Skocz do zawartości
  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• patryczekk
      Przez patryczekk
      Cześć jestem laikiem, ale z zamiłowaniami - abyś zrobić to samemu.
      Na ten moment potrzebuję stuningować mój router RT-AC51U, aby mieć między innymi sftp. Niestety oryginalne oprogramowanie na asusie mi tego
      nie umożliwia, stąd muszę coś zmienić. Konkretnie zależałoby mi na:
      1) sftp
      2) samba po usb z pendrive podłączonym (obsługa pendrive)
      3) open vpn wgrane i aby wypluwał mi plik konfiguracyjny
      4) wol - budzie komputera przez lan
      5) oczywiście wi-fi i 4 lany tzn, aby wszystkie lany działały, no i wan aby działał
      6) obsługa modemu 4g
      7) podgląd kto jest podłączony do sieci
      😎 możliwość włączania i wyłączania wps

Czy moglibyście wskazać koledzy i koleżanki, w jaki sposób najlepiej (optymalnie) wgrać nowe oprogramowanie i które jest
      prostsze do zarządzania,a  może też jest w języku polskim.
      Przeglądałem forum niemniej nie wszystko rozumiem, np. że trzeba coś przylutować - stąd zakładam temat
      bo może obecnie można coś w temacie uprościć.
    • shibby
      Przez shibby
      Fork Tomato-ARM by Shibby, obrazy kompilowane przez FreshTomato team
      Kompilujemy obrazy dla wybranych routerów ARM: 
      Asus N18U, AC56S, AC56U/AC56R, AC68U(A1,A2,B1)/R/P, AC3200,  Netgear R6250, R6300v2, R6400, R7000, R8000,  Linksys EA6300v1/EA6400, EA6500v2, EA6700, EA6900,  TendaAC15,  Huawei WS880
    • Atrix
      Przez Atrix
      Witam.
      Posiadam ten ruter od dłuższego czasu i w zasadzie od początku lecę na Tomato by Shibby. Od dawna też go nie aktualizowałem, a widzę że Shibby póki co nie aktualizuje swoich buildów.
      Podłubałem trochę w necie, co by sprawdzić na czym teraz lata ten Asus. Trafiłem na Merlina, Shibby, coś o DDWRT i tu na oryginalny firmware, który co rusz jest aktualizowany.
      Zatem mam zapytanie do osób będących na bieżąco w temacie firmware, co aktualnie byście polecili? Zostać na Tomato czy zrobić zwrot i zmienić oprogramowanie... Jeśli tak to na jakie.

Dzięki za wszelkie głosy  tym temacie.
      Pozdrawiam

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Powiadomienie o plikach cookie

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Wszystkie wymagane w tej kwestii informacje zawierają: Polityka prywatności, Regulamin oraz Warunki użytkowania.