Skocz do zawartości
Ziółek

Nie działa szukanie plików na zmapowanych dyskach.

Oceń temat:

Rekomendowane odpowiedzi

Ziółek

Pod Windows 10 zmapowałem folder DS216Play jako dysk H:

Niestety na tak zmapowanym dysku nie działa mi windowsowe szukanie plików. 

Czy to jakiś błąd czy może czegoś nie uruchomiłem ?

Szukanie.jpg

Edytowane przez Ziółek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

To nie jest błąd. Windows nie indeksuje plików na dyskach sieciowych. Aby włączyć tę funkcję zmień ustawienia dostępności w trybie offline tego zamapowanego dysku.

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Pisasas
      Przez Pisasas
      Killer 1535

Wymieniłem sobie kartę w na tego właśnie killera. I tak WiFi działa lepiej problem jest z Bluetooth.
      Mianowicie sterowniki najnowsze jakie są, się instalują i na pierwszy rzut oka niby wszystko gra. System nie zgłasza żadnych problemów. Mój system to win7 x64. Problem jest żeby cokolwiek zrobić nie da się parować urządzeń, o przesyłaniu plików można pomarzyć. Tak jest na oryginalnych sterownikach killera, a na pakiecie toshiba bluetooth stack for non tosbiba działo jednie włączanie i wyłączanie modułu Bluetooth. Konkretnie nazywa się to Qualcomm Atheros QCA61x4 Bluetooth 4.0 występuje pod identyfikatorami USB\VID_0CF3&PID_E300. Próbowałem już wielu rzeczy wszystko na nic nawet czasami moglem wyłapać blue screen to podczas próby parowania poprzez toshiba bluetooth stack for non toshiba to jest ta słynna wersja 8.00.03. Ktoś miał takie przygody? już brak mi pomysłów co robić dalej. Będę wdzięczny za sugestie i rady.

• maxikaaz
      Przez maxikaaz
      Szarpię się już ponad godzinę, a pewnie nie zauważam jakiegoś drobiazgu...
      Pacjent to NSA325v2. W środku 2 dyski po 3TB. FW oryginał, V4.81(AALS.1).
      Na jeden z dysków nie mogę wrzucać dużych plików, np. BDRipa ważącego 14GB. Na drugi - wchodzi bez problemu. Wolnego miejsca na obu dyskach po ok.500-600GB.
      Żeby było śmieszniej - na tym dysku, na który nie da się wrzucać dużych plików, jest takowych plików sporo, można je odczytywać, można kasować, można w obrębie dysku przenosić.
      Z mniejszymi plikami nie ma problemu - można dorzucać na dysk do woli.
      Problem do tej pory nie występował, pojawił się nagle.
      Jak ma ktoś pomysł - to pisać :)
    • gozdek
      Przez gozdek
      Cześć,

Mam dwa DS218j w różnych lokacjach, dynamiczne IP.
      Chciałbym mieć możliwość swobodnej wymiany plików pomiędzy nimi. Najfajniej by było gdybym miał na każdym DSie w File Station podmontowany jakiś folder z drugiego DSa.
      Jest taka możliwość? Patrzyłem o co chodzi z rsync i to raczej nie to...
      Już całkiem fajnie by było gdybym nie musiał nic konfigurować na routerze

pozdr,
      gozdek

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Powiadomienie o plikach cookie

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Wszystkie wymagane w tej kwestii informacje zawierają: Polityka prywatności, Regulamin oraz Warunki użytkowania.