Skocz do zawartości
djmarco

Jaka karta sieciowa?

Rekomendowane odpowiedzi

djmarco

Zmiany ciąg dalszy. Obecnie mam Intela AC7260 i wszystko jest ok ale mój dostawcą ma mi włączyć internet na 1000Mbps a jak wiemy, tak karta tyle nie wyciągnie. Na co mogę zmienić ale tylko na dwie anteny?

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house
9 godzin temu, djmarco napisał:

Na co mogę zmienić ale tylko na dwie anteny?

dużego pola manewru nie ma jeśli chodzi o 2x2:2 MIMO :) :

dołożenie 3 anteny pozwoliłoby rozwinąć skrzydła tej karcie :

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
djmarco

Ale dw1550 wyciągnie tyle samo co mój Intel.

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

dlatego napisałem, ze dużego pola manewru nie ma :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• cross099
      Przez cross099
      Cześć

Z racji że w domu wymieniłem sprzęt sieciowy i wszystko zaczęło działać tak jak sobie to wymyśliłem ( w końcu po Wi-Fi transfery są rządu 220Mb/s+) chciałbym aby laptop który nabędę też dawał radę. Kwestia karty wifi i informacji o niej jest traktowana trochę po macoszenu. Nigdzie nie mogę znaleźć informacji jaką karta jest wsadzona do tego Asusa, a nawet czy jest szansa na wymianę w razie klapy.. 

Wiem że Intel 9260 czy Killer 1550 to nie będzie ale czy w razie czego możnaby było na taką kartę wymienić to co siedzi w środku ? Słyszałem dość ciepłych słów o tych kartach...

U mnie w domu na AP robią UAP UniFi AC LR.  Każde napędza jedno piętro. Ok 60 m^2.

Dzięki za pomoc i wskazówki.
    • Jaroslaw
      Przez Jaroslaw
      Szukam podpowiedzi przy zakupie.
      Sieciowa stacja dysków (NAS) z przeznaczeniem do domu (i jednocześnie małego biura).  

Główne założenia: 
      - łatwość obsługi przy wymianie plików w 4-osobowej grupie
      - mobilny zrzut plików (foto i video) na stację, również przy pomocy smartfonów
      - bezpieczeństwo danych (minimum 2-dyskowy raid, pojemność po minimum 2T na dysk) 
      - dodatkowy magazyn plików dla zrzutów monitoringu wizyjnego firmy Netgear 

Czy wśród produktów firmy Netgear można znaleźć taki wydajny produkt?
      Proszę od razu o linku do polecanych sklepów on-line.

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Powiadomienie o plikach cookie

Używamy plików cookie do celów związanych z reklamami, mediami społecznościowymi i statystykami. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Wszystkie wymagane w tej kwestii informacje zawierają: Polityka prywatności, Regulamin oraz Warunki użytkowania.