Jump to content
Sign in to follow this  
gabrychu

Synology RT1900ac i podłączenie drukarki HP

Rate this topic

Recommended Posts

gabrychu

Witam

Podłączyłem dzisiaj swoją drukarkę do rutera według instrukcji producenta, ale nie drukuje. 

Ktoś może podpowiedzieć jak ustawić drukowanie?

drukarka.jpg

dodawanie drukarki.jpg

house

Port drukarki ustawiłeś jako TCP - LPR ?

gabrychu

Ustawienie usbprinter czy usbprinter1 nic nie zmienia.

Sorry, only registered users can download attachments :(

house

A klikając połącz na kolejce drukarki poprzez smb? Podejrzyj uprawnienia tej drukarki, może tutaj jest problem? Konto gościa włączone czy wyłączone?

Wysłane przy użyciu Tapatalka

gabrychu

Konto gościa wyłączone. Jutro poszukam rozwiązania.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• emer
      By emer
      czy u Was łączenie sie z VPN Plus Waszych RT2600 trwa długo ? U mnie to trwa chyba z minutę ...
    • Iver
      By Iver
      Witam, 
      Czytałem tutaj posty o p2p ale ja z innej strony. Z tej odwrotnej
      Czy komuś udało się ograniczyć dostęp do torrentów dla kilku komputerów w sieci?
      Scenariusz: Kilku typów w firmie zapycha sieć torrentami. Chciałbym im przyciąć łącze dla tej konkretnej aplikacji. 
      Działania: 
      Potrafię to zrobić ale tylko dla jednego komputera w sieci. Wchodzę w Centrum sieciowe --> Sterowanie ruchem --> Zaawansowane. Dodaję komputer X --> wybieram z użytkowanych aplikacji BitTorrent daje w czterech okienkach 1 i następnie muszę wpisać gwarantowaną i maksymalną prędkość (co jest dla mnie idiotyzmem bo chcę przyciąć konkretną aplikację a nie gwarantować typowi na komputerze X taki a nie inny transfer). Ale OK robię to. Dodaję te dane (dość dziwne np. Gwarantowana przepustowość pobierania od 1 do 4294967 KB/s ). Następnie dodaję komputer Y czyli komputer kolejnego typa co nie ma co w pracy robić. Daję to samo co przy komputerze X i... ostrzeżenie: Ogólna gwarantowana szybkość pobierania/wysyłania nie może przekraczać 4294967 KB/s. I koniec. Nie mogę zapisać tak skonstruowanych reguł. Jeśli jeden komputer usunę to zapiszę. Dwóch już nie. 
      Ma ktoś doświadczenie z tym tematem? Bo ja pewnie w tej filozofii Synology czegoś nie rozumiem. 
      Albo może robi się to jakoś inaczej a nie poprzez Sterowanie ruchem? Jedno jest pewne - nie chcę kontrolować i zapewniać na tych komputerach transferu tylko ograniczyć działanie konkretnej aplikacji. 
      Jeśli ktoś ma jakieś doświadczenia w tej kwestii to proszę o pomoc
      Dzięki...

• neon
      By neon
      Dziś dodałem do Ac2600ac Mesha i ustawiłem wszystko na auto. niestety często Mesh informuje o: "Synology mesh niestabilne połączenie z punktami wifi." Co można zmienić w ustawieniach, żeby poprawić na lepsze połączenie z punktami wifi? Próbowałem co nieco zmieniać, ale jest tak samo. Może macie jakieś sprawdzone ustawienia ? 

Pozdrawiam

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci.
Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.
  • Create New...

Important Information

We use cookies for purposes related to advertising, social media and statistics. By continuing to browse this site, you agree to our use of cookies. All information required in this matter includes: Privacy Policy, Guidelines and Terms of Use.