Skocz do zawartości
Roman Dom

Asuswrt-Merlin AiCloud nie działa

Rekomendowane odpowiedzi

Roman Dom

Po zainstalowaniu aplikacja AiCloud nie działa, woła że jest nowe oprogramowanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

najnowszego Merlina ? mniemam że tak skoro napisałeś posta w temacie z zmianach w tym FW... Nie działa kompletnie czy woła o aktualizację samego AiCloud ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Roman Dom

Dokładnie najnowszego oficjalnego.Nie działa pokazuje tylko otoczenie sieciowe i można wejść na dysk podpięty do routera, ale nie można się zalogować za pomocą ddns i podejrzeć router tak jak działało to do tej pory.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

Na początku ustaw synchronizację czasu (podobno był z tym problem), potem ustaw od nowa ddns i aicloud (musi wygenerować nowe klucze). Najnowszy merlin ma poprawki w tej kwestii :

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, aby wyświetlać zawartość pola kod.

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Roman Dom

Możesz bardziej szczegółowo o co chodzi z synchronizacją czasu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

w http://192.168.1.1/Advanced_System_Content.asp wymuś synchronizację czasu np z time.atman.pl a po niej ustaw od nowa ddns i AiCloud.

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Roman Dom

Działa dzięki, nie wiem co pomogło bo czas miałem dobry już wcześniej w logach sprawdzałem, ale ważne że śmiga. Jeszcze raz Dzięki

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house
Temat został zamknięty jako rozwiązany.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości proszę użyć funkcji "Zgłoś ten post". 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• djmarco
      Przez djmarco
      Czy ktoś konfigurował ASUSa na Merlinie w trybie dual wan? Jak to ustawić by chciało działać? Modem wykrywa, ustawienia mam ok a na donglu USB nie mam internetu. O co chodzi? Na zagranicznych forach jest pełno tematów ale ja się gubię w angielskim. 
    • csm31458
      Przez csm31458
      male pytanie: czemu nie wylaczacie aplikacji na czas upgrade'u SRM ?
    • Gorbalski
      Przez Gorbalski
      Witam
      Ja ma inny problem. Próbuje się zalogować do routera przez przeglądarkę ale wyskakuje komunikat, że użytkownik nie ma uprawnień do zalogowania się w tej stacji Synology Router.
      Z poziomu aplikacji w telefonie nie ma problemu ( na to samo konto )
      Konto admina mam zablokowane.Muszę zresetować ustawienia routera aby się do niego wbić ?

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Obserwuj nas:

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używamy plików cookie do celów związanych z reklamami, mediami społecznościowymi i statystykami. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Wszystkie wymagane w tej kwestii informacje zawierają: Polityka prywatności, Regulamin oraz Warunki użytkowania.