dalej sieć po kablu do PC na innym piętrze.
      Będę wdzięczny jak ktoś podrzuci pomysł czemu router nie daje neta dalej...
    • OpenITbot
      By  OpenITbot
      Witajcie,

Jak zapewne wielu Was już zauważyło wystartowaliśmy z nowym projektem - forum internetowym OpenITforum.pl

Celem tego przedsięwzięcia jest udostępnienie użytkownikom ciekawego miejsca do prowadzenia rozmów, szukania porad i ogólnie oswojenia się z tematyką przede wszystkim łączenia komputerów w sieć Chcemy również rozpocząć współpracę z podmiotami które będą umożliwiały nam przetestowanie i zaprezentowanie Wam ciekawego sprzętu z tej dziedziny.

Naszym głównym zadaniem jako ekipy jest przede wszystkim prowadzenie tego forum. Nie aspirujemy do zostania startup'em roku 2013 , nie liczymy na przetasowania użytkowników na innych portalach o podobnej lub bardzo zbliżonej tematyce - chcemy dać Wam Czytelnicy miejsce które zapewni swobodny,łatwy i przede wszystkim wygodny dostęp do publikowanej treści.

Pierwszym ułatwieniem jest skrypt forum który nie jest otwartym rozwiązaniem tylko produktem nacelowanym wyłącznie na tzw. treść i różne sposoby jej publikacji.
      Obsługuje on wiele ciekawych funkcji które mamy nadzieję będą dla Was przydatne -
      mobilna wersja serwisu ułatwiająca dostęp z tabletów i smartphone'ów, pełna obsługa aplikacji Tapatalk dla systemów Android (google) i iOS (apple), integracja z serwisami społecznościowymi (Facebook,Google+ itp), wygodne procesy logowania i rejestracji w oparciu o Wasze istniejące konta społecznościowe (Facebook, Microsoft ID wkrótce Twitter) system anty-spam i inne które zauważycie sami oraz życzliwego grona osób współpracujących - prowadzących m.in nasz fanpage na Facebook'u openitforum 
      Stworzyliśmy go po to abyście mogli być na bieżąco z aktualizacjami publikowanej przez nas treści

Zapraszamy Was do udziału w tym przedsięwzięciu i mamy nadzieję ,że się Wam u nas spodoba
      Wszelkie informacje dotyczące działania naszej strony, błędów, problemów i postulatów prosimy kierować :
      na forum do odpowiedniego działu @ na adres : kontakt ([email protected]) openitforum.pl poprzez formularz dostępny pod tym adresem : Kontakt z nami Pozdrawiamy
      Ekipa OpenItForum.pl
    • patryczekk
      By patryczekk
      Cześć jestem laikiem, ale z zamiłowaniami - abyś zrobić to samemu.
      Na ten moment potrzebuję stuningować mój router RT-AC51U, aby mieć między innymi sftp. Niestety oryginalne oprogramowanie na asusie mi tego
      nie umożliwia, stąd muszę coś zmienić. Konkretnie zależałoby mi na:
      1) sftp
      2) samba po usb z pendrive podłączonym (obsługa pendrive)
      3) open vpn wgrane i aby wypluwał mi plik konfiguracyjny
      4) wol - budzie komputera przez lan
      5) oczywiście wi-fi i 4 lany tzn, aby wszystkie lany działały, no i wan aby działał
      6) obsługa modemu 4g
      7) podgląd kto jest podłączony do sieci
      😎 możliwość włączania i wyłączania wps

Czy moglibyście wskazać koledzy i koleżanki, w jaki sposób najlepiej (optymalnie) wgrać nowe oprogramowanie i które jest
      prostsze do zarządzania,a  może też jest w języku polskim.
      Przeglądałem forum niemniej nie wszystko rozumiem, np. że trzeba coś przylutować - stąd zakładam temat
      bo może obecnie można coś w temacie uprościć.

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci.
Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.
  • Create New...

Important Information

We use cookies for purposes related to advertising, social media and statistics. By continuing to browse this site, you agree to our use of cookies. All information required in this matter includes: Privacy Policy, Guidelines and Terms of Use.