Skocz do zawartości
moniki

UPS dla synology i komputera

Oceń temat:

Rekomendowane odpowiedzi

moniki

Witam wszystkich to mój pierwszy post ..

Jest tu ktoś co doradzi lub pomoże  wybrać UPS -a dla moich wymagań ? zastanawiam się nad takim modelem  Zasilacz Awaryjny UPS ONLINE 1000VA 900W RACK LCD   http://allegro.pl/zasilacz-awaryjny-ups-online-1000va-900w-rack-lcd-i6536390799.html?fromVariant=6536334218   

Mieszkam w remontowanym obiekcie remont będzie  trwał przez następny rok w związku z tym mam wyłączany prąd minimum 1 w tygodniu na około 2-do 3 godzin zależy mi na stabilności z sieci ..

obsługiwane gerety to ,Synology DS716+ komputer, imac 27, router asus  pobór prądu dla urządzeń to około 80 watt 

więc zasilacz awaryjny UPS online 900w będzie odpowiedni?  i będzie kompabitny z moim sprzętem ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

Najlepszym rozwiązaniem będzie dobranie wg tego poradnika : 

Dodaj odpowiedź w tym temacie, aby wyświetlić ukryty link.

, a mając go na uwadze poszukaj modelu obsługiwanego przez Synology kierując się lista HCL

Dodaj odpowiedź w tym temacie, aby wyświetlić ukryty link.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house
Temat został zamknięty jako rozwiązany.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości proszę użyć funkcji "Zgłoś ten post". 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• ziutek1
      Przez ziutek1
      Witam.
      To mój pierwszy post na forum, pozdrawiam Userów i Administrację.
      Mam następujące pytanie i proszę o pomoc.
      Zamówiłem DS 118 i dysk IronWolf 4Gb. Serwer będzie wykorzystywany do przechowywania plików w sieci lokalnej (dokumenty, muzyka, zdjęcia, filmy), sporadycznie monitoring (maksymalnie 3 kamery, póki co mam jedną Foscam R2). Zaczynam się zastanawiać, czy może jednak nie zmienić zamówienia i wziąć większy dysk - 8 lub nawet 10 Gb. Wiadomo, jaki by dysk nie był duży to i tak kiedyś braknie miejsca, w związku z czym mam pytanie - czy do DS 118 po USB3 można podpiąć zewnętrzny dysk twardy, na którym byłyby filmy i czy ten dysk będzie widziany w sieci lokalnej (tv samsung)? Generalnie filmy będą odtwarzane sporadycznie, więc taki układ bardziej by mi odpowiadał z uwagi na oszczędność prądu. I przy okazji mam jeszcze jedno pytanie, czy można bez szkody dla dysku wyłączać serwer na noc? Nadmieniam, że w nocy nie używam routera...
      Z góry dziękuję za wszelką pomoc. 

• house
      Przez house
      Zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie współorganizowanym z 

Szczegóły konkursu oraz regulamin znajdują się w poniższym linku :

Nagrodą główną w konkursie jest potestowy, 4 zatokowy serwer NAS Synology DiskStation DS916+ wyposażony w czterordzeniowy procesor Intel Pentium N3710 oraz 8 GB pamięci RAM

Życzymy powodzenia !
    • house

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Powiadomienie o plikach cookie

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji zawiera nasza Polityka prywatności