Skocz do zawartości
Roman Dom

Asuswrt-Merlin nie działa Download Master na 380.65_4

Rekomendowane odpowiedzi

Roman Dom

Czy komuś jeszcze nie działa Download Master na 380.65_4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Roman Dom

Czy komuś jeszcze nie działa Download Master na 380.65_4

Ps. Jest ktoś chętny do sprawdzenia DM wyślę plik na pw, sprawdzam resetuje i nic nie daje nie mogę pobierać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

@Roman Dom nie pomogę. Po pierwsze nie używam, po drugie nie mogę zainstalować :

2017-04-23_144113.thumb.png.5c0bd25f99eb2d45205d6c509230f68b.png

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Roman Dom

vip a możesz sprawdzić zakładkę ustawienia ogólne jaki port masz w DM Https port ? u mnie jest 8481

Ps. house dzięki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Idanit

Tak samo.

Podejrzewam, że masz zbanowany adres IP. Jeśli to plik torrent to spróbuj z innego źródła np. 

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, aby wyświetlać zawartość linków.
 to dystrybucja linuxa na RaspberryPi.

Na co dzień też nie używam download master, podpiąłem do testów pendrive-a, także za wiele też nie jestem w stanie ci pomóc. Tym bardziej że jak widać u mnie działa.

Edytowane przez Idanit
  • Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Roman Dom

nie torrentami się nie bawię.

zainstalowałem betę i zobaczę.

Ps. no i dalej lipa przyjmuje link i po chwili wywala error.

Edytowane przez Roman Dom

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

Jaki nośnik?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Roman Dom

Https

Dzięki Idanit udało się ustalić że da się pobrać niektóre pliki, ale np. linki generowane z tb7 już nie działają, jest to o tyle dziwne że dotychczas z tego korzystałem i nie było najmniejszych problemów.

Zrobiłem reset routera i przestało działać, niestety przywrócenie ustawień nic nie pomogło. Reset oczywiście może nie mieć związku no ale prawie tak się zgrało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Roman Dom

NIestety zainstalowanie starszego Merlina też nie pomaga, wychodzi na to że Asus w nowszych wersjach coś poblokował w DM bo plik przez przeglądarkę jest pobierany a DM u mnie i Idanit go nie pobiera. Mówimy tu o źródłach które jeszcze do niedawna DM spokojnie zapisywał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

A o jakim modelu mówimy?

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

Mam chwilowo czerwoną wersję pod ręką więc sprawdzę i dam znać. Co dokładnie mam oblookać?

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Roman Dom

zaraz wyślę ci jakiś link na PW, chodzi o to że do niedawna spokojnie DM pobierał linki z tego źródła.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• HcBoria
      Przez HcBoria
      Dzień dobry,
      Dzięki, miedzy innymi, recenzji na tym forum zdecydowałem się na zakup routera asus rt-ac86u z gearbest (taniej o jakieś trzy stówki niż z pl). Wysłany z Hiszpanii wczoraj dotarł. Konfiguracja w zasadzie bezproblemowa poza jednym wyjątkiem ....
      Otóż posiadam wd mycloud, który jak dotąd bezproblemowo (podłącz i zapomnij) chodził najpierw na neostradzie (stary router dgt) a po przeprowadzce od jakiegoś 1,5 miesiąca na netgarze r6220 (właściwie nic do niego nie mam poza zasięgiem wifi, a ten po instalacji asusa zwiększył się zauważalnie). Niestety po podłączeniu go do asusa dysk przestał być widziany w sieci. Podejrzewam, że  problem tkwi w nie przydzielaniu przez router adresu ip mycloudowi. Dysk zachowuje się jakby był normalnie podłączony - świecą się wszystkie diody - zarówno przednia jak obie przy gnieździe lan a mimo to nie jest widoczny. Próbowałem wyłączać firewall, zmieniać kabel, podłączyć przez switch i nic - jedyny trop jaki mam to apka na andorida - asus router, która widzi coś takiego - tak jakby w którymś momencie wd pojawił się w sieci ?????

na cloudzie mam dość istotne dane, które muszą być online no i nie wiem co zrobić ...

• Jaconovac
      Przez Jaconovac
      Mam problem z moją Kartą sieciową (Qualcomm Atheros AR9485 Wireless Network Adapter) w laptopie Toshiba satellite C55t=B5110.
      Nigdy nie miałem problemów z tą kartą aż pewnego dnia obudziłem się rano i patrzę, że nie mam dostępu do internetu. Pomyślałem że pewnie mnie coś rozłączyło. Okazało się jednak że karta przestała widzieć mój router. Ciekawą rzeczą jest to, że wi-fi działa prawidłowo na 2 komputerach, w moim tv jest ok, PlayStation 4 tak samo i w smartfonach też nie ma problemów, nie ma problemów. Jak zdążyłem się zorientować po prostu moja karta sieciowa przestała wykrywać połączenia wi-fi w technologii 5Ghz. Pomyślałem także że może być coś nie tak z moim systemem Windows 10, jednak po sformatowaniu partycji i ponownym zainstalowaniu systemu, nadal moja karta nie widzi wi-fi 5Ghz. 
      I teraz pytanie, da się jakoś zrobić tak, żeby karta znów wykrywała połączenia wi-fi 5Ghz ? 
    • Chris_Kr
      Przez Chris_Kr
      Witam wszystkich jako nowy na Forum.
      Mam router RT-AC68U z Merlinem na pokładzie, do którego w charakterze dysku sieciowego mam podłączony HDD USB 3.0 i od czasu do czasu przy pomocy Total Commandera na ten HDD przerzucałem sobie pliki z peceta.
      Dzisiaj nagle odkryłem, że Total Commander stracił możliwość połączenia się po FTP z routerem. Rozpoczyna nawiązywanie połączenia, w okienku wyświetla się username oraz adres IP routera, a potem komunikat "Nawiązanie połączenia się nie powiodło".
      Z innymi serwerami FTP łączę się bez problemu, do routera loguję się przez http oraz putty, natomiast połączenie przez TC się nie udaje.
      Problem zauważyłem po raz pierwszy mając jeszcze zainstalowanego Merlina 384.4_2, aktualizacja do najnowszej wersji 384.5_0 nic nie poprawiła. Wersje 380.x działały bez problemu, przy aktualizacji do wersji 384.x nie zmieniałem żadnych ustawień.
      Czy macie jakieś pomysły, co może być przyczyną?

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Powiadomienie o plikach cookie

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Wszystkie wymagane w tej kwestii informacje zawierają: Polityka prywatności, Regulamin oraz Warunki użytkowania.