Skocz do zawartości
muzykcb

Tablet z pełnym wejściem na karty SD

Rekomendowane odpowiedzi

muzykcb

Cześć.

Poszukuję Tablet ale koniecznie z wejściem na pełną kartę SD (nie microSD)

Jeżeli zna ktoś jakieś modele lub wie jak je szukać to proszę o informację.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

chyba Toshiba Thrive  AT105-T1016. A myk z kablem USB  OTG i czytnikiem kart ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
muzykcb

Koniecznie wejście na pełne SD, bez żadnych przejściówek itd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

to Toshiba Thrive.

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

Temat został zamknięty jako rozwiązany.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości proszę użyć funkcji "Zgłoś odpowiedź". 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• eclip
      Przez eclip
      Hej,
      laptop Asus E502N karta AW-NB182NF,
      potrzebuje coś ekonomicznego do upc 250mb, max 40MB i działające miracast.
      Nie wiem jak to jest z tym nowym slotem, czy wszystkie karty NGFF M.2 będą pasowały ?
      w.w. karta nie dość że jest wąska to jeszcze coś mi się obiło o uszy że m.2 miało różne długości 🤔
      np 8260NGW jest za 50 pln, warto ?

Pzdr

• Rasterowy
      Przez Rasterowy
      W związku z upgradem domowej sieci w swoim dosyć już leciwym laptopie SAMSUNG R530-JT50PL zamienilem istniejąca kartę sieciową Wifi 2,4GHz Atheros AR9285 na kompatybilną kartę WiFi ale w standardzie 5GHz Intel Dual Band Wireless-AC 7260 (7260HMW).
      Przed montazem odinstalowalem stery do starej sieciówki, po wymianie w Windowsie 7 zainstalowałem najnowsze sterowniki ze strony intela https://downloadcent...-?product=75439
      Sterownik sie zainstalował poprawnie, niestety twierdzi uparcie ze nie mozna uruchomic urządzenia (kod błędu 10). Moduł Bluetooth działa poprawnie. Pomyslalem ze dobra okazja zeby zaorac starego Windowsa, niestety po reinstalacji to samo.
      Wobec tego zainstalowałem Windowsa 10 liczac ze bedzie miał nowsze sterowniki albo inny tryb obsługi tej karty, niestety nadal ten sam błąd "nie mozna uruchomic urządzenia (kod błędu 10)"

Pomyślałem ze karta uwalona, wiec uruchomiłem Linux Mint z pendrive i o dziwo pieknie odnalazł sprzet i wycisnał z niego 350 megabitów.

Wobec powyższego jestem w kropce, jakieś pomysły jak zmusić winde do obsługi tej karty?
      Odpowiadając na temat Bios - mam najnowszy juz nie bedzie nowszych do tego modelu.

• mollu
      Przez mollu
      Po wymianie karty wifi w laptopie - pojawia się nowa np wifi 2 i tracimy wszystkie zapamiętane sieci bezprzewodowe ;-(
      Czy da się je jakoś wyeksportować i zaimportować zapamiętane sieci?
      Czy da się "stare" dane i kartę usunąć (zapisane o niej informację/konfigurację).

Będę wymieniać w kilku laptopach karty wifi i znajomi mnie zabiją jak będą musieli ponownie do wszystkich sieci wpisywać hasła ...

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Powiadomienie o plikach cookie

Używamy plików cookie do celów związanych z reklamami, mediami społecznościowymi i statystykami. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Wszystkie wymagane w tej kwestii informacje zawierają: Polityka prywatności, Regulamin oraz Warunki użytkowania.