Skocz do zawartości
moniki

UPS dla synology i komputera

Oceń temat:

Rekomendowane odpowiedzi

moniki

Witam wszystkich to mój pierwszy post ..

Jest tu ktoś co doradzi lub pomoże  wybrać UPS -a dla moich wymagań ? zastanawiam się nad takim modelem  Zasilacz Awaryjny UPS ONLINE 1000VA 900W RACK LCD   http://allegro.pl/zasilacz-awaryjny-ups-online-1000va-900w-rack-lcd-i6536390799.html?fromVariant=6536334218   

Mieszkam w remontowanym obiekcie remont będzie  trwał przez następny rok w związku z tym mam wyłączany prąd minimum 1 w tygodniu na około 2-do 3 godzin zależy mi na stabilności z sieci ..

obsługiwane gerety to ,Synology DS716+ komputer, imac 27, router asus  pobór prądu dla urządzeń to około 80 watt 

więc zasilacz awaryjny UPS online 900w będzie odpowiedni?  i będzie kompabitny z moim sprzętem ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

Najlepszym rozwiązaniem będzie dobranie wg tego poradnika : 

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, aby wyświetlać zawartość linków.

, a mając go na uwadze poszukaj modelu obsługiwanego przez Synology kierując się lista HCL

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, aby wyświetlać zawartość linków.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house
Temat został zamknięty jako rozwiązany.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości proszę użyć funkcji "Zgłoś ten post". 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• PeterMac
      Przez PeterMac
      Borykam sie z problemem częstych wybudzeń serwera Qnap TS-231P, przeczytałem ze tego typu wybudzenia mogą byc tez spowodowane przez uzyskiwanie adresu przez DHCP.

W związku z tym chciałem przestawić Qnapa na adres IP statyczny

Ustawiłem jak na zdjęciach ponizej

Czyli ustawiłem adres statyczny na 192.168.1.150 dla Qnapa na stałe.

Niestety wchodząc w ustawienia mojego routera FunBox 3.0 od Orange, adres ten jest przypisywany nadal przez DHCP, pomimo ze zawęziłem pule przydzielania adresów DHCP od 100 do 149. co widać ponizej na zrzucie.

Dlaczego nadal router przydziela ten adres przez DHCP skoro jest juz poza pulą .100-149 ?

Sprawdzajac QFinderem Qnap cały czas adres otrzymuje z DHCP

Albo ja czegoś nie ogaraniam albo coś nie działa jak należy, proszę pomózcie drodzy forumowicze.
    • gozdek
      Przez gozdek
      Cześć,

mam taki oto problem...
      Posiadam dwa DS218j. Jeden z nich (zakupiony niedawno) nie indeksuje plików wideo.
      Wszystko mam skonfigurowane identycznie na obu urządzeniach + najnowszy firmware.

Pliki video nie pojawiają się w aplikacji DS Video ani w Video Station - było tak od pierwszego uruchomienia serwera.
      Gdy dorzucam do folderu z filmami nowy film, serwer nie indeksuje go.
      Poszperałem na necie i znalazłem instrukcję usunięcia bazy danych przez ssh. Po tej operacji serwer pokazuje, że zostało mu zaindeksowania ponad 500 plików wideo
      Mielił to całą noc (nada mieli) - efekt podobny - zero plików w DS Video oraz Video Station.
      Na TV z DLNA filmy sie pokazują.

Jestem na etapie kopiowania danych na dysk USB i będę chciał zaorać serwer, ale może ktoś z Was zna jakieś rozwiązanie tego problemu?

pozdrawiam,
      gozdek
    • emer
      Przez emer
      dzisiaj neta mi zmieniono ... tak szybko i na świeżo:
      po kablu:

po WiFi:

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Powiadomienie o plikach cookie

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Wszystkie wymagane w tej kwestii informacje zawierają: Polityka prywatności, Regulamin oraz Warunki użytkowania.