Skocz do zawartości
kodijak

RT-AC87U długość hasła w AiCloud

Rekomendowane odpowiedzi

kodijak

Mam pewien problem z AiCloudem w tym routerze. AiCloud przez WWW przyjmuje mi hasło do urządzenia SAMBA o długości tylko 16 znaków a ja mam dłuższe. Problem jest tylko w tej kontrolce co na screenie bo w apce AiCloud na Androida wszystko jest w porządku.

Bez tytułu.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Idanit
35 minut temu, kodijak napisał:

tylko 16 znaków a ja mam dłuższe. 

:ohmy: "tylko"?!?!?! ...do złamania (słownikowego lub brute-force) dobrego 10 znakowego hasła dla pojedynczego komputera potrzeba dziesiątek lat. Hasło składające się z 16 tylko małych liter to setki jeśli nie tysiące lat!!!!! A ty chcesz jeszcze więcej?!?!?!?! Do zastosowań domowych?! Nawet Banki nie wymagają więcej niż 10 znaków.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kodijak

Już sobie poradziłem, zmieniłem widok na mobilny, wpisałem hasło i przełączyłem na normalny. W wersji mobilnej strony nie ma tego ograniczenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house
Temat został zamknięty jako rozwiązany.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości proszę użyć funkcji "Zgłoś ten post". 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• pobutek
      Przez pobutek
      Witam, jak aktualnie wygląda wsparcie do Linksys WRT1900ACS.  Po wgraniu merlina mój  asus  rt-ac87u na drugi dzień padł 
      Czy polecacie tego linksysa czy może lepiej kupić inny model ?

Pozdawiam

Ps.przepraszam jak zrobiłem bałagan w temacie. ale nie widzę info o tym routerze.
    • cesio
      Przez cesio
      może mi ktoś wytłumaczyć, VPN to jest wirtualna sieć i ona maskuje nas adres ip prawdziwy i lokalizację, czyli logujemy się do vpn i on zmienia te parametry jesteśmy bardziej prywatni w sieci. W asusie jest taka usługa openvpn czy ona też maskuje nasz ip bo ja to włączyłem i się połączyłem ale nadal wyświetla moje ip itp. czy tylko służy do zabezpieczenia połączenia z ruterem  i zasobami przez inna sieć ????

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Obserwuj nas:

Powiadomienie o plikach cookie

Używamy plików cookie do celów związanych z reklamami, mediami społecznościowymi i statystykami. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Wszystkie wymagane w tej kwestii informacje zawierają: Polityka prywatności, Regulamin oraz Warunki użytkowania.