Skocz do zawartości
Daniel zaw

Certyfikat SSL dla ddns

Oceń temat:

Rekomendowane odpowiedzi

Daniel zaw

Jak włączyć certifikat ssl dla mojej stronny http://xxxx.i234.me/wordpress  w Synology ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house
Temat został zamknięty jako rozwiązany.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości proszę użyć funkcji "Zgłoś ten post". 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• PeterMac
      Przez PeterMac
      Borykam sie z problemem częstych wybudzeń serwera Qnap TS-231P, przeczytałem ze tego typu wybudzenia mogą byc tez spowodowane przez uzyskiwanie adresu przez DHCP.

W związku z tym chciałem przestawić Qnapa na adres IP statyczny

Ustawiłem jak na zdjęciach ponizej

Czyli ustawiłem adres statyczny na 192.168.1.150 dla Qnapa na stałe.

Niestety wchodząc w ustawienia mojego routera FunBox 3.0 od Orange, adres ten jest przypisywany nadal przez DHCP, pomimo ze zawęziłem pule przydzielania adresów DHCP od 100 do 149. co widać ponizej na zrzucie.

Dlaczego nadal router przydziela ten adres przez DHCP skoro jest juz poza pulą .100-149 ?

Sprawdzajac QFinderem Qnap cały czas adres otrzymuje z DHCP

Albo ja czegoś nie ogaraniam albo coś nie działa jak należy, proszę pomózcie drodzy forumowicze.
    • neon
      Przez neon
      zniknęły podziękowania z forum ? 
    • Wedonzo74
      Przez Wedonzo74
      Dzień dobry,

Chciałbym doradzić się w sprawie karty Wi-Fi dla mojego nowego laptopa "MSI GS63VR 7RG Stealth Pro".

Oryginalnie jest tu zamontowana karta sieciowa Killer Ethernet E2500 + karta Wi-Fi Killer Wireless-AC 1535.
      Widziałem w Internecie opinie o tej karcie Wi-Fi Killer 1535, że potrafi w dowolnych momentach tracić połączenie z routerem oraz powodować niebieskie ekrany śmierci. Podobno odinstalowanie ich fabrycznego programu "Killer Networking Manager" rozwiązuje problem, ale tylko na Windowsie, bo na Linuksie nie da się tego naprawić.
      Ludzie dość tłumnie wymieniają tę kartę w różnych laptopach (m.in. MSI i Dellach), na kartę Intel 8265. Doszedłem więc do wniosku, że ten Killer to musi być jakieś badziewie, i prędzej czy później na pewno i mnie spotkałyby poważne problemy z Wi-Fi (mimo, że będę używał Windowsa)

- Czy rzeczywiście powinienem wymienić kartę Wi-Fi Killer na inną?
      - Czy jeśli wstawię zamiast niej kartę Intela, to czy trzeba wymieniać również kartę sieciową Killer Ethernet (czy nie "pogryzie się" z kartą Wi-Fi innego producenta)?

- Jeśli muszę wstawić inną kartę Wi-Fi, to rozumiem, że wybór karty to w praktyce będzie najlepszego modelu spośród kart Intela? A może istnieją jeszcze jakieś inne karty warte uwagi?

Spośród kart Wi-Fi Intela wyróżniają się 4 modele, więc podejrzewam, że najlepsza dla mojego laptopa będzie któraś z nich. Jestem jednak zbyt zielony w tym temacie, aby samodzielnie dokonać wyboru.
      Te karty to:
      1) Intel Dual Band Wireless-AC 8265 - widziałem, że wiele osób wymienia na nią swoje Killery - ale to już stara karta, bo Q1'16;
      2) Intel Wireless-AC 9260 - nowość, Q4'17. Nie wiem co oznacza w praktyce, że posiada pasma "2.4Ghz, 5Ghz (160Mhz)", czyli to 160 Mhz w nawiasie;
      3) Intel Wireless-AC 9560 - nowość, Q4'17. Tak samo jak wyżej, posiada 160 Mhz w nawiasie;
      4) Intel Tri-Band Wireless-AC 18265 - w miarę nowość, Q1'17. Nie wiem co oznacza "802.11ac/d", i tutaj różni się też model płyty głównej od powyższych 3 kart, bo jest "M.2 3030".

Tutaj porównanie pierwszych 3 w tabeli: https://ark.intel.com/pl/compare/94150,99445,99446
      A tutaj specyfikacja czwartej karty: https://ark.intel.com/pl/products/95080/Intel-Tri-Band-Wireless-AC-18265

Najważniejsze w tabeli wydają się dane: "Model płyty głównej", "Wymiary obudowy", "Typ interfejsu systemu".
      - Czy byłby ktoś tak uprzejmy doradzić mi, która karta jest najlepsza (da mi najlepsze efekty teraz i największy potencjał na przyszłość), i jednocześnie pasująca do mojego laptopa?

Z góry wielkie dzięki!
      Łączę pozdrowienia.

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Powiadomienie o plikach cookie

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Wszystkie wymagane w tej kwestii informacje zawierają: Polityka prywatności, Regulamin oraz Warunki użytkowania.