Skocz do zawartości
neon

Synology- jakie opcje szyfrowania ?

Oceń temat:

Rekomendowane odpowiedzi

neon

Panowie opcje szyfrowania TLS/SSL macie na zgodność pośrednia czy lepiej wybrać tu zgodność nowoczesna ? 

pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
neon

Mam wszystko najnowsze. Systemy Windows 10 i Android O. 

Czyli nie ma co trzeba wybrać zgodność nowoczesna. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house
Temat został zamknięty jako rozwiązany.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości proszę użyć funkcji "Zgłoś ten post". 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• csm31458
      Przez csm31458
      czesc

czy ktos z was wie jakie pliki wchodza w sklad logow , ktore wysylane sa do Synology w ramach supportu?

dzieki za odpowiedz
    • Łukasz Socha
      Przez Łukasz Socha
      Koledzy,

zakupiłem niedawno TS-253B w bardzo przyzwoitych pieniądzach. na pokładzie są dwa dyski Seagate Ironwolf pro 8GB
      Martwi mnie temperatura tych dysków, która aktualnie wynosi 50 stopni. fakt, że NAS stoi w średnio korzystnym miejscu, na szafce w łazience.

Wcześniej korzystałem z WD RED, które w średnio wentylowanej budzie HTPC mają maks 38 stopni.

czy te nowe IronWolfy PRO sa takie gorące? czy może wina leży po stronie samego NAS i jego kiepskiego chłodzenia?

• PeterMac
      Przez PeterMac
      Jakie transfery uzyskuje po porcie USB ?

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Powiadomienie o plikach cookie

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Wszystkie wymagane w tej kwestii informacje zawierają: Polityka prywatności, Regulamin oraz Warunki użytkowania.