Jump to content
neon

Synology- jakie opcje szyfrowania ?

Rate this topic

Recommended Posts

neon

Panowie opcje szyfrowania TLS/SSL macie na zgodność pośrednia czy lepiej wybrać tu zgodność nowoczesna ? 

pozdrawiam 

neon

Mam wszystko najnowsze. Systemy Windows 10 i Android O. 

Czyli nie ma co trzeba wybrać zgodność nowoczesna. :)

house
Temat został zamknięty jako rozwiązany.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości proszę użyć funkcji "Zgłoś ten post". 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• banan1803
      By banan1803
      Witam,
      Przeszukałem internet, ale znajduję sprzeczne informacje co do tego, czy ten router posiada opcję mostu bezprzewodowego? Potrzebuję dwóch routerów przystępnych cenowo, które połączę bezprzewodowo, żeby porównać wyniki standardu AC oraz N oraz połączenia kablem (studia  ) i moje zainteresowanie padło na ten router, ale nigdzie nie mogę znaleźć dokładnego opisu. Na oficjalnej stronie w zasadzie nic o tym nie ma, ale na screenach w internecie widziałem tę opcję. Czy jakiś szczęśliwy posiadacz mógłby rozwiać moje wątpliwości? Z góry dziękuję
    • Lutek
      By Lutek
      Chciałbym poprosić o opinię Smart Connect. Czy używacie to, czy z ustawieniami fabrycznymi czy jakieś ustawienia należałoby zmienić?
      Wczoraj włączyłem to próbnie ale mam trochę mieszane odczucia. Np mam łącze internetowe 250Mb/s i praktycznie uzyskuje szybkości 2405 po kablu. Po WiFi2,4G idzie ok 60-80Mb/s (bardzo duże zakłócenia od innych stacji bo tu na osiedlu słyszę w tym paśmie kilkadziesiąt punktów dostępowych). W paśmie 5Ghz mam szybkość 210-245Mb/c. No i tak jak wczoraj włączyłem ten Smart Connect spotkałem się z sytuacjami gdy router przerzucał mi laptopa na 2,4Ghz gdzie szybkość łącza jest o wiele niższa podczas hdy w paśmie 5GHz cisza. Czy to normalne, a może właśne jakieś ustawienie  Smart Connect powinno być skorygowane?
      Ciekaw jestem Waszych opinii na ten temat.

Pozdrawiam
    • csm31458
      By csm31458
      czesc

czy ktos z was wie jakie pliki wchodza w sklad logow , ktore wysylane sa do Synology w ramach supportu?

dzieki za odpowiedz

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci.
Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.
  • Create New...

Important Information

We use cookies for purposes related to advertising, social media and statistics. By continuing to browse this site, you agree to our use of cookies. All information required in this matter includes: Privacy Policy, Guidelines and Terms of Use.