Skocz do zawartości
OpenITbot

Logowanie za pomocą Facebook - zmiana nazwy użytkownika

Oceń temat:

Rekomendowane odpowiedzi

OpenITbot

Część użytkowników naszego forum użyła do rejestracji nowego konta funkcji logowania za pomocą Facebook. Zazwyczaj tworząc konto na naszym forum za pomocą tej funkcji zostajecie poproszeni o wpisanie nazwy wyświetlanej pod jaką chcecie być postrzegani przez innych użytkowników :

facebook1.thumb.png.7348229daa9019f0aa80de6b9944d289.png

Ze względu na zmiany w oprogramowaniu część użytkowników, która rejestrowała swoje konta za pomocą FB, nie została poproszona o ustawienie nazwy użytkownika i ich posty wyświetlane są pod ich imieniem i nazwiskiem. W celu ochrony swoich danych lub w innych celach zachowania prywatności bardzo prosimy o ręczną zmianę tych ustawień zgodnie z poniższą grafiką :  

facebook2.thumb.png.a7c60b96784ab10f308e5ab1b836b660.png

Istnieje również możliwość wyłączenia synchronizacji zdjęcia profilowego z Waszego konta Facebook :

facebook3.thumb.png.947fbcecd551dfcf47aa370f23afbf57.png

Jak zawsze służymy pomocą poprzez niniejszy temat lub za pośrednictwem formularza kontaktowego. 

Pozdrawiamy !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Łukasz Socha
      Przez Łukasz Socha
      A takie pytanko mam...czy sama zmiana routera może wpływać na odczuwanie szybszego działania sieci? Mam wrażenie, ze strony wczytują się szybciej...
    • gabrychu
      Przez gabrychu
      @house a co kupujesz, jeśli można wiedzieć? Na jakiś krótki test będzie można liczyć? 🙂

To zamieniasz swojego Synology czy uzupelniasz swoje zasoby, o dodatkowy sprzęt?
    • eclip
      Przez eclip
      Hej,
      laptop Asus E502N karta AW-NB182NF,
      potrzebuje coś ekonomicznego do upc 250mb, max 40MB i działające miracast.
      Nie wiem jak to jest z tym nowym slotem, czy wszystkie karty NGFF M.2 będą pasowały ?
      w.w. karta nie dość że jest wąska to jeszcze coś mi się obiło o uszy że m.2 miało różne długości 🤔
      np 8260NGW jest za 50 pln, warto ?

Pzdr

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Powiadomienie o plikach cookie

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Wszystkie wymagane w tej kwestii informacje zawierają: Polityka prywatności, Regulamin oraz Warunki użytkowania.