Skocz do zawartości
OpenITbot

ASUS RT-AX88U 802.11ax Wi-Fi

Oceń temat:

Rekomendowane odpowiedzi

OpenITbot

ASUS RT-AX88U jest pierwszym routerem ASUS z Wi-Fi 802.11ax następnej generacji wspomagającym niespotykane dotąd połączone prędkości do 5952 Mbps – 1148 Mbps w paśmie 2,4 GHz i 4804 Mbps w paśmie 5 GHz. Dzięki rewolucyjnej kombinacji technologii OFDMA ((Orthogonal Frequency-Division Multiple Access)) i MU-MIMO, technologia 802.11ax zapewnia 4 razy większą przepustowość niż technologia 802.11ac na podłączonych urządzeniach w gęstych środowiskach, przy jednoczesnym zwiększeniu pojemności i wydajności sieci. ASUS RT-AX88U obsługuje więcej jednoczesnych transferów danych niż routery 802.11ac MU-MIMO, umożliwiając większej liczbie urządzeń szybszy dostęp do sieci w tym samym czasie bez oczekiwania na siebie wzajemnie – co stanowi doskonałe rozwiązanie dla domów z rosnącą liczbą podłączonych inteligentnych urządzeń. RT-AX88U wykorzystuje technologię TWT w celu zmniejszenia zbędnej komunikacji do urządzeń 802.11ax, zmniejszając pobór mocy i poprawiając żywotność akumulatora urządzenia.

RT-AX88U_Front--e1504106576505.thumb.png.a5108fdfca87457418f6fdb1baccbc8b.png

Specyfikacja :

Procesor Broadcom BCM49408 1.8 GHz quad-core
Pamięć Flash 256 MB
Pamięć RAM 512 MB
Switch Broadcom BCM49408 + 2x Aquantia AQR107 + Realtek RTL8370MB
Obsługiwane pasma 4x4:4 5 GHz 802.11ac  4804 Mbps (Broadcom BCM43684) + 4x4:4 2.4 GHz 802.11abgn 1148 Mbps (BCM4366E)
Porty sieciowe 1 x RJ-45 10/100/1000 WAN
  8 x RJ-45 10/100/1000 LAN
Porty USB 1x USB 3.0 i 1x USB 3.1
Anteny 4 szt zewnętrzne
Wymiary 29,9 x 18,7 x 8,3 mm (szer. x gł. x wys.)
Obsługiwane standardy IEEE 802.11 a/b/g/an/ac/ax, IPv4, IPv6

Data premiery na rynku oraz orientacyjne ceny nie są znane. Więcej informacji : 

https://press.asus.com/release.php?id=114

Why 802.11ax is the next big thing in Wi-Fi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house
Cytat

The ASUS RT-AX88U is priced at S$599 and will be available for purchase by mid-October.

😨

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house
Temat został zamknięty.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości proszę użyć funkcji "Zgłoś odpowiedź". 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Wlodek_242
      Przez Wlodek_242
      Hejka. Znów potrzebuję pomocy. Jak pisałem mój router stoi na poddaszu i chciałem połączyć go z routerem na dole kablem ethernet. Mam kable porozciągane ale niezarobione. Wziąłem się za to. Zarobiłem końcówki na górze w standardzie B I na dole do gniazd to samo. Pokazuje mi jednak jakby szukał ale finalnie nie łączy. Generalnie jak na krótkim kablu łącze bezpośrednio do routera to śmiga. Z tego co wiem to długość takiego kabla może być dość dluga. I już nie wiem... Może ktoś jakiś pomysł? Może być, że router "nie ma siły"?
    • muzykcb
      Przez muzykcb
      Cześć.
      Dajcie znać czy tylko u mnie od dobrego tygodnia zarówno na najnowszym sofcie Merlina jak i najnowszym od ASUS-a nie działa narzędzie Download Master
      posiadam: RT-AC68U ale sądzę że w innych może być podobnie.

• kaczan81
      Przez kaczan81
      Witam
      W związku z przesiadką z VDSL na FTTH zmeiniłem router z DSL AC68U na RT AC88U. Mam problem z uruchomieniem IPTV od Orange (na DSL AC68U działało) ponieważ nie jestem w stanie przypisać 2 VLAN do jednego portu (w DSL AC68U) byla taka nożliwość. 
      Czy wie ktoś jak to zrobić?

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Powiadomienie o plikach cookie

Używamy plików cookie do celów związanych z reklamami, mediami społecznościowymi i statystykami. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Wszystkie wymagane w tej kwestii informacje zawierają: Polityka prywatności, Regulamin oraz Warunki użytkowania.