Skocz do zawartości
cyberbob32

Linksys WRT3200ACM czy Synology RT2600ac

Rekomendowane odpowiedzi

cyberbob32

Witam map pytanko jaki router wybrać. W grę wchodzi zasięg sieci oraz kopiowanie dużych plików przez siec i oczywiście stabilność  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

Różnica cenowa pomiędzy nimi to +/- 100-200 PLN na korzyść Linksysa. Kolejna sprawa to wydajność - WRT3200ACM posiada odrobinę mocniejszy CPU.  Użyteczność i funkcjonalność stoi na takim sobie poziomie w Linksysie, więc wybrałbym router Synology - chociażby ze względu SRM  i większe anteny.  Linksys fajny sprzęt, ale dla kogoś kto "uszyje" sobie openwrt/lede pod siebie, wg własnych potrzeb.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house
Temat został zamknięty jako rozwiązany.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości proszę użyć funkcji "Zgłoś ten post". 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• csm31458
      Przez csm31458
      czesc

czy ktos z was wie jakie pliki wchodza w sklad logow , ktore wysylane sa do Synology w ramach supportu?

dzieki za odpowiedz
    • Karol
      Przez Karol
      Udało mi się postawić TL-WR740n na oprogramowaniu openwrt jako router na piętrze. Zasięg jest idealny.
      Mam jednak mętlik, z powody różnych poradników internetowych. Skonfigurowałem TP Linka zgodnie z opisami na forum Openwrt, podpięty do LAN (nie do WAN), wyłączone dhcp, nadany kolejny IP 192.168.1.2. WIFI z tą samą nazwą, inny kanał. Czy na Asusie 1200G+ powinienem jednak użyć funkcji WDS (dodać TP Linka jako punkt dostępowy) i wybrać ten sam kanał, czy jednak pozostawić oba urządzenia na różnych kanałach?
      Wiem, że to pytanie odbiega od założonego przeze mnie tematu.

...
    • OpenITbot
      Przez OpenITbot
      DiskStation Manager (DSM) to intuicyjny system operacyjny oparty na sieci Web, który działa na każdym serwerze DiskStation oraz RackStation. Został zaprojektowany tak, aby ułatwiać zarządzanie danymi: dokumentami, zdjęciami, muzyką, filmami i innymi ważnymi danymi. Oprogramowanie DiskStation Manager oferuje więcej niż tylko przechowywanie danych. DSM oferuje również dostęp do ogromnych ilości aplikacji i usług, które zapewniają rozrywkę i zwiększają wydajność w pracy.

http://www.synology.com/pl-pl/dsm/index/features

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Powiadomienie o plikach cookie

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Wszystkie wymagane w tej kwestii informacje zawierają: Polityka prywatności, Regulamin oraz Warunki użytkowania.