Skocz do zawartości
muzykcb

Tablet z pełnym wejściem na karty SD

Rekomendowane odpowiedzi

muzykcb

Cześć.

Poszukuję Tablet ale koniecznie z wejściem na pełną kartę SD (nie microSD)

Jeżeli zna ktoś jakieś modele lub wie jak je szukać to proszę o informację.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

chyba Toshiba Thrive  AT105-T1016. A myk z kablem USB  OTG i czytnikiem kart ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
muzykcb

Koniecznie wejście na pełne SD, bez żadnych przejściówek itd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

to Toshiba Thrive.

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

Temat został zamknięty jako rozwiązany.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości proszę użyć funkcji "Zgłoś odpowiedź". 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• gooru2
      Przez gooru2
      Potrzebuję do stacjonarki wydajną kartę na USB. Wstępna selekcja to karty w zasadzie na dwóch chipach Realtek 8814 i bcm4352. Ten drugi układ jest mi już znany i w obecnym laptopie wyciąga nawet ponad 70MB/s. Ale szukam karty 3x3. Ale widzę w zasadzie jedną sensowną kartę na w/w układzie Asusa ac56
      Jeśli chodzi o realteka wybór jest szerszy
      Testowane już przez doktora DWA192 i Asus. Asus - chyba najlepszy, ale drogi, Dlink drogi i niewygodny.
      Ale również znalazłem 
      Tplink T9UH - widzę, że to całkiem mocarna karta ( patrzcie okolice 4 minuty ). Z tego co wnioskuję router to Archer ac3150 - testował go również w tamtym okresie.  A i cena niższa niż dwóch w/w wymienionych konkurentów. 
      Jest jeszcze Edimax EW-7833UAC - poprzednie produkty w AC były całkiem niezłe i raczej nie sprawiały problemów. 
      Znalazłem na forum również jakąś kartę Comfasta również na Realteku oraz jakąś kartę na Mediateku, ale kolega, który je kupował miał z nimi spore problemy. 
      Czy znajdzie się jeszcze coś rozsądnego i w fajnej cenie, bo obecny intel ac8260 bardzo mnie wkurza. Strasznie skacze link. Ta karta nie powinna nawet leżeć obok dobrego ac7260 czy dw1550. Testowałem również pce-ac56 - tu jest nieźle. Karta delikatnie mniej wydajna niż Dell - na granicy błędu pomiaru. Preferuje karty na USB bo są bardziej uniwersalne. 

• Mr.Ed
      Przez Mr.Ed
      Na wstępie chciałbym się przywitać z wszystkim uczestnikami forum. Zaglądam tu od dość dawna, i do tej pory nie potrzebowałem pomocy ale w końcu przyszła pora... . Dwa tygodnie temu kupiłem Xiaomi Router 3, a dzisiaj stałem się posiadaczem karty Asus PCE-AC68. Pomijając program obsługujący tą kartę, w którym są przekłamania w wyświetlaniu interfejsu (nachodzące na siebie litery), chciałbym zapytać czy da się pracować na obu pasmach jednocześnie, bo póki co nie znalazłem takiej opcji ?
    • oldboy
      Przez oldboy
      Witajcie,
      Znajomy ma TP-Link Archer z Gargoyle.
      Wczoraj trochę eksperymentowaliśmy z ustawieniami i moim telefonem S5 Neo, bo On nie ma żadnej karty z AC.
      Gdy wybraliśmy szerokość 80 MHz było szybko i sprawnie.
      Tuż po wybraniu szerokości 160 MHz telefon przestał widzieć sieć.
      Tu nasuwa się pytanie:
      Które karty dostępne na rynku wspierają 160 MHz?
      I jak w łatwy sposób to zinterpretować nie zawracając nikomu głowy, a planując, np. zakup telefonu?

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Powiadomienie o plikach cookie

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji zawiera nasza Polityka prywatności