Skocz do zawartości
neon

Wolny czas czy w coś gracie?

Rekomendowane odpowiedzi

neon

Witam, 

chciałem zapytać czy gracie w jakieś gierki w wolnym czasie. Temat trochę inny i wręcz należący do działu relax :) 

Może jesteście w stanie coś zaproponować ciekawego i wartego pogrania. Wiadomo, że zazwyczaj nie ma czasu, ale czasami jak się uda wygospodarować chwilę to może warto zagrać w coś dobrego :) 

Ja z Swojej strony polecam Total War, różne wersje. Jak ktoś lubi strategię to można na chwilę się zapomnieć :) 

Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

Niestety ostatni raz w RTS'y pykałem w czasach szkolnych, więc nie polecę niczego z tego gatunku. Praca i rodzina skutecznie niwelują nadmiary wolnego czasu więc ograniczam się jedynie do szybkich potyczek online w Battlefield 4 :) 

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
neon

Szybkie potyczki Battlefield 4 też mogą być :) W krótkim czasie szybka rozrywka :) 

Ja jeszcze polecę The Last of US - tu na PS 3 - to chyba najlepsza gierka co grałem tego typu. Świetna muza i akcja, chociaż zagrana wieczorem powoduje problemy ze snem :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

Tak krótkie, że nie mam czasu obejrzeć ostatniego Battlefield 1 ;) Zazwyczaj jedyną grą która zabiera mi najwięcej czasu jest Sims 4 z moją nie potrafiącą jeszcze czytać córką, ale chciałem lepiej wypaść więc wspomniałem o BF4 :D Ale w tym wypadku granie to zbyt szumne określenie bo zazwyczaj mam rolę lektora :D 

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
neon

U mnie też rządzi Plants and Zombies z moim Młodym : ) Hit w klasie i koniec, ale chociaż postrzelać mogę :)) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

Ja mam dziurawe wojsko więc nie wykazują zainteresowania tym, czym zajmuje się tata :) 

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Karol
      Przez Karol
      Udało mi się postawić TL-WR740n na oprogramowaniu openwrt jako router na piętrze. Zasięg jest idealny.
      Mam jednak mętlik, z powody różnych poradników internetowych. Skonfigurowałem TP Linka zgodnie z opisami na forum Openwrt, podpięty do LAN (nie do WAN), wyłączone dhcp, nadany kolejny IP 192.168.1.2. WIFI z tą samą nazwą, inny kanał. Czy na Asusie 1200G+ powinienem jednak użyć funkcji WDS (dodać TP Linka jako punkt dostępowy) i wybrać ten sam kanał, czy jednak pozostawić oba urządzenia na różnych kanałach?
      Wiem, że to pytanie odbiega od założonego przeze mnie tematu.

...
    • mollu
      Przez mollu
      Witam, zastanawiam się nad wymianą draytek 2930 na Ubiquiti EdgeRouter Lite
      Czy Ubiquiti ma możliwość agregacji łącza ? czyli 2xWan ->> lan ? 
    • oldboy
      Przez oldboy
      Hej,
      Znajomy ma kartę Intel PRO/Wireless 3945ABG: https://wikidevi.com/wiki/Intel_PRO/Wireless_3945ABG
      Mam rozumieć, że każda karta Mini PCIe (half) podpasuje gdyż jest krótsza, a na kartę jest przewidziane więcej miejsca?
      Czy same piny tych dwóch standardów się różnią? I te dwa typy złącz to zupełnie co innego?
      Doradziłbym Mu:
      Intel 7260: https://wikidevi.com/wiki/Intel_Dual_Band_Wireless-AC_7260_(7260HMW)
      Dell DW1550: https://wikidevi.com/wiki/Dell_Wireless_1550_(DW1550)
      AzureWave AW-CE123H: https://wikidevi.com/wiki/AzureWave_AW-CE123H
      Jeśli natomiast nie będzie pasować to co można wstawić zamiast fabrycznej z 5 GHz i AC?

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Powiadomienie o plikach cookie

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Wszystkie wymagane w tej kwestii informacje zawierają: Polityka prywatności, Regulamin oraz Warunki użytkowania.