Jump to content
Roman Dom

Asuswrt-Merlin AiCloud nie działa

Recommended Posts

Roman Dom

Po zainstalowaniu aplikacja AiCloud nie działa, woła że jest nowe oprogramowanie.

house

najnowszego Merlina ? mniemam że tak skoro napisałeś posta w temacie z zmianach w tym FW... Nie działa kompletnie czy woła o aktualizację samego AiCloud ?

Roman Dom

Dokładnie najnowszego oficjalnego.Nie działa pokazuje tylko otoczenie sieciowe i można wejść na dysk podpięty do routera, ale nie można się zalogować za pomocą ddns i podejrzeć router tak jak działało to do tej pory.

house

Na początku ustaw synchronizację czasu (podobno był z tym problem), potem ustaw od nowa ddns i aicloud (musi wygenerować nowe klucze). Najnowszy merlin ma poprawki w tej kwestii :

You do not have the required permissions to display the content of the code field.

• Like it 1

Roman Dom

Możesz bardziej szczegółowo o co chodzi z synchronizacją czasu?

house

w http://192.168.1.1/Advanced_System_Content.asp wymuś synchronizację czasu np z time.atman.pl a po niej ustaw od nowa ddns i AiCloud.

• Like it 1

Roman Dom

Działa dzięki, nie wiem co pomogło bo czas miałem dobry już wcześniej w logach sprawdzałem, ale ważne że śmiga. Jeszcze raz Dzięki

• Like it 1

house
Temat został zamknięty jako rozwiązany.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości proszę użyć funkcji "Zgłoś ten post". 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• grzesw77
      By grzesw77
      Witam,
      Rozważam zakup tego routera, mam pytanie do tych co go już posiadają - czy włączenie kontroli rodzicielskiej nie powoduje przycięcia prędkości łącza ?
      Mam obecnie Tp-Linka VR600, który właśnie idzie do zwrotu z tego powodu. Łącze mam 320mbit (światłowód), a po włączeniu kontroli rodzicielskiej router przycina je do 100mbit.

Dzięki
    • H4mm3R
      By H4mm3R
      Witam wszystkich, 
      Od dwóch dni szukam informacji w internecie jak skonfigurować router, kamerę, serwer żeby Surveillance Station wykryło kamery w mojej sieci - niestety bez powodzenia. Może tutaj znajdzie się ktoś kto zna się na rzeczy.
      Posiadam:
      Serwer: Synology DS216+II
      Router: Asus RT-AC5300 + RT-AC86U + BLUE_CAVE (w AiMesh)
      Kamera: HikVision DS-2CD2141G1-IDW1 + EZVIZ CS-CV310

Jak pisałem wyżej mam problem z wykryciem kamery przez SS, dziwne jest to że SS zamiast kamery wykrywa drukarkę Canon. Próbowałem przekierować porty (chyba zrobiłem to dobrze). Sprawdzałem z drugą kamerą i to samo. Podpinałem również kamery pod WAN (wcześniej robiłem to Wireless). Już nie mam pomysłu gdzie i co jeszcze zmienić, sprawdzić. 
      Jest ktoś w stanie mi pomóc?
    • waldi1888
      By waldi1888
      Miałem zrobione backupy na dysku 2 przez Active Backup fgor Business. Na dysku 1 miałem zainstalowane wszystkie aplikacje (w tym Active Backup for Business). Coś mi się stało z dyskiem 1 i musiałem go sformatować. Teraz gdy ustawiam na nowo backupy i podaję znowu Miejsce docelowe kopii zapasowych na dysku 2 to wyskakuje mi komunikat "nie można wybrać folderu współdzielonego, ponieważ folder zawiera już dane kopii zapasowej. W pierwszej kolejności należy ponownie połączyć folder".
      Moje pytanie jest jak się ponownie łączy folder abym mógł dalej robić kopię na dysku 2, na którym były wcześniej wykonane inne kopie?

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci.
Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.
  • Create New...

Important Information

We use cookies for purposes related to advertising, social media and statistics. By continuing to browse this site, you agree to our use of cookies. All information required in this matter includes: Privacy Policy, Guidelines and Terms of Use.